Slavia – Ústí n/L | 8:1 (kon.) | | | Kadaň – Benátky n/J | 2:4 (kon.) | | | Prostějov – Frýdek-M. | 3:2 (po pr.) |
Motor ČB – Vsetín | 8:0 (kon.) | | | Litoměřice – K. Vary | 2:1 (kon.) | | | Přerov – Kladno | 4:3 (kon.) |
Havířov – Třebíč | 0:1 (kon.) |
Edmonton – New Jersey | 6:3 (kon.) | | | Anaheim – Nashville | 3:5 (kon.) | | | Ottawa – Vegas | 4:5 (kon.) |
Chabarovsk – Ufa | 3:1 (kon.) | | | Kunlun – Soči | 3:4 (kon.) | | | Jekatěrinburg – Magnitogorsk | 2:3 (po pr.) |
Jaroslavl – Riga | 0:4 (kon.) | | | Nižněkamsk – Čeljabinsk | 4:3 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Spartak Moskva | 1:2 (2:3 po s.n.) |
Petrohrad – N.Novgorod | 5:4 (2:1 po s.n.) | | | Minsk – Čerepovec | 1:2 (kon.) |
Opava – Kopřivnice | 5:7 (kon.) | | | Nymburk – David Servis | 6:1 (kon.) | | | Řisuty – Dvůr Králové n. L. | 4:1 (kon.) |
SHK Hodonín – Poruba 2011 | 2:6 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Nový Jičín | 2:0 (kon.) | | | Kolín – Pelhřimov | 5:6 (kon.) |
Žďár n/S – Písek | 6:2 (kon.) | | | Klatovy – Havlíčkův Brod | 2:3 (kon.) | | | Tábor – Mor. Budějovice | 6:3 (kon.) |
Děčín – Sokolov | 3:6 (kon.) | | | Trutnov – Letňany | 3:2 (kon.) | | | Vrchlabí – Most | 7:3 (kon.) |
Kobra – Jablonec n/N | 1:3 (kon.) |
Vsetín – Havířov | 4:5 (kon.) | | | HC Litvínov – Kladno | 1:3 (kon.) | | | Liberec – Slavia | 6:0 (kon.) |
Třinec – Vítkovice | 2:4 (kon.) | | | Jihlava – Olomouc | 2:1 (kon.) | | | HC Plzeň – K. Vary | 2:3 (kon.) |
Letňany – Mladá Boleslav | 0:8 (kon.) |
Jihlava – Kometa Brno | 3:4 (po pr.) | | | HC Plzeň – Slavia | 8:1 (kon.) | | | PZ Kladno – Chomutov | 2:6 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Žďár n/S | 4:0 (kon.) | | | Č. Budějovice – Mountfield HK | 2:5 (kon.) | | | Warriors Brno – Přerov | 1:5 (kon.) |
Mladá Boleslav – Liberec | 1:7 (kon.) | | | Vítkovice – Technika Brno | 8:0 (kon.) | | | Letňany – Pardubice | 1:5 (kon.) |
Třemošná – HC Litvínov | 1:2 (kon.) | | | Zlín – Vsetín | 4:0 (kon.) | | | Ústí n/L – K. Vary | 2:4 (kon.) |
Sparta – Kladno | 4:2 (kon.) |
Chotěboř – Chrudim | 3:6 (kon.) | | | Nový Jičín B – Poruba "B" | 2:14 (kon.) | | | Černošice – Kutná Hora | 8:2 (kon.) |
Telč – Veselí nLuž. | 4:6 (kon.) | | | Radomyšl – Hluboká n.V. | 8:2 (kon.) | | | Příbram – Mladá Boleslav B | 6:5 (po pr.) |
Králův Dvůr – Poděbrady | 7:3 (kon.) | | | Strakonice – HC Vajgar | 9:2 (kon.) | | | Humpolec – Pelhřimov B | 6:2 (kon.) |
HC Turnov – HC Varnsdorf | 6:3 (kon.) | | | Frýdlant – Č. Lípa | 3:5 (kon.) | | | Kroměříž – Boskovice | 3:5 (kon.) |
Uh.Brod – Velká Bíteš | 2:3 (kon.) | | | Uh. Hradiště – Břeclav | 5:2 (kon.) | | | Wolves Č. Těšín – Rožnov p. R. | 12:0 (kon.) |
H. Benešov – Krnov | 9:3 (kon.) | | | Orlová – Frýdek-M. "B" | 4:3 (kon.) | | | Mělník – Čáslav | 3:1 (kon.) |
Tachov – HC Domažlice | 2:8 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Rosice | 6:5 (kon.) | | | Třemošná – TJ Sušice | 7:1 (kon.) |
Lomnice n/P – Gepardi Jablonec | 6:4 (kon.) | | | Hvězda Praha – HC TNP Praha | 0:0 (nedohr.) | | | Neratovice – Vlašim | 0:5 (kont.) |
Chotíkov – HC Rokycany | 2:10 (kon.) | | | Kobra Praha B – Zbraslav | 2:5 (kon.) |
Karlovy Vary – SOHO Olomouc | 4:0 (kon.) | | | HC Sparta Praha Sledge – Zlín sledge | 1:4 (kon.) | | | Č.Budějovice – Studénka Sledge | 1:9 (kon.) |
Litvínov – SHK Mustangové | 1:8 (kon.) |
HC Lovosice – | 5:9 (kon.) |
konec
HC Řisuty
4:1
(0:0, 2:1, 2:0)
HC Dvůr Králové n. Labem
55:51
|
Vyloučení v týmu HC Řisuty (Ondřej Krpata – 2 min., podražení).
|
|
51:52
|
Vyloučení v týmu HC Řisuty (Michal Fortelka – 2 min., podražení).
|
|
50:47
|
Vyloučení v týmu HC RODOS Dvůr Králové n. Labem (Jakub Luštinec – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
43:22
|
Vyloučení v týmu HC Řisuty (Ondřej Hampl – 2 min., hákování).
|
|
38:09
|
Vyloučení v týmu HC RODOS Dvůr Králové n. Labem (Milan Valášek – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
37:29
|
Vyloučení v týmu HC RODOS Dvůr Králové n. Labem (Jakub Kmošek – 2 min., vysoká hůl).
|
|
35:38
|
Vyloučení v týmu HC Řisuty (Matěj Kos – 2 min., podražení).
|
|
18:46
|
Vyloučení v týmu HC Řisuty (Vincent Keszi – 2 min., podražení).
|
|
17:30
|
Vyloučení v týmu HC RODOS Dvůr Králové n. Labem (Jakub Vitebský – 2 min., sekání).
|
Branky a nahrávky:
33. Patyk (Vildumetz), 33. Krpata (Kos, Babický), 46. Vildumetz, 57. Janeček – 35. Valášek (Hamerský, Luštinec)
Rozhodčí: Beránek – Gabriel, Kettner
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Řisuty:
Chabr (Ilašenko) – Babický (A), Kužel – Havelka, Bílek – Matula, Petržílka – Zderadička – Krpata, Kos (C), Patyk – Fortelka, Janeček, Hampl – Kalla, Kail, Vildumetz – Keszi
Náhradníci:
Trenér:
HC Dvůr Králové n. Labem: Veselý (Čáp) – Vitebský (A), Klust, Antonov, Hamerský, Petira, Junek – Filip, Hejna, Hrazdira, Kmošek, Sedláček, Zmítko (A), Kocián, Luštinec (C), Ježek, Valášek
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Dvůr Králové n. Labem: Veselý (Čáp) – Vitebský (A), Klust, Antonov, Hamerský, Petira, Junek – Filip, Hejna, Hrazdira, Kmošek, Sedláček, Zmítko (A), Kocián, Luštinec (C), Ježek, Valášek
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Beránek – Gabriel, Kettner
Diváci:
David Klier