Slavia – Ústí n/L 8:1 (kon.) | Kadaň – Benátky n/J 2:4 (kon.) | Prostějov – Frýdek-M. 3:2 (po pr.)
Motor ČB – Vsetín 8:0 (kon.) | Litoměřice – K. Vary 2:1 (kon.) | Přerov – Kladno 4:3 (kon.)
Havířov – Třebíč 0:1 (kon.)
LHK Jestřábi Prostějov
3:2 (1:0, 0:2, 1:0 - 1:0)
HC Frýdek-Místek
Sobota 04.11.2017, 17:00Chance liga • 21. kolo

V dnešním utkání padlo celkem pět branek. První třetina patřila jednoznačně domácímu Prostějovu, vstřelil úvodní branku utkání a vytvořil si několik dalších příležitostí. Druhá třetina se lépe povedla hostům z Frýdku-Místku, kteří během tři minut otočil stav ve svůj prospěch. Prosadil se Vít Christov a Jan Kalus. V závěrečném dějství Jestřábí dokázali vyrovnat a zápas došel do prodloužení. Po jedné minutě bylo rozhodnuto. Před brankou se dobře zorientoval David Dvořáček a urval vítězství pro své mužstvo. (19:18:48)

60:56
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    A máme rozhodnuto. Hráči Prostějova se dostali ke kombinaci a Matouš Venkrbec našel úplně osamoceného DAVIDA DVOŘÁČKA, který puk dorazil doprostřed branky. Brankář Jan Hlaváč se nedokázal včas přemístit.

60:20
    Hráči Frýdku-Místku ztratili puk a musí se rychle vracet.

60:01

Zápas skončil dvoubrankovou remízou. V závěrečné třetině se povedlo domácímu Prostějovu vyrovnat díky brance Jana Rudovského. Dívaci budou svědky prodloužení.

60:00

59:48
    Brankář Hlaváč byl pod tlakem a pro jistotu kotouč ukryl do své lapačky. Bude se opět vhazovat.

59:31
    Několik sekund před koncem poslední třetiny se bude vhazovat v obranném pásmu Frýdku-Místku.

59:00
    Běží poslední minuta závěrečné třetiny.

57:40
    Domácí Jestřábi se snaží urvat vítězství na svou stranu. Brankář Hlaváč je dneska ale k nezastavení a předvedl pár dalších dobrých zákroků.

56:10
    Lukáš Kaukič se dostal do šance, když z levé strany vystřelil. Brankář Jakub Neužil předvedl skvělý reflex a střelu zneškodnil.

55:10
    Daniel Kolář si objel kolem branky soupeře, ale přímo ohrozit konstrukci se mu nepovedlo.

53:02
    Matouš Venkrbec se dostal z levé strany až před branku soupeře, ale jeho střela nemířila mezi tři tyče.

51:39
    Bude se vhazovat v útočném pásmu Frýdku-Místku.

50:37
    Dnešní utkání sleduje 1260 diváků.

50:06
    Brankář Hlaváč se blýskl skvělým zákrokem. Daniel Kolář na něho vyslal ránu od modré čáry, která letěla do pravé šibenice. Brankář předvedl úžasný zákrok levačkou.

49:13
    Zakázané uvolnění Frýdku-Místku.

48:25
    Vít Christov tečoval puk před brankářem Neužilem. Druhý jmenovaný kotouč hledal ve vlastní výstroji a bude se vhazovat.

Marek Jašek

Branky a nahrávky: 8. Nouza (L. Luňák, Havlík), 42. Rudovský, 61. Dvořáček (Venkrbec) – 35. J. Kalus (Kafka, Przybyla), 38. Christov

LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Groh) – M. Drtina, D. Kolář, Žovinec, Mikliš, Havlík, A. Holík – Dvořáček, Venkrbec (C), Rudovský – Zabloudil, Voženílek, Nestrašil – L. Luňák, Divíšek (A), Nouza (A) – Fiala, Hozák, Hajný.
    HC Frýdek-Místek: Hlaváč (Štěpánek) – L. Kovář, Haman, Ovčačík (A), Zahradníček (A), Piegl, Bartko, D. Stránský – J. Kalus, Bajtek, Kvasnica – Christov, Kaukič, Kofroň – Raška, Przybyla (C), Klimša – Kafka, Flok.

Rozhodčí: Tomáš Veselý, Tomáš Zbořil – Ladislav Lučan, Tomáš Měkýš