Písek – Litoměřicko 0:1 (kon.) | Vyšehrad – Ústí n/O 2:0 (kon.) | Čížová – Chrudim 1:4 (kon.)
Dobrovice – Vltavín 1:2 (kon.)
Sokol Čížová
1:4 (1:1)
MFK Chrudim
Sobota 04.11.2017, 13:30 • Strakonice/areál na sídlišti • Česká fotbalová liga • 13. kolo

Chrudim bere tři body, ačkoliv Kopecký v prvním poločase naložil velice špatně s penaltou. Hosté i tak utkání ve Strakonicích zvládli. Ve druhém poločase měli druhý pokutový kop, kterým Kučera víceméně rozhodl. O té doby působil Sokol odevzdaně a byl chabý směrem dopředu. Lídr ČFL uspěl na trávníku mužstva, které bude bojovat o záchranu poměrem 3:1. (15:53:58)

90

90
    Mastík má k dispozici autové vhazování z levé strany.

90
    Hostující pravý bek oslovil přihrávkou pod sebe až Mrázka. Následný dlouhý balon skončil na levé straně u Stránského.

89
    Mastík střílel z dvaceti metrů do soupeře. Chrudim posléze dohrává tohle utkání s míčem na kopačkách na polovině domácích.

89
    Stránský a Mastík nic neuspěchali na levé straně, centr Mastíka poté nebyl ideální.

89
    Po výkopu Mrázka budou útočit domácí hráči od své obrany.

88
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Kopecký, přichází Stránský.

88
    Domácí hráč trefil nečistě balon levačkou a ten skončil vedle pravé tyče.

87
    Domácím se nabízí standardní situace z pravé strany z dobré pozice.

86
    Dvořák rozehrál nakrátko pod sebe a to bylo začátek konce pro Sokol. Chrudim bude vhazovat z levé strany z vlastní poloviny Mastíkem.

86
    Kočí přihrál na pravou stranu Tomáškovi, který vybojoval faul na vlastní osobu.

85
    Mastík přišel o balon na levé straně, ale jeden z hostujících hráčů zasáhl v obraně na pozici stopera.

85
    Kesner hrál pravačkou na hlavu soupeře. Následně je pod tlakem v rozehrávce Langr.

84
    Žlutou kartu dostává Jirouš (Sokol Čížová).

84
    Mastík vhazoval z levé strany, míč šel následně od Vašulína na nohu domácího hráče.

83
    Krčal odhlavičkoval balon až k Mrázkovi, který pošle balon zpět do hry levačkou na levou stranu.

82
    Ptáček nahrával na levé straně pod sebe Mastíkovi, jehož chyba dostala domácí celek k autovému vhazování.