Sturm Graz – Rapid 0:0 (kon.) | Rheindorf Altach – Linz 2:4 (kon.) | Admira – Wolfsberger 0:0 (kon.)
FC Admira Wacker Mödling
0:0 (0:0)
RZ Pellets Wolfsberger AC
Sobota 04.11.2017, 18:30 • BSFZ-Arena, Mödling • Rakouská Bundesliga • 14. kolo

Dnešní utkání skončilo bezbrankovou remízou se kterou můžou být spokojené oba celky. Zatím co domácí po většinu utkání tlačili, tak větší šance si dokázal vypracovat hostující celek. (20:30:45)

90+2

90+1
    Hosté se snaží držet míč co nejdál od své branky a odnést si z dnešního utkání cenný bod.

90
    Hlavní rozhodčí bude nastatovat dvě minuty.
    89.

89
    Další šance Pellets do které se hnal Ouedraogo, s jeho střelou měl Kuttin plný ruce práce, ale šanci vychytal.

88
    V pokutovém území se dostal do zakončení Zündel, jeho střela ale bohužel pro hosty zamířila nad branku Kuttina.

86
    Po dvou minutách na hřišti se Frieser uvádí faulem za žlutou kartu před pokutovým územím svého týmu.

85
    Hosté kontrolují míč na útočné polovině u rohového praporku a snaží se šetřit čas.

84
    Střídání v týmu RZ Pellets Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Bernd Gschweidl, přichází Dominik Frieser.

82
    Zdá se, že se součastným stavem jsou více spokojeni hostující hráči, kteří střídali bezmála dvě minuty.

81
    Střídání v týmu RZ Pellets Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Mihret Topcagic, přichází Dever Orgill.

80
    Do konce utkání zbývá deset minut a stále jsme se nedočkali úvodní branky. Podaří se domácímu celku stvrdil svůj tlak brankou nebo udeří hosté z protiútoku?

78
    Útočného faulu se dospustil Starkl, ten při krytí míče trefil dotírajícího protihráče loktem do obličeje. Jelikož se nejednalo o úmysl hlavní rozhodčí domácího hráče pouze napomene.

77
    Rozjíždějící se útok Admiry zastavil ofsajd Jakoliše.

75
    Ebner dobrým čtením hry překazil rozvíjejcí se útok Pellets. Hosté však budou zahrávat aut v blízkosti rohového praporku.