Slavia – Ústí n/L | 8:1 (kon.) | | | Kadaň – Benátky n/J | 2:4 (kon.) | | | Prostějov – Frýdek-M. | 3:2 (po pr.) |
Motor ČB – Vsetín | 8:0 (kon.) | | | Litoměřice – K. Vary | 2:1 (kon.) | | | Přerov – Kladno | 4:3 (kon.) |
Havířov – Třebíč | 0:1 (kon.) |
Edmonton – New Jersey | 6:3 (kon.) | | | Anaheim – Nashville | 3:5 (kon.) | | | Ottawa – Vegas | 4:5 (kon.) |
Chabarovsk – Ufa | 3:1 (kon.) | | | Kunlun – Soči | 3:4 (kon.) | | | Jekatěrinburg – Magnitogorsk | 2:3 (po pr.) |
Jaroslavl – Riga | 0:4 (kon.) | | | Nižněkamsk – Čeljabinsk | 4:3 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Spartak Moskva | 1:2 (2:3 po s.n.) |
Petrohrad – N.Novgorod | 5:4 (2:1 po s.n.) | | | Minsk – Čerepovec | 1:2 (kon.) |
Opava – Kopřivnice | 5:7 (kon.) | | | Nymburk – David Servis | 6:1 (kon.) | | | Řisuty – Dvůr Králové n. L. | 4:1 (kon.) |
SHK Hodonín – Poruba 2011 | 2:6 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Nový Jičín | 2:0 (kon.) | | | Kolín – Pelhřimov | 5:6 (kon.) |
Žďár n/S – Písek | 6:2 (kon.) | | | Klatovy – Havlíčkův Brod | 2:3 (kon.) | | | Tábor – Mor. Budějovice | 6:3 (kon.) |
Děčín – Sokolov | 3:6 (kon.) | | | Trutnov – Letňany | 3:2 (kon.) | | | Vrchlabí – Most | 7:3 (kon.) |
Kobra – Jablonec n/N | 1:3 (kon.) |
Vsetín – Havířov | 4:5 (kon.) | | | HC Litvínov – Kladno | 1:3 (kon.) | | | Liberec – Slavia | 6:0 (kon.) |
Třinec – Vítkovice | 2:4 (kon.) | | | Jihlava – Olomouc | 2:1 (kon.) | | | HC Plzeň – K. Vary | 2:3 (kon.) |
Letňany – Mladá Boleslav | 0:8 (kon.) |
Jihlava – Kometa Brno | 3:4 (po pr.) | | | HC Plzeň – Slavia | 8:1 (kon.) | | | PZ Kladno – Chomutov | 2:6 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Žďár n/S | 4:0 (kon.) | | | Č. Budějovice – Mountfield HK | 2:5 (kon.) | | | Warriors Brno – Přerov | 1:5 (kon.) |
Mladá Boleslav – Liberec | 1:7 (kon.) | | | Vítkovice – Technika Brno | 8:0 (kon.) | | | Letňany – Pardubice | 1:5 (kon.) |
Třemošná – HC Litvínov | 1:2 (kon.) | | | Zlín – Vsetín | 4:0 (kon.) | | | Ústí n/L – K. Vary | 2:4 (kon.) |
Sparta – Kladno | 4:2 (kon.) |
Chotěboř – Chrudim | 3:6 (kon.) | | | Nový Jičín B – Poruba "B" | 2:14 (kon.) | | | Černošice – Kutná Hora | 8:2 (kon.) |
Telč – Veselí nLuž. | 4:6 (kon.) | | | Radomyšl – Hluboká n.V. | 8:2 (kon.) | | | Příbram – Mladá Boleslav B | 6:5 (po pr.) |
Králův Dvůr – Poděbrady | 7:3 (kon.) | | | Strakonice – HC Vajgar | 9:2 (kon.) | | | Humpolec – Pelhřimov B | 6:2 (kon.) |
HC Turnov – HC Varnsdorf | 6:3 (kon.) | | | Frýdlant – Č. Lípa | 3:5 (kon.) | | | Kroměříž – Boskovice | 3:5 (kon.) |
Uh.Brod – Velká Bíteš | 2:3 (kon.) | | | Uh. Hradiště – Břeclav | 5:2 (kon.) | | | Wolves Č. Těšín – Rožnov p. R. | 12:0 (kon.) |
H. Benešov – Krnov | 9:3 (kon.) | | | Orlová – Frýdek-M. "B" | 4:3 (kon.) | | | Mělník – Čáslav | 3:1 (kon.) |
Tachov – HC Domažlice | 2:8 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Rosice | 6:5 (kon.) | | | Třemošná – TJ Sušice | 7:1 (kon.) |
Lomnice n/P – Gepardi Jablonec | 6:4 (kon.) | | | Hvězda Praha – HC TNP Praha | 0:0 (nedohr.) | | | Neratovice – Vlašim | 0:5 (kont.) |
Chotíkov – HC Rokycany | 2:10 (kon.) | | | Kobra Praha B – Zbraslav | 2:5 (kon.) |
Karlovy Vary – SOHO Olomouc | 4:0 (kon.) | | | HC Sparta Praha Sledge – Zlín sledge | 1:4 (kon.) | | | Č.Budějovice – Studénka Sledge | 1:9 (kon.) |
Litvínov – SHK Mustangové | 1:8 (kon.) |
HC Lovosice – | 5:9 (kon.) |
konec
HC Slavia Praha
8:1
(3:0, 4:0, 1:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
58:54
|
Husák už míří za katr. Inkasuje dvě minuty za sekání.
|
|
55:03
|
Hosté si zahrají přesilovou hru. Šmerha si odsedí dvě minuty za podražení.
|
|
42:58
|
Další vyloučení z řad sešívaných. Drtina inkasuje menší trest za podražení.
|
|
40:54
|
Šafránek musel zastavit Mertu, který nebezpečně cpal před Frodla. Dvě minuty za hákování pro slávistu.
|
|
23:40
|
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Martin Šagát – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
07:28
|
Kousal už sedí na trestné – hákování.
|
Branky a nahrávky:
4. M. Kadlec (Šagát), 9. Endál (L. Krejčík), 12. Kubica (Šafránek), 22. Kubica (Šafránek, Jankovský), 24. Endál (L. Krejčík, J. Holý), 30. Šagát (M. Kadlec, M. Ondráček), 36. Barák (Endál), 53. Jankovský (Barák) – 49. D. Merta (Mlčoch, Husák)
Rozhodčí: Doležal, Kopeček – Jílek, Šperl
Diváci: 828
Neproměněná penalta:
HC Slavia Praha:
Frodl (Polívka) – J. Drtina (A), J. Novák (C), Barák, J. Holý, Kasík, A. Růžička – Endál, Nedvídek, L. Krejčík – Jankovský, Šafránek, Kubica – M. Ondráček, Šagát, M. Kadlec – Vracovský, Šteiner, Šmerha.
Náhradníci:
Trenér:
HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (24. Soukup) – Bernad, Hes, Kurka, Husák, M. Zdvořáček, Hrdinka, Mlčoch – Smolka (A), Roubík, Melka – P. Kousal, Vrdlovec (C), D. Merta – Severa, L. Volf (A), Gengel – Sladkovský.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (24. Soukup) – Bernad, Hes, Kurka, Husák, M. Zdvořáček, Hrdinka, Mlčoch – Smolka (A), Roubík, Melka – P. Kousal, Vrdlovec (C), D. Merta – Severa, L. Volf (A), Gengel – Sladkovský.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Doležal, Kopeček – Jílek, Šperl
Diváci: 828
David Soumar