Zlínsko – Vel. Meziříčí 2:0 (kon.) | Hulín – Petřkovice 3:1 (kon.) | Uh. Brod – Val. Meziříčí 2:1 (kon.)
Rýmařov – Kroměříž 3:6 (kon.) | Mohelnice – Vyškov 2:2 (kon.) | Hlučín – Líšeň 2:4 (kon.)
HFK Olomouc – Prostějov 1:4 (kon.)
SK Jiskra Rýmařov
3:6 (2:5)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Sobota 04.11.2017, 14:00Moravskoslezská fotbalová liga • 14. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

SK Jiskra Rýmařov: Kameník – Furik D., Furik J., Gyorgy, Harazin, Kocur, Němec R., Němec T., Ondruška, Šupák, Tomeček.
    Náhradníci: Baros, Fiala, Hleba, Vajdík.

SK HS Kroměříž: Kofroň – Blanař, Budín, Cupák, Elšík, Jeleček, Krhut, Matoušek, Neubert, Okleštěk, Silný.
    Náhradníci: Hloch, Kovář, Šmerda, Trochta..

1

2
    Pavel Ondruška si našel místo ke střele, ale dřív zakročil čárový rozhodčí a máva postavení mimo hru.

4
    Nejlepší střelec hostujícího celku Jan Silný se dostal do pokutového území, ale jeho střela neletěla mezi tři tyče.

5
    Rýmařov právě vstřelil branku!
    Domácí tým se ujímá vedení. Michal Fuřík založit útočnou akci na jejichž konci byl zákrok obránce. Míč se poté dostal až RADKU NĚMCOVI, který ho z voleje poslal do pravé šibenice. Asistence: Michal Fuřík.

7
    Kroměříž bude mít výhodu standartní situace. Hráči si domluvili signál, ale jeden z útočníku to nepochopil a nenaběhl si tam, kde měl. Míč končí mimo tři tyče.

9
    Po nepřesném centru Matouška se bude odkopávat od branky Kameníka.

11
    Martin Neubert si zpracoval míč v malém vápně, ale obránce byl na něho přilepéný a balón mu vypíchl.

13
    Rýmařov si dokázal vyvinout tlak a nastěhoval se před branku soupeře. Následná střela ovšem končí mimo tři tyče a brankář Kofroň se ujme odkopu.

16
    Rýmařov přidává i druhou branku v utkání. Michal Fuřík se uvolnil na pravé straně hřiště a vyslal centr do vápna. Jeho přihrávka našla přesně hlavičku KAMILA KOCORA, který už neměl problém míč dohlavičkovat do branky. Jeho rána letěla pod břevno. Brankář neměl šanci reagovat.
    16. Kocur K. - 2:0

20
    Kroměříž právě vstřelila branku!
    Hosté se dočkali snížení. Nejlepší střelec Kroměříže JAN SILNÝ potvrdil svou střeleckou formu a opět se dokázal prosadit. Dokázal se uvolnit v malém vápně a svou střelu vyslal na vzdálenější tyč.
    20. Silný J. - 2:1

22
    Máme velice rychle vyrovnáno. Jan Silný se dostal do samostatného úniku a snažil se zakončit. Brankář předvedl skvělý zákrok Míč se odrazil na hranu vápna, kde číhal MARTIN NEUBERT. Zvolil chytrou technickou střelu a přeloboval brankáře.

25
    Hráči podstupují hlavičkové souboje uprostřed hrací plochy.

27
    Kroměříž se snaží o kombinaci před brankou soupeře. Centr Krhuta skončil pouze na hlavičce jednoho z obránců. Bude se odkopávat od branky Kamenika.

31
    Hosté budou zahrávat standartní situaci. Následný centr skončil na hlavičce Okleštěka. Ten míč přesně netrefil a končí za autovou čárou.

33
    Hosté se postarali o velký comeback a ujali se vedení i když prohrávali o dvě branky. Martin Neubert přidal svůj druhý gól v zápase. Útočník se uvolnil v malém vápně a skóroval.
    33. Neubert M. - 2:3

36
    Rýmařov bude zahrávat rohový kop. Centr ovšem přeletěl všechny hráče a skončil daleko mimo hřiště.

39
    Hosté nemají dost a přidali další branku. MARTIN NEUBERT střilí svůj třetí gól v zápase a zkompletoval hattrick. V malém vápně na jeho hlavu přistál centr a svou hlavičku usměrnil do pravého dolního rohu.
    39. Neubert M. - 2:4

41
    Tak tohle je opravdový kanonáda hostujícího celku. Rýmařov jakoby nevěděl, co má hrát a znova inkasoval. TOMÁŠ OKLEŠTĚK si našel místo ke střele a svou ránu namířil do pravého dolního rohu branky. Brankář neměl šanci reagovat.
    41. Okleštěk T. - 2:5

44
    Míč se dostal až ke Kofroňovi, který se dostal pod tlak a balónu se okamžitě zbavil, poslal ho daleko od své branky.

45+1

První poločas utkání nabídl naprosto odlišné dvě dvacetiminutovky. V prvních byl aktivnější domácí Rýmařov a ujal se dvoubrankového vedení. Hosté z Kroměříže nastartovali neskutečný comeback a už za šest minut bylo vyrovnáno. O jedenáct minut později skóre obrátili a ujali se vedení. Od té chvíle hosté naprosto dominovali a Martin Neubert si za první půli připsal hattrick. Čtyři minuty před koncem si ještě přesný zásah připsal Tomáš Okleštěk.

Druhý poločas začne přibližně v 15:05.

46

48
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Okleštěk T., přichází Kovář M..

50
    Dominik Krhut vyslal z pravé strany centr do vápna a našel přesně kopačku Jana Silného. Tomu ovšem míč odskočil a končí u obránce.

52
    MArtin Blanář se dostal do skvělé šance. Díky svému individuálnímu prúniku skončil až u brankáře, dokázal ho obehrát, ale jeho rána z úhlu skončila na pravé tyči.

54
    Kamil Kocur si zpracoval míč a namířil si to přímo před branku. Jeho rána z dvaadvaceti metrů skončila úplně mimo branku.

57
    Rýmařov se ještě nespíš postará o dramatický průběh utkání. Dominik Kruh vyslal z pravé strany míč do vápna a jeho centr skončil na kopačce naprosto osamoceného TOMÁŠE ŠUPÁKA. Druhý jmenovaný si do míče opřel a umístil ho levého dolního rohu.
    57. Šupák T. - 3:5

60

63
    Kapitán týmu z Kroměříže Tomáš Matoušek vyslal centr do vápna, ale ten doletěl pouze do náruče brankáře Kameníka.

65
    Rýmařov vytváří tlak na svého soupeře. Hráči se nastěhovali před pokutové území soupeře. Přímé ohrožení branky z toho nakonec nebylo.

67
    Žlutou kartu dostává Kovář M. (SK HS Kroměříž).

68
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Kovář M., přichází Hloch P..

70
    Hráči Rýmařova kombinují u své branky a snaží se rychle přejít do protiútoku.

72
    Radek Němec si připravil míč ke střele z dvacetipěti metrů. Jeho střela ovšem nebyla dostatečně razantní a skončila pouze v náruči brankáře Kofroně.

75
    Dnešní utkání sleduje diváků 140.

78
    Hosté z Kroměříže zvýšují na rozdíl tři branek a o jejich vítězství už je nejspíš rozhodnuto. Kapitán Tomáš Matoušek se zachoval jako správný vůdce a tváři v tvář brankáři zvolil přihrávku na MARTINA BLANÁŘE, který už dorážel do prázdné branky.
    78. Blanář M. - 3:6

80
    Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Gorgy, přichází Fiala V..

82
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Elšík R., přichází Šmerda D..

84
    Po nepřesné střele Ondrušky skončil mimo tři tyče a brankář Kofroň se ujme odkopu od své branky.

86
    Tomáš Šupák se prezentoval nepřesným centrem a bude se odkopávat od branky Kameníka.

88
    Žlutou kartu dostává Šupák T. (SK Jiskra Rýmařov).

90
    Hlavní rozhodčí bude nastavovat dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

90+1
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Šupák T. Po první žluté kartě se útočník nezklidnil a opět se provinil hrubým faulem. V následujícím utkání hráč nenastoupí.

90+2

V dnešním utkání padlo celkem devět branek. V první poločase padlo sedm gólů. Rýmařov se po dvaceti minutách ujal dvoubrankového vedení. Od té doby ovšem Kroměříž zabral a dokonale otočil stav. Po šesti minutách už bylo vyrovnáno. Martin Neubert si připsal hattrick do konce úvodní poločasu. V druhé půli padly ještě dvě branky. Nejdřív snížil Tomáš Šupák, ale naději domácím překazil deset minut před koncem Martin Blanář. (15:53:07)