Zlínsko – Vel. Meziříčí 2:0 (kon.) | Hulín – Petřkovice 3:1 (kon.) | Uh. Brod – Val. Meziříčí 2:1 (kon.)
Rýmařov – Kroměříž 3:6 (kon.) | Mohelnice – Vyškov 2:2 (kon.) | Hlučín – Líšeň 2:4 (kon.)
HFK Olomouc – Prostějov 1:4 (kon.)
FC Hlučín
2:4 (1:0)
SK Líšeň 2019
Sobota 04.11.2017, 14:00 • Městský fotbalový stadion • Moravskoslezská fotbalová liga • 14. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

Další kolo Moravskoslezské fotbalové ligy má na programu několik zajímavých zápasů. Jeden z nich, FC Hlučín – SK Líšeň, vám v tomto textovém přenosu přiblížíme.

SK Líšeň
    Hosté z Líšně se momentálně nachází na 5. místě tabulky, na kterém mají při bilanci 6-4-3 celkem 22 bodů. V posledním kole se Líšeň utkala na domácí půdě s Rýmařovem, nad kterým tým z Moravy zvítězil 2:1. Poslední výjezd se ale Líšni nepodařil, neboť v Otrokovicích prohráli 0:1. Venkovní bilance týmu je 3-2-2 při skóre 17:11. Velký počet vstřelených branek je zásluhou výhry nad HFK Olomouc (1:7). Nejlepším střelcem týmu je David Pašek, který má na kontě 10 branek.

FC Hlučín
    Domácí tým se momentálně nachází na 7. místě tabulky, na kterém má při bilanci 6-2-5 celkem 20 bodů. V posledním kole zajížděl Hlučín do Hodonína, kde zvítězil 2:1. Stejným výsledkem si poradil i na domácí půdě s Petřkovicemi. Hlučín se může pyšnit pěti výhrami v řadě a při skóre 13:2 působí dobrým dojmem. Domácí bilance týmu je 3-2-2. Nejlepším střelcem týmu je Dominik Kraut s 8 brankami.

Poslední vzájemné zápasy
    Oba týmy sehrály v sezóně 2016/2017 vyrovnané zápasy, šťastnější ale byl tým z Hlučína, který si připsal šest bodů.

9.6.2017
    FC Hlučín 3:2 (2:2) SK Líšeň
    Branky: 18. Štefek, 24. Heiník, 88. Kraut – 3. a 39. Krška

5.11.2016
    SK Líšeň 1:2 (1:2) FC Hlučín
    Branky: 23. Frimmel – 18. Heiník (pen.), 27. Fall (vl.)

FC Hlučín: Kolenko – Massaniec, Heiník, Málek, Ságner, Foltýn, Dostál, Hudeczek, Krejčí, Štefek (K), Kraut
    Náhradníci: Kodeš – Podraza, Žižka, Veřmiřovský, Jančík, Kaluža

SK Líšeň: Kotnour – Minařík, Krška, M. Machálek, Pašek, Zezula (K), Vintr, T. Machálek, Hanuš, Fall, Malík
    Náhradníci: Rychetský – Minárčik, Frimmel, Sedláček

Rozhodčí: Bernatík Tomáš – Ogrodník Vlastimil, Poláček David.

-3
    Oba týmy nastupují za doprovodu rozhodčích na hrací plochu.

1

1
    Domácí rozehráli dnešní utkání. Kraut hned v úvodu zahrál rukou a o míč jeho tým přichází.

2
    Hosté se hned dostali do první šance, Tomáš Machálek šel z boku na Kolenka, v poslední chvíli ale zpomalil a Heiník ho obral o míč.

3
    Ságner z pravé strany nedokázal poslat míč do vápna, vybojoval ale pro tým alespoň roh.

4
    Kotnour si došel pro míč a rychle rozehrává.

5
    Vintr dostal dobrý míč, nicméně neodcentroval přesně.

6
    Foltýn zůstává ležet na hrací ploše a hra je přerušena. Lékař domácích má tak první práci.

8
    Vidíme boj o střed hřiště, oba týmy se střídají v držení míče. Foltýn je zpět na hrací ploše.

9
    Málek dostal prostor poblíž vápna, jeho střela byla sražena těsně vedle levé tyče, Kotnour se pouze ohlédl! Rohový kop pro domácí.

10
    Hosté se osvobozují dlouhým odkopem na polovinu hřiště.

11
    Ságner fauloval na vlastní polovině a hosté mají k dispozici standartní situaci.

12
    Malík poslal míč přímo do rukou Kolenka.

13
    Hosté jsou v soubojích důrazní a Hlučín má problém s přechodem do útoku.

14
    Krška využil zaváhání obrany a hnal se do šance, Štefek ho ale čistě obral o míč.

15
    Dostál viděl rozběhnutého Krejčího, který ale míč nestihl a hostující brankář bude rozehrávat.

17
    Hosty opět zastavuje nepřesnost a odkop od vlastní branky si vyzkouší i Kolenko.

18
    V úvodu utkáni působí aktivněji hosté, domácí tým se zatím na hřišti hledá.

20
    Domácí táhli rychlý protiútok, Krejčí poslal míč na Krauta, který ale branku minul.

22
    Hlučín právě vstřelil branku!
    Domácí se dostávají do vedení! Centr Dostála mířil na zadní tyč, kde byl osamocený Krejčí, který ještě dokázal dát míč na malé vápno, kde se k míči dostal PATRIK SÁGNER, který zamířil přesně k tyči! – 1:0.

23
    Hosté se snaží hrát aktivně a vyrovnat, obránci soupeře jsou ale pozorní.

25
    Massaniec i Foltýn to zkoušeli z velké dálky, Kotnour zasahovat nemusel.

27
    Hosté jsou v kombinaci nepřesní a dávají tak soupeři jednoduché míče.

29
    Štefek se dostal do souboje s Machálkem a ten upadl. Rozhodčí tento souboj posoudil jako nedovolený a ukazuje domácímu kapitánovi žlutou kartu.

29
    Hosté vybojovali rohový kop.

30
    K hlavičce se dostal Pašek, branku ale minul.

32
    Domácí kombinují na vlastní polovině a snaží se něco vymyslet.

33
    Štefek propadl a ke střele se dostal po úniku Pašek, ten ale minul prostor mezi třemi tyčemi.

34
    Žlutá karta i na straně Líšně. Tomáš Machálek zatáhl za dres unikajícího hráče a nemohlo přijít nic jiného.

35
    Heiník v zakončení neúspěšný a domácí se musejí vracet.

36
    Hosté ale dnes nemohou být se svým výkonem spokojemi, opět o míč lehce přišli.

37
    Krejčí poslal centr do vápna, míč byl ale přetažený a skončil v zámezí.

39
    Hosté měli k dispozici autové vhazování, na dva metry si ale nepřihráli a míč skončil v zámezí. Trenér hostů bude mít určitě v kabině co říct.

41
    Domácí kontrolují míč a rozhodně nebudou chtít inkasovat před poločasem.

42
    Domácí si pohlídali situaci a hosté se ocitli v ofsajdovém postavení.

44
    Za ostrý faul vidí žlutou kartu hostující Vintr.

45
    Hlavní rozhodčí nastaví 1 minutu.

45+1

Skončil první poločas MSFL, ve kterém domácí FC Hlučín vede po prvním poločase nad týmem SK Líšeň 1:0. Do vedení poslal domácí v 22 minutě Patrik Ságner. Sledujeme vyrovnané utkání, ve kterém jsou zatím spokojenější domácí. Druhý poločas začne přibližně v 15:07.

Oba týmy se vrací zpět na hrací plochu.

46

47
    Hosté začali dobře, budou zahrávat rohový kop.

48
    Fall se nedostal před Krauta a domácí hráč pohlídal celou situaci.

49
    Vintr se dostal do samostatného úniku, pomezní rozhodčí ale signalizuje ofsajd.

50
    Líšeň právě vstřelila branku!
    Hosté vstoupili do druhého poločasu lépe a odměnou jim je vyrovnání! LAMINE FALL si naskočil na centr a hlavou posílá míč přesně k tyči! – 1:1.

52
    Domácí se hnali do útoku, obránce míč zblokoval na rohový kop.

53
    Dostál poslal míč přímo do rukavic hostujícího brankáře.

54
    Hosté otáčejí stav zápasu! Domácí chybovali a hosté toho dokázali využít! Do odkryté branky se trefil DAVID PAŠEK. – 1:2.

55
    Domácí mohli vyrovnat, Foltýn ale prováhal pravý čas k zakončení.

56
    Rohový kop pro domácí. Hudeczek hlavičkuje mimo.

58
    Velký závar ve vápně Líšně, Málek ani Foltýn ale neprostřelili hradbu těl!

59
    Domácí se snaží vyrovnat, hosté jim to důrazem stěžují.

60
    Dostál využil zaváhání soupeře a vybojoval alespoň rohový kop.

61
    Málek se dostal ke střele, branku ale přestřelil.

63
    Kraut byl důrazně bráněn ve vápně a k zakončení se tak nedostal.

64
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází T. Machálek, přichází Frimmel.

66
    Domácí přebírají otěže hry, Líšeň spoléhá na rychlé protiútoky.

67
    Heiník poslal nepřesný míč Štefekovi a Frimmel šel úplně sám na Kolenka! Nový hráč na hřišti ale ve stoprocentní šanci selhal a minul branku!

69
    Na hřišti se jiskří a hlavní rozhodčí má teď plné ruce práce.

69
    Domácí Málek ostře fauloval protihráče a vidí žlutou kartu.

70
    Hosté se prosazují z protiútoku a vedou už o dvě branky. DENIS FRIMMEL se dostal znovu do úniku a tentokrát se v zakončení nemýlil! – 1:3.

72
    Tohle domácím hrubě nevyšlo. Fall poslal dlouhý míč na útočnou polovinu, ONDŘEJ VINTR nepřemýšlel a hned poslal míč po brance. Kolenko se natahoval marně a počtvrté inkasuje! – 1:4.

72
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Krška, přichází Sedláček.

74
    V Hlučíně se roztrhl pytel s góly! Po centru se k míči dostal DOMINIK KRAUT, krerý neměl problém dorazit míč do branky! – 2:4.

75
    Fall faulovaný u středového kruhu a hosté uklidňují hru.

77
    Do konce zápasu zbývá zhruba patnáct minut, Hlučín na útočné polovině.

77
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Vintr, přichází Rychetský.

78
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Krejčí, přichází Podraza.

80
    Hlučín brzdí nepřesnosti a hosté se dokážou bránit.

82
    Z velké dálky to zkusil Malík, Kolenko zasahovat nemusel.

84
    Dvojité střídání na straně domácích. Ze hřiště odchází Kraut a Ságner, místo nich si na závěrečné minuty přichází zahrát Kaluža a Veřmiřovský.

84
    Domácí vkládají všechny síly do útoku, dva góly ale bude těžké vstřelit.

85
    Hosté šetří cenné vteřinky na útočné polovině.

86
    Žlutou kartu dostává hostující Minařík.

88
    Domácí už nemají síly na závěrečný tlak a Líšeň je velmi blízko třem bodům.

90
    Hraje se na polovině Líšně, hlavní rozhodčí nastaví 1 minutu.

90
    Heiník dojel soupeře a i on vidí žlutou kartu.

90+1

Skončilo utkání MSFL, ve kterém domácí FC Hlučín podlehl týmu SK Líšeň 2:4. V prvním poločase jsme viděli jednu branku, kterou zařídil Patrik Ságner. Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté a dokázali otočit nepříznivé skóre. Vyrovnat dokázal Fall, o pár minut později na jeho trefu navázal Pašek. Dvacet minut před koncem dali hosté další dva slepené góly a o výsledku bylo jasno. Snížit ještě dokázal Kraut, ale to bylo vše. Hlučín tak po šesti zápasech poznal chuť porážky, Líšeň si připisuje tři body a stoupá tabulkou. (16:05:45)