Angers – PSG 0:5 (kon.) | Monaco – Guingamp 6:0 (kon.) | Montpellier – Amiens 1:1 (kon.)
Nantes – Toulouse 2:1 (kon.) | Troyes – Štrasburk 3:0 (kon.)
AS Monaco
6:0 (4:0)
EA Guingamp
Sobota 04.11.2017, 20:00 • Stade Louis-II, Monaco • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 12. kolo

Z dnešního utkání je to ode mne všechno. Tímto se s vámi loučím a přeji vám hezký zbytek večera! (21:52:24)

Je dobojováno! Druhý poločas se odehrál víceméně v klidném tempu, Guingamp se do žádné lepší šance nedostal, a tak Monaco nemělo potřebu nijak víc přikládat „pod kotel“. Domácím se ve druhé půli podařilo ještě přidat v rozmezí dvou minut dvě branky, výsledné skóre tedy hovoří jasně 6:0 pro knížecí klub. Na straně Monaca nelze prakticky nic vytknout, hráčům v červených dresech vyšlo prakticky všechno, na co sáhli. Naopak na straně hostí to byla vyložená bezmoc a tragédie.

90+1

90
    Blasův centr před bránu si domácí obránci bez problému ohlídali. Hra se rychle přesunula na opačnou stranu, míč končí po střele jednoho z domácích hráčů v zámezí.

89
    Přímý kop pro Guingamp. Pravděpodobně poslední šance pro hosty, jak vstřelit alespoň čestný gól.

87
    Monaco je stále při chuti. Ghezzalova střela zamířila těsně vedle brány.

86
    Rohový kop domácích končí sraženým míčem v zámezí, tentokrát už se bude odkopávat od brány.

85
    Boschilla zkusil vypálit technicky z hranice pokutového území. Johnsson dokázal vytěsnit střelu na roh.

84
    Červení neustále hřejí balón na svých kopačkách.

82
    Po krátké odmlce se Monaco opět přesouvá do útoku.

81
    Blas zkouší své štěstí nikterak oslnivou přízemní střelou zpoza velkého vápna. Benaglio pohodlně chytá míč do náruče.

80
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Keita Baldé Diao, přichází Gabriel Boschilia.

79
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Marcus Regis Coco, přichází Lebogang Phiri.
    78. Guido CARRILLO - 6:0

78
    Monaco právě vstřelilo branku!
    A je tu další branka! Ghezzal z pravého křídla vyslal přesný centr na hranici malého vápna, kde si naskočil GUIDO CARRILLO a hlavičkou z bezprostřední blízkosti usměrnil míč za brankářova záda.

77
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Marcos Rony Lopes, přichází Rachid Ghezzal.
    76. Adama TRAORÉ - 5:0

76
    Pátá právě teď odbila! Domácím se podařilo pohlednou sérií přihrávek a hlaviček přenést míč z levé strany na pravou, kde nejprve Rony Lopes posunul míč na Tourého, ten následně přihrál ADAMA TRAORÉMU, který s trochou štěstí překonal brankáře.

74
    A následně hosté čestně vrací míč gólmanu Benagliovi.

Petr Hluchý

Branky: 10. Carrillo (A. Touré), 27. A. Traoré (A. Touré), 37. Baldé Diao (Rony Lopes), 45+1. Fabinho (pen.), 76. A. Traoré (A. Touré), 78. Carrillo (R. Ghezzal)

Karty:   70. A. Touré (ASM) – 34. Deaux (GUG)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 7:4. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 17:9.
    AS Monaco: Subašić (46. Benaglio) – A. Touré, Raggi (C), Glik, Jorge – Fabinho, Tielemans – Rony Lopes (77. R. Ghezzal), A. Traoré, Baldé Diao (80. Boschilia) – Carrillo.
    Náhradníci: Benaglio – Boschilia, Diakhaby, R. Ghezzal, Jovetić, Mboula, N'Doram.

EA Guingamp: Johnsson – Martins Pereira, Kerbrat (C), Eboa Eboa, Tabanou (46. Rebocho) – Diallo (46. Briand) – Deaux, Blas – Camara, Thuram, Regis Coco (79. Phiri).
    Náhradníci: Caillard – Briand, Giresse, Phiri, Privat, Rebocho, Sorbon.

Rozhodčí: Lesage – Grosbost, Denis