Hr. Králové – Pardubice 2:1 (kon.) | Opava – Teplice 2:3 (kon.) | Slovácko – Mladá Boleslav 3:0 (kon.)
Č. Budějovice – Bohemians 1905 3:1 (kon.) | Karviná – Zlín 2:1 (kon.) | Sparta – Ostrava 2:3 (kon.)
AC Sparta Praha
2:3 (1:2)
FC Baník Ostrava
Sobota 04.11.2017, 13:30 • TCM Strahov - UMT • Celostátní liga staršího dorostu • 13. kolo

76
    Sparta právě vstřelila branku!
    FILIP MAKSIČ dokázal překonat hostujícího brankáře, pražská Sparta znovu dramatizuje vývoj tohoto utkání!

71
    Baník právě vstřelil branku!
    JAKUB HOUDEK vrací svému týmu náskok dvou branek! Baník znovu odskakuje!

38
    V závěru prvního poločasu domácí snižují na rozdíl jediného gólu! Prosadil se JAROSLAV PEŘINA, který je na hřišti teprve deset minut!

27
    Hosté vedou už o dva góly! ALEŠ MOOC posílá ostravský celek do dvoubrankového vedení!

9
    Hosté rozehrávali rohový kop, ze kterého dokázali vytěžit úvodní branku tohoto utkání! Střelcem gólu FILIP KALOČ!

Branky: 38. Peřina, 76. Maksič – 9. Kaloč, 27. Mooc, 71. Houdek

Karty:   58. Frýdek (SPA) – 13. Kaloč (OVA), 24. Žák (OVA), 80. Pak (OVA), 84. Russmann (OVA), 90+3. Blejchař (OVA)

AC Sparta Praha: Kotek – Konopásek, Šnajdr, Maksič, Burda, Sedláček (K), Alexandr, Frýdek, Flak, Fortelný, Tvaroh
    Náhradníci: Peřina, Šimáček, Hucek, Benada, Baftijar, Patrák

FC Baník Ostrava: Lapeš – Mooc, Holec, Blejchař, Kuběna, Russmann, Pak, Kaloč, Žák, Buchta (K), Houdek
    Náhradníci: Urban, Podešva, Bloksch, Heller, Dziuba, Kludka, Zouhar

Rozhodčí: Fišer – Urban, Tesař