Slavia – Ústí n/L 8:1 (kon.) | Kadaň – Benátky n/J 2:4 (kon.) | Prostějov – Frýdek-M. 3:2 (po pr.)
Motor ČB – Vsetín 8:0 (kon.) | Litoměřice – K. Vary 2:1 (kon.) | Přerov – Kladno 4:3 (kon.)
Havířov – Třebíč 0:1 (kon.)
AZ Havířov
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Sobota 04.11.2017, 17:30 • Gascontrol Aréna, Havířov • Chance liga • 21. kolo

V dnešním zápase padla pouze jediná branka a to v první třetině. Havířov dnes nebyl horším týmem, ale hosté skvělou obranou v čele s Jekelem berou tři body.

Další zápas čeká na hokejisty AZ Havířov už zítra, kdy v dohrávce vyzvou Kladno. Z mé strany je to pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a budu se těšit u textových přenosů zase příště. (19:43:02)

59:59
    V samém závěru ještě jedna střela, ale Jekel to i tentokrát zvládl.

59:37
    Hosté se dostali z pásma a zřejmě tak tento zápas zvládnou.

59:09
    Jerglova rána pouze do obránce.

58:49
    Zakázané uvolnění hostů. Unavené pětici přijde vhod oddechový čas. Havířov to již zřejmě zkusí v šesti.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny, hosté už brání v pěti, ale zatím vše zvládají.

56:07
    Jergl to vzal na sebe, ale trefil obránce před sebou.

55:45
    Po souboji za hostující brankou je vyloučen Václav Půža, který si zasáhl soupeře hokejkou.

55:12
    Hosté se již soustředí na obranu svého obranného pásma, Havířov se snaží do pásma dostat nahozenými kotouči, ale výraznější šance z toho zatím nejsou.

53:55
    Domácí se ženou za vyrovnáním, tentokrát se povedla kombinace s přihrávkou před branku, ale Jekel je dnes ve své bráně fantastický.

52:08
    Radim Zohorna zůstal nikým nechráněn před brankou Dolejše, jeho zakončení do odkryté svatyně zastavil domácí brankář zákrokem hokejkou, kterým držím domácí tým ve hře o body.

51:33
    Domácí dlouho čekali s rozehrávkou a nakonec se Postnikovova přihrávka neujala a je z toho zakázané uvolnění.

Dnešní utkání sleduje 1729 diváků.

50:52
    Hosté jsou v pěti a krátce poté se hra přerušuje kvůli posunuté brance.

50:22
    Krislův pokus narazil pouze na dobře stojícího obránce, hosté vyhazují.

49:17
    Domácí zatlačili soupeře a byly z toho dva střelecké pokusy, nakonec se však puk od Postnikova dostal mimo hrací plochu.

48:48
    Přesilovou hru si zahrají také domácí, po nenápadném zákroku ve středním pásmu je vyloučen autor zatím jediného gólu, Luboš Horký za faul kolenem.

48:19
    Ve čtyřech se domácí dostali do šance, následně je hra přerušena, protože ošetření potřeboval jeden z asistentu rozhodčích. Za vteřinu bude na ledě vyloučený Chroboček.