Písek – Litoměřicko 0:1 (kon.) | Vyšehrad – Ústí n/O 2:0 (kon.) | Čížová – Chrudim 1:4 (kon.)
Dobrovice – Vltavín 1:2 (kon.)
FC Slavoj Vyšehrad
2:0 (0:0)
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
Sobota 04.11.2017, 10:15 • Mikuláše z Husi / UMT • Česká fotbalová liga • 13. kolo

Od mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.

Je dobojováno! Slavoj Vyšehrad dnes potvrdil roli favorita a bere všechny tři body. Výhra se ale nerodila snadno, ještě v poločase bylo skóre vyrovnané. V 65. minutě se prosadil Vladimír Máče a fotbalisté z Ústí nad Orlicí museli svou hru otevřít. Toho využil v 81. minutě kapitán Michal Klesa. Ten rozhodl o konečné podobě skóre, která je 2:0! Utkání se hrálo velmi čistě, o čemž svědčí fakt, že hlavní sudí Tomáš Grimm nevytáhl ani jednu žlutou kartu.

90+1

90
    Útočný faul domácích. Hosté rychle rozehráli, ovšem o míč znovu přišli. Vypadá to, že hlavní rozhodčí nebude přidávat ani minutu.

89
    Hráči Jiskry se s balónem dostali až do zámezí. Rozehrávat bude opět Jiří Havránek, za chvíli se rozběhne poslední minuta.

89
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Josef Čtvrtníček, přichází Jaroslav Macej. (13:37:43)

88
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Vladimír Máče, přichází Jakub Seidl.

87
    Hraje se na útočné polovině Vyšehradu, domácí hráči drží míč a kombinují poblíž pokutového území soupeře.

86
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Jakub Doležal, přichází Josef Jakab.

86
    Další útočnou snahu hostů zastavuje praporek čárového rozhodčího, který signalizuje ofsajd!

85
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Filip Drobílek, přichází Kamil Kulhavý.

85
    Domácím byl znovu odpískán útočný faul. Fotbalisté z Ústí nad Orlicí berou rychle balón a snaží se s výsledkem ještě něco udělat.

84
    Jiskra se dostala až k pokutovému území soupeře! Střelecký pokus ovšem končí znovu vedle brány, rozehrávat bude brankář Havránek.

83
    Hosté rychle přišli o míč, domácí budou vhazovat na polovině hřiště. Teď už to budou mít fotbalisté z Ústí nad Orlicí nesmírně těžké.

81
    Vyšehrad právě vstřelil branku!
    Další výpad domácích už znamená druhou branku Slavoje v tomto zápase! Vypadá to, že o vítězi je rozhodnuto. Autorem této branky byl kapitán MICHAL KLESA!

80
    Další rozehrávka pro Jiskru na polovině hřiště. Za malou chvíli se rozběhne závěrečná desetiminutovka.

79
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Jan Nikodem, přichází Martin Opina.

78
    Slavoj bude nejspíše v závěru hrozit z rychlých brejků. Jeden takový teď zastavil hlavní rozhodčí, který odpískal útočný faul.