Chabarovsk – Ufa 3:1 (kon.) | Kunlun – Soči 3:4 (kon.) | Jekatěrinburg – Magnitogorsk 2:3 (po pr.)
Jaroslavl – Riga 0:4 (kon.) | Nižněkamsk – Čeljabinsk 4:3 (kon.) | Dynamo M. – Spartak Moskva 1:2 (2:3 po s.n.)
Petrohrad – N.Novgorod 5:4 (2:1 po s.n.) | Minsk – Čerepovec 1:2 (kon.)
po s.n. (2:3)
Dynamo Moskva
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
Spartak Moskva
Sobota 04.11.2017, 15:30 • VTB Ice Palace • KHL
Předzápasové kurzy: 2.05 4.1 3.01
Partner:
     
    Česká stopa v zápase
    Lukáš Radil (SPM) 0+1, čas na ledě 19:06 (19:01:18)
     
    V tomto zápase vyhrávají hostující hokejisté 2:1 po samostatných nájezdech. Rozhodující nájezd proměnil střelou pod horní tyčku Maxim Truňov.
     
    Konec zápasu.
    65:00 Maxim TRUŇOV - 1:2
     
    65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Spartak Moskva.
    Autorem vítězné branky je MAXIM TRUŇOV.
     
    6. série
    2:3
    Maxim TRUŇOV proměňuje.
     
    6. série
    2:2
    Vladimir BRJUKVIN neproměňuje.
     
    5. série
    2:2
    Andrej ALEXEJEV neproměňuje.
     
    5. série
    2:2
    Alexandr DĚRGAČOV neproměňuje.
     
    4. série
    2:2
    Dustin BOYD proměňuje.
     
    4. série
    1:2
    Arťom VORONIN proměňuje.
     
    3. série
    1:1
    Juuso HIETANEN neproměňuje.
     
    3. série
    1:1
    Lukáš RADIL neproměňuje.
     
    2. série
    1:1
    Vladimir BRJUKVIN proměňuje.
     
    2. série
    0:1
    Maxim TRUŇOV proměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Daniil TARASOV neproměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Arťom PODŠENDJALOV neproměňuje.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    65:00
    Prodloužení skončilo.

    Jan Prošek

    Branky a nahrávky: 59. Kutějkin (I. Nikulin, Tarasov) – 22. Chochlačov (Radil), rozh. náj. Truňov

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Arťom Podšendjalov (SPM)
    0:0   Daniil Tarasov (DMS)
    2. série:
    0:1   Maxim Truňov (SPM)
    1:1   Vladimir Brjukvin (DMS)
    3. série:
    1:1   Lukáš Radil (SPM)
    1:1   Juuso Hietanen (DMS)
    4. série:
    1:2   Arťom Voronin (SPM)
    2:2   Dustin Boyd (DMS)
    5. série:
    2:2   Alexandr Děrgačov (SPM)
    2:2   Andrej Alexejev (DMS)
    6. série:
    2:2   Vladimir Brjukvin (DMS)
    2:3   Maxim Truňov (SPM)


    Dynamo Moskva: Jerjomenko (Dimitry) – Kutějkin, Rylov, Volkov, I. Nikulin, Korjagin, D. Višněvskij, Hietanen – Boyd, Igumnov, Tarasov – Varnakov, A. Těreščenko, Brjukvin – Alexejev, Markovin, Ignatuškin – Arťuchin, J. Jakovlev, Dm. Kazionov – Sidljarov.
    Spartak Moskva: Bespalov (Svensson) – Kulik, Kalinin, A. Osipov, Pepeljajev, Provolněv, V. Lajunen, Judin – Leščenko, Radil, Stoa – Děrgačov, Podšendjalov, Chochlačov – Truňov, Nikoncev, A. Voronin – Černych, Bobrov, Pervov – Komaristyj.