Chabarovsk – Ufa 3:1 (kon.) | Kunlun – Soči 3:4 (kon.) | Jekatěrinburg – Magnitogorsk 2:3 (po pr.)
Jaroslavl – Riga 0:4 (kon.) | Nižněkamsk – Čeljabinsk 4:3 (kon.) | Dynamo M. – Spartak Moskva 1:2 (2:3 po s.n.)
Petrohrad – N.Novgorod 5:4 (2:1 po s.n.) | Minsk – Čerepovec 1:2 (kon.)
po s.n. (2:1)
SKA Petrohrad
5:4 (2:1, 1:1, 1:2 - 0:0)
Torpedo Nižnij Novgorod
Sobota 04.11.2017, 15:30 • Ice Palace • KHL
Předzápasové kurzy: 1.33 6.2 6.6
Partner:
     
    Česká stopa v zápase
    Tomáš Kundrátek (NNO) 0+0 , 3 střely, čas na ledě 21:29 (19:04:02)
     
    V tomto dramatickém zápase vyhrávají domácí hokejisté až po samostatných nájezdech. Klíčový gól vstřelil po pěkné kličce Nikita Gusev.
     
    Konec zápasu.
    65:00 Nikita GUSEV - 5:4
     
    65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým SKA Petrohrad.
    Autorem vítězné branky je NIKITA GUSEV.
     
    6. série
    2:1
    Denis PARŠIN neproměňuje.
     
    6. série
    2:1
    Nikita GUSEV proměňuje.
     
    5. série
    1:1
    Vjačeslav VOJNOV neproměňuje.
     
    5. série
    1:1
    Vladimir GALUZIN neproměňuje.
     
    4. série
    1:1
    Viktor TICHONOV neproměňuje.
     
    4. série
    1:1
    Jan MURŠAK neproměňuje.
     
    3. série
    1:1
    Andrej ZUBAREV proměňuje.
     
    3. série
    0:1
    Denis PARŠIN proměňuje.
     
    2. série
    0:0
    Sergej ŠIROKOV neproměňuje.
     
    2. série
    0:0
    Kaspars DAUGAVINŠ neproměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Nikita GUSEV neproměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Jegor DUGIN neproměňuje.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    65:00
    Prodloužení skončilo.

    Jan Prošek

    Branky a nahrávky: 7. Koskiranta (Karpov, Vojnov), 10. N. Gusev (Prochorkin), 37. Vojnov (Širokov), 42. Vojnov (S. Plotnikov, Kalinin), rozh. náj. N. Gusev – 2. Dugin (Barancev, Daugavinš), 31. Sergijenko (Dugin, Daugavinš), 50. Paršin (Galuzin), 57. Dugin (Daugavinš, Gračov)

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Jegor Dugin (NNO)
    0:0   Nikita Gusev (PET)
    2. série:
    0:0   Kaspars Daugavinš (NNO)
    0:0   Sergej Širokov (PET)
    3. série:
    0:1   Denis Paršin (NNO)
    1:1   Andrej Zubarev (PET)
    4. série:
    1:1   Jan Muršak (NNO)
    1:1   Viktor Tichonov (PET)
    5. série:
    1:1   Vladimir Galuzin (NNO)
    1:1   Vjačeslav Vojnov (PET)
    6. série:
    2:1   Nikita Gusev (PET)
    2:1   Denis Paršin (NNO)


    SKA Petrohrad: Koskinen (10. Šesťorkin) – Chafizullin, Hersley, Gavrikov, Vojnov, Rundblad, J. Jakovlev, Zubarev, Rykov – S. Plotnikov, Prochorkin, N. Gusev – Kalinin, Širokov, Barabanov – Koskiranta, Tichonov, Karpov – Kablukov, Ketov, Orlovič-Grudkov.
    Torpedo Nižnij Novgorod: Lisutin (S. Galimov) – Kundrátek, Želdakov, Grigorev, Sergijenko, Barancev, Šulenin, Fatkullin – Žukov, I. Zacharčuk, Muršak – Daugavinš, Dugin, Gračov – Galuzin, Paršin, Stoljarov – Mozer, M. Lazarev, S. Kosticyn – Urakov.