Zlínsko – Vel. Meziříčí 2:0 (kon.) | Hulín – Petřkovice 3:1 (kon.) | Uh. Brod – Val. Meziříčí 2:1 (kon.)
Rýmařov – Kroměříž 3:6 (kon.) | Mohelnice – Vyškov 2:2 (kon.) | Hlučín – Líšeň 2:4 (kon.)
HFK Olomouc – Prostějov 1:4 (kon.)
FC Hlučín
2:4 (1:0)
SK Líšeň 2019
Sobota 04.11.2017, 14:00 • Městský fotbalový stadion • Moravskoslezská fotbalová liga • 14. kolo

Skončilo utkání MSFL, ve kterém domácí FC Hlučín podlehl týmu SK Líšeň 2:4. V prvním poločase jsme viděli jednu branku, kterou zařídil Patrik Ságner. Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté a dokázali otočit nepříznivé skóre. Vyrovnat dokázal Fall, o pár minut později na jeho trefu navázal Pašek. Dvacet minut před koncem dali hosté další dva slepené góly a o výsledku bylo jasno. Snížit ještě dokázal Kraut, ale to bylo vše. Hlučín tak po šesti zápasech poznal chuť porážky, Líšeň si připisuje tři body a stoupá tabulkou. (16:05:45)

90+1

90
    Heiník dojel soupeře a i on vidí žlutou kartu.

90
    Hraje se na polovině Líšně, hlavní rozhodčí nastaví 1 minutu.

88
    Domácí už nemají síly na závěrečný tlak a Líšeň je velmi blízko třem bodům.

86
    Žlutou kartu dostává hostující Minařík.

85
    Hosté šetří cenné vteřinky na útočné polovině.

84
    Domácí vkládají všechny síly do útoku, dva góly ale bude těžké vstřelit.

84
    Dvojité střídání na straně domácích. Ze hřiště odchází Kraut a Ságner, místo nich si na závěrečné minuty přichází zahrát Kaluža a Veřmiřovský.

82
    Z velké dálky to zkusil Malík, Kolenko zasahovat nemusel.

80
    Hlučín brzdí nepřesnosti a hosté se dokážou bránit.

78
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Krejčí, přichází Podraza.

77
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Vintr, přichází Rychetský.

77
    Do konce zápasu zbývá zhruba patnáct minut, Hlučín na útočné polovině.

75
    Fall faulovaný u středového kruhu a hosté uklidňují hru.

74
    Hlučín právě vstřelil branku!
    V Hlučíně se roztrhl pytel s góly! Po centru se k míči dostal DOMINIK KRAUT, krerý neměl problém dorazit míč do branky! – 2:4.

72
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Krška, přichází Sedláček.

72
    Líšeň právě vstřelila branku!
    Tohle domácím hrubě nevyšlo. Fall poslal dlouhý míč na útočnou polovinu, ONDŘEJ VINTR nepřemýšlel a hned poslal míč po brance. Kolenko se natahoval marně a počtvrté inkasuje! – 1:4.

70
    Hosté se prosazují z protiútoku a vedou už o dvě branky. DENIS FRIMMEL se dostal znovu do úniku a tentokrát se v zakončení nemýlil! – 1:3.

69
    Domácí Málek ostře fauloval protihráče a vidí žlutou kartu.

69
    Na hřišti se jiskří a hlavní rozhodčí má teď plné ruce práce.

67
    Heiník poslal nepřesný míč Štefekovi a Frimmel šel úplně sám na Kolenka! Nový hráč na hřišti ale ve stoprocentní šanci selhal a minul branku!

66
    Domácí přebírají otěže hry, Líšeň spoléhá na rychlé protiútoky.

64
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází T. Machálek, přichází Frimmel.

63
    Kraut byl důrazně bráněn ve vápně a k zakončení se tak nedostal.

61
    Málek se dostal ke střele, branku ale přestřelil.

60
    Dostál využil zaváhání soupeře a vybojoval alespoň rohový kop.

59
    Domácí se snaží vyrovnat, hosté jim to důrazem stěžují.

58
    Velký závar ve vápně Líšně, Málek ani Foltýn ale neprostřelili hradbu těl!

56
    Rohový kop pro domácí. Hudeczek hlavičkuje mimo.

55
    Domácí mohli vyrovnat, Foltýn ale prováhal pravý čas k zakončení.

54
    Hosté otáčejí stav zápasu! Domácí chybovali a hosté toho dokázali využít! Do odkryté branky se trefil DAVID PAŠEK. – 1:2.

53
    Dostál poslal míč přímo do rukavic hostujícího brankáře.

52
    Domácí se hnali do útoku, obránce míč zblokoval na rohový kop.

50
    Hosté vstoupili do druhého poločasu lépe a odměnou jim je vyrovnání! LAMINE FALL si naskočil na centr a hlavou posílá míč přesně k tyči! – 1:1.

49
    Vintr se dostal do samostatného úniku, pomezní rozhodčí ale signalizuje ofsajd.

48
    Fall se nedostal před Krauta a domácí hráč pohlídal celou situaci.

47
    Hosté začali dobře, budou zahrávat rohový kop.

46

Oba týmy se vrací zpět na hrací plochu.

Skončil první poločas MSFL, ve kterém domácí FC Hlučín vede po prvním poločase nad týmem SK Líšeň 1:0. Do vedení poslal domácí v 22 minutě Patrik Ságner. Sledujeme vyrovnané utkání, ve kterém jsou zatím spokojenější domácí. Druhý poločas začne přibližně v 15:07.

45+1

45
    Hlavní rozhodčí nastaví 1 minutu.

44
    Za ostrý faul vidí žlutou kartu hostující Vintr.

42
    Domácí si pohlídali situaci a hosté se ocitli v ofsajdovém postavení.

41
    Domácí kontrolují míč a rozhodně nebudou chtít inkasovat před poločasem.

39
    Hosté měli k dispozici autové vhazování, na dva metry si ale nepřihráli a míč skončil v zámezí. Trenér hostů bude mít určitě v kabině co říct.

37
    Krejčí poslal centr do vápna, míč byl ale přetažený a skončil v zámezí.

36
    Hosté ale dnes nemohou být se svým výkonem spokojemi, opět o míč lehce přišli.

35
    Heiník v zakončení neúspěšný a domácí se musejí vracet.

34
    Žlutá karta i na straně Líšně. Tomáš Machálek zatáhl za dres unikajícího hráče a nemohlo přijít nic jiného.

33
    Štefek propadl a ke střele se dostal po úniku Pašek, ten ale minul prostor mezi třemi tyčemi.

32
    Domácí kombinují na vlastní polovině a snaží se něco vymyslet.

30
    K hlavičce se dostal Pašek, branku ale minul.

29
    Hosté vybojovali rohový kop.

29
    Štefek se dostal do souboje s Machálkem a ten upadl. Rozhodčí tento souboj posoudil jako nedovolený a ukazuje domácímu kapitánovi žlutou kartu.

27
    Hosté jsou v kombinaci nepřesní a dávají tak soupeři jednoduché míče.

25
    Massaniec i Foltýn to zkoušeli z velké dálky, Kotnour zasahovat nemusel.

23
    Hosté se snaží hrát aktivně a vyrovnat, obránci soupeře jsou ale pozorní.

22
    Domácí se dostávají do vedení! Centr Dostála mířil na zadní tyč, kde byl osamocený Krejčí, který ještě dokázal dát míč na malé vápno, kde se k míči dostal PATRIK SÁGNER, který zamířil přesně k tyči! – 1:0.

20
    Domácí táhli rychlý protiútok, Krejčí poslal míč na Krauta, který ale branku minul.

18
    V úvodu utkáni působí aktivněji hosté, domácí tým se zatím na hřišti hledá.

17
    Hosty opět zastavuje nepřesnost a odkop od vlastní branky si vyzkouší i Kolenko.

15
    Dostál viděl rozběhnutého Krejčího, který ale míč nestihl a hostující brankář bude rozehrávat.

14
    Krška využil zaváhání obrany a hnal se do šance, Štefek ho ale čistě obral o míč.

13
    Hosté jsou v soubojích důrazní a Hlučín má problém s přechodem do útoku.

12
    Malík poslal míč přímo do rukou Kolenka.

11
    Ságner fauloval na vlastní polovině a hosté mají k dispozici standartní situaci.

10
    Hosté se osvobozují dlouhým odkopem na polovinu hřiště.

9
    Málek dostal prostor poblíž vápna, jeho střela byla sražena těsně vedle levé tyče, Kotnour se pouze ohlédl! Rohový kop pro domácí.

8
    Vidíme boj o střed hřiště, oba týmy se střídají v držení míče. Foltýn je zpět na hrací ploše.

6
    Foltýn zůstává ležet na hrací ploše a hra je přerušena. Lékař domácích má tak první práci.

5
    Vintr dostal dobrý míč, nicméně neodcentroval přesně.

4
    Kotnour si došel pro míč a rychle rozehrává.

3
    Ságner z pravé strany nedokázal poslat míč do vápna, vybojoval ale pro tým alespoň roh.

2
    Hosté se hned dostali do první šance, Tomáš Machálek šel z boku na Kolenka, v poslední chvíli ale zpomalil a Heiník ho obral o míč.

1
    Domácí rozehráli dnešní utkání. Kraut hned v úvodu zahrál rukou a o míč jeho tým přichází.

1

-3
    Oba týmy nastupují za doprovodu rozhodčích na hrací plochu.

FC Hlučín: Kolenko – Massaniec, Heiník, Málek, Ságner, Foltýn, Dostál, Hudeczek, Krejčí, Štefek (K), Kraut
    Náhradníci: Kodeš – Podraza, Žižka, Veřmiřovský, Jančík, Kaluža

SK Líšeň: Kotnour – Minařík, Krška, M. Machálek, Pašek, Zezula (K), Vintr, T. Machálek, Hanuš, Fall, Malík
    Náhradníci: Rychetský – Minárčik, Frimmel, Sedláček

Rozhodčí: Bernatík Tomáš – Ogrodník Vlastimil, Poláček David.

Poslední vzájemné zápasy
    Oba týmy sehrály v sezóně 2016/2017 vyrovnané zápasy, šťastnější ale byl tým z Hlučína, který si připsal šest bodů.

9.6.2017
    FC Hlučín 3:2 (2:2) SK Líšeň
    Branky: 18. Štefek, 24. Heiník, 88. Kraut – 3. a 39. Krška

5.11.2016
    SK Líšeň 1:2 (1:2) FC Hlučín
    Branky: 23. Frimmel – 18. Heiník (pen.), 27. Fall (vl.)

FC Hlučín
    Domácí tým se momentálně nachází na 7. místě tabulky, na kterém má při bilanci 6-2-5 celkem 20 bodů. V posledním kole zajížděl Hlučín do Hodonína, kde zvítězil 2:1. Stejným výsledkem si poradil i na domácí půdě s Petřkovicemi. Hlučín se může pyšnit pěti výhrami v řadě a při skóre 13:2 působí dobrým dojmem. Domácí bilance týmu je 3-2-2. Nejlepším střelcem týmu je Dominik Kraut s 8 brankami.

SK Líšeň
    Hosté z Líšně se momentálně nachází na 5. místě tabulky, na kterém mají při bilanci 6-4-3 celkem 22 bodů. V posledním kole se Líšeň utkala na domácí půdě s Rýmařovem, nad kterým tým z Moravy zvítězil 2:1. Poslední výjezd se ale Líšni nepodařil, neboť v Otrokovicích prohráli 0:1. Venkovní bilance týmu je 3-2-2 při skóre 17:11. Velký počet vstřelených branek je zásluhou výhry nad HFK Olomouc (1:7). Nejlepším střelcem týmu je David Pašek, který má na kontě 10 branek.

Další kolo Moravskoslezské fotbalové ligy má na programu několik zajímavých zápasů. Jeden z nich, FC Hlučín – SK Líšeň, vám v tomto textovém přenosu přiblížíme.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.