Jihlava – Kometa Brno 3:4 (po pr.) | HC Plzeň – Slavia 8:1 (kon.) | PZ Kladno – Chomutov 2:6 (kon.)
Havlíčkův Brod – Žďár n/S 4:0 (kon.) | Č. Budějovice – Mountfield HK 2:5 (kon.) | Warriors Brno – Přerov 1:5 (kon.)
Mladá Boleslav – Liberec 1:7 (kon.) | Vítkovice – Technika Brno 8:0 (kon.) | Letňany – Pardubice 1:5 (kon.)
Třemošná – HC Litvínov 1:2 (kon.) | Zlín – Vsetín 4:0 (kon.) | Ústí n/L – K. Vary 2:4 (kon.)
Sparta – Kladno 4:2 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
4:0 (1:0, 3:0, 0:0)
SKLH Žďár nad Sázavou
Sobota 04.11.2017, 12:00 • Zimní stadion Kotlina • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 14. kolo

V poslední třetině nepadal ani jedna branka. Hosté v závěru tlačili soupeře, ale Král vše pochytal. Pro tuto chviĺi je to ode mne vše přeji krásný zbytek víkendu. (13:57:11)

59:00
    Domácí vyhazují.

58:15
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (D.Vacík – 2 min., faul loktem).

58:00
    Probíhají poslední 2 minuty dnešního zápasu.

Dnešní utkání sleduje 65 diváků.

56:07
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Doležal – 2 min., držení protihráče).

55:02
    Icing domácího celku.

54:06
    Jiří Puczek se dostal přes tři, ale kotouč mu sjel z hokejky.

51:03
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Puczek – 2 min., napadení).

50:26
    Adam Prýl přišel o kotouč, toho využil Puczek, ale nedostal kotouč záda Krále.

46:43
    Zakázané uvolnění domácích.

46:23
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Cibuzar – 2 min., podražení).

44:37
    Král teď čelí mnoha střelám, ale zatím drží čisté konto.

44:16
    Vhazování ve středním pásmu vyhráli domácí a mají puk pod kontrolou.

41:49
    Domácí zatím soupeře k ničemu nepouští.

40:38
    Domácí kombinují za brankou soupeře.

40:01

Druhá třetina byla bohatá na góly. Domácí skórovali třikrát během 4 minut. Po jedné trefě zaznamenali Josef Dáňa, Adam Rauš a Marek Kopic. Poslední třetina začne ve 13:27.

40:00

37:39
    Daniel Král teď předvedl skvělý semafor.

36:36
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Řehout – 2 min., hákování).

36:36
    Hosté dostali kotouč do sítě, ale branka nebyla uznána z důvodu postavení hráče v brankovišti.

34:55
    Střídání v týmu SKLH Žďár nad Sázavou: ze hřiště odchází Vít, přichází Sivák.

34:55
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Domácí si vytvořili tlak, který následně skončil gólem! Marek Kopic bojoval o kotouč v rohu, ze souboje vyšel jako vítěz a poslal kotouč na JOSEFA DÁŇU, který dostal kotouč do odkryté brány. Asistence: Marek Kopic, Vladimír Juřica

34:21
    Adam Prýl hledal najetého spoluhráče, ale puk mu sjel z hokejky.

32:17
    Josef Vyvial nahrál kotouč na rozjetého MARKA KOPICE, který si obehrál obránce a následně skvělým blafákem překonal Víta. Asistence: Josef Vyvial.

31:31
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Prýl – 2 min., podražení).

30:50
    Filip Pártl nahrál kotouč na modrou čáru, kde byl ADAM RAUŠ, který si podržel kotouč a když se před Vítem vytvořila clona tak vypálil. Asistence: Filip Pártl

29:26
    Dominik Vacík vypálil od modré čáry, s jeho střelou neměl Vít žádný problém.

28:10
    Hosté se dostali do pásma Bruslařů, kde hned o puk přišli.

25:56
    Znovu pálil Vyvial a znovu ho Vít vychytal lapačkou.

25:50
    Vyvial vypálil, jeho střelu chytil Vít do lapačky.

25:26
    Hosté se zatím brání fantasticky, nepouští soupeře ani k jedné střele.

24:32
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Kouba – 2 min., příliš mnoho hráčů).

23:58
    Ofsajd zastavil Marka Kopice při průniku do útočného pásma.

22:45
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Picka – 2 min., podražení).

21:49
    Tomáš Doležal vypálil od modré čáry, puk musel Král schovat ve výstroji.

21:35
    Boj o kotouč probíhá v obranném pásmu Bruslařů.

20:01

Máme za sebou první třetinu, ve které se jako jediní prosadili domácí. Když v sedmé minutě pálil z mezikruží Josef Dáňa , který dostal kotouč za brankářova záda. Druhá perioda začne ve 12:40.

20:00

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

17:40
    Král teď čelil bombě od modré čáry, kterou následně dorážel Melenovský, ani jemu se nepodařilo dostat kotouč za záda Krále.

16:14
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vyvial – 2 min., hákování).

15:43
    Hosté se usadili v útočném pásmu, kde kombinují.

13:19
    Marek Kopic zkusil vyhodit jeho vyhození zachytil na modré čáře Jakub Konečný, který vyslal střelu zápěstím na Krále, ten s obtížemi vychytal.

13:05

12:45
    Domácí soupeře k ničemu nepouští.

12:17
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Juřica – 2 min., podražení).

11:55
    Střelu Řehouta tečoval před bránou Adam Rauš, ale Lukáš Vít si s tím poradil.

11:10
    Josef Dáňa trefil střelou z mezikruží trefil tyč.

09:02
    Domácí vyhazují a celá čtyřka teď může vystřídat.

08:55
    Hosté vyhráli vhazování a zkusili i vystřelit. Král vyrazil střelu do rohu.

08:50
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kopic – 2 min., hákování).

06:55
    Marek Kopic vybojoval kotouč v rohu kluziště, následně jej poslal na rozjetého JOSEFA DÁŇU a ten z mezikruží vystřelil nad beton Víta. Asistence: Marek Kopic

06:00
    Zakázané uvolnění domácích, vhazovat se bude po pravici Krále.

03:44
    Marek Kopic z rohu nahrál na Kerbera, nahrávku vystihl jeden z hostí a rozjel se do pásma domácích, kde o puk přišel.

01:24
    Patrik Vacík objel ve středním pásmu jednoho z beků hostí, zkusil rychlý pass na Marka Kopice, ten na puk nedosáhl.

00:02
    Úvodní vhazování vyhráli hosté a hned vyrazili do útoku, následně zkusili i střelu, kterou Král vyrazil.

00:01

BK Havlíčkův Brod: Král (Vácha) – Řehout, D. Vacík "C", Matula, Trupl, Kerber – P. Vacík, Kopic "A", Klofáč, Dymák, Juřica, Rauš, Prýl, Dáňa, Vyvial, Pártl

SKLH Žďár nad Sázavou: Vít (Sivek) – Macek, Cibuzar, Adámek, Grauer – Putz, Konečný "A", Kouba, Štola, Matas, Malenovský "A", Picka, Bačo, Doležal, Puczek "C", Bednář

Rozhodčí: Jakub Hornáček – Tomáš Krejčí, Václav Kubíček.

BK Havlíčkův Brod v posledních 3 zápasech nedokázali havlíčkobrodští bodovat ani jednou. Nejprve prohráli na ledě tygrů z Liberce 2:4, poté na domácí půdě podlehli Motoru 1:4 a na závěr cestovali do Pardubic, kde chtěli bodovat, to se jim nepodařilo a po porážce 2:6 odjeli domů s prázdnou.

Žďár nad Sázavou v posledních 3 zápasech dokázali mladíci bodovat pouze jednou. Nejprve podlehli na domácím ledě Mladé Boleslavi 1:4, poté cestovali do Pardubic, kde vyhráli 4:2. A ještě na závěr v domácím utkáním utkání padli s Motorem těsně 3:4.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

Dominik Adam

Branky a nahrávky: 7. Dáňa (Kopic), 31. Rauš (Pártl), 33. Kopic (Vyvial), 35. Dáňa (Kopic, Juřica)

Rozhodčí: Jakub Hornáček – Tomáš Krejčí, Václav Kubíček