Moreirense – Portimonense 1:1 (kon.) | Tondela – Boavista 3:2 (kon.) | Estoril – Rio Ave 0:2 (kon.)
Porto – Belenenses 2:0 (kon.)
Moreirense FC
1:1 (1:1)
Portimonense SC
Sobota 04.11.2017, 17:00 • Estádio Comendador Joaquim de Almeida Freitas • Portugalská Primeira Liga • 11. kolo

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 2:8. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 6:0. Fauly: 18:9. (20:31:44)

Ve druhém poločase již branka nepadla a oba celky si spravedlivě po dnešním duelu rozdělí po jednom bodu do tabulky.

90

90
    Střela Nakadžimy končí v klubku hráčů!

89
    Tabata centruje a Jhonatan musel dávat pozor před nebezpečnou situací před jeho brankou. Domácí se však ubránili.

88
    Žlutou kartu dostává Bruno Ramires (Moreirense FC).

86
    Střídání v týmu Portimonense SC: ze hřiště odchází Paulinho, přichází Tabata.
    Střídání v týmu Portimonense SC: ze hřiště odchází Pires, přichází Stanley.

83
    Velký zmatek před brankou Moreirense po rohovém kopu, který zahrával Nakadžima. Míč nakonec skončil těsně nad brankou.

82
    Moreirense se snaží o rychlé přechody do útoku, avšak obrana hostů je kompaktní a nepouští soupeře do vážných situací!

79
    Arsénio se snažil o individuální akci, poté se dostal ke střele, kterou odrazil Felipe.

78
    Žlutou kartu dostává Alan Schons (Moreirense FC).

77
    Kombinace Nakadžimy a Wellingtona přinesla neúspěšný pokus o útok. Avšak i snaha se cení.

75
    Střídání v týmu Portimonense SC: ze hřiště odchází Lumor, přichází Wellington.

74
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Cádiz, přichází Alan Peña.

70
    Paulinho se nyní ocitá v šanci, ale jeho střela nekončí v brance.

68
    Dener se ocitá po centru Nakadžimy v šanci, ale neuspěl!

64
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Neto, přichází Alan Schons.

60
    Po hodině hy máme stále nerozhodný stav. Nyní domácí vyčkávají co předvede jejich soupeř, který má o něco více větší držení míče.

53
    Do šance se dostával Lumor, ale nakonec neprošel přes obránce a ke střelecké možnosti se nedostal.

46
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Rafael Costa, přichází Arsénio.

46

V prvním poločase jsem mohli vidět dvě branky. Nejprve šli do vedení hosté zásluhou Denera a po deseti minutách hry se domácím podařilo vyrovnat brankou Cádize. Druhý poločas bude tak otevřený...

Který z týmů vyhraje druhý poločas?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45

43
    Střela domácích, ale Ferreira se nyní ukázal svým dobrým zákrokem a nepouští míč za svá záda.

38
    Hosté podnikli rychlý útok, který začal od Nakadžimy. Ten pak přihrává na Paulinha, vše nakonec řeší brankář Jhonatan.

33
    Po půl hodině hry má menší tlak Portimonense, které se snaží útočit.

29
    Paulinho se dostal do šance, ale míjí levou tyčku!

25
    Souboj mezi Sagnou a Lumorem, hra je nyní přerušena, hráč hostů bude potřebovat ošetření.

17
    Začátek zápasu začal velmi dobře a mohli jsme sledovat dvě branky. Domácí nyní hodně otevírají svou hru a ženou se do útoku.

15
    Žlutou kartu dostává Felipe Macedo (Portimonense SC).
    14. Jhonder CÁDIZ - 1:1

14
    Moreirense právě vstřelilo branku!
    JHONDER CÁDIZ po přihrávce ze středu hřiště od Neta se prosazuje svou levou nohou a srovnává stav zápasu na 1:1!

7
    Střelou se prezentoval Sagna, ale pouze do rukou brankáře Portimonense.
    3. DENER - 0:1

3
    Portimonense právě vstřelilo branku!
    Jako první se ujímají vedení hosté, kdy DENER dostal dobrý míč na pravou stranu od Paulinha a prudkou střelou otevírá skóre dnešního utkání.