Opava – Kopřivnice 5:7 (kon.) | Nymburk – David Servis 6:1 (kon.) | Řisuty – Dvůr Králové n. L. 4:1 (kon.)
SHK Hodonín – Poruba 2011 2:6 (kon.) | Val. Meziříčí – Nový Jičín 2:0 (kon.) | Kolín – Pelhřimov 5:6 (kon.)
Žďár n/S – Písek 6:2 (kon.) | Klatovy – Havlíčkův Brod 2:3 (kon.) | Tábor – Mor. Budějovice 6:3 (kon.)
Děčín – Sokolov 3:6 (kon.) | Trutnov – Letňany 3:2 (kon.) | Vrchlabí – Most 7:3 (kon.)
Kobra – Jablonec n/N 1:3 (kon.)
SC Marimex Kolín
5:6 (2:1, 2:2, 1:3)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Sobota 04.11.2017, 17:07 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Střed (ČR) • 13. kolo

Konec zápasu. (19:22:45)

59:55
    Kozlové právě vstřelili branku!

Těsně před koncem Kozlové snižují výsledek na 5:6. Autorem 5. branky je ONDŘEJ PANNA.

Asistence: Petr Pýcha, Marek Březina

58:59
    Lední Medvědi právě vstřelili branku!

Hosté využívají přesilovou hru. Martin Vysloužil nahrál na hůl Tomáše Plachého, který obkroužil branku Sejpala a přihrál na volného MIROSLAVA KOPICE. Ten prostřelil Sejpala a dostal svůj tým do dvoubrankového vedení. Stav utkání 4:6.

Asistence: Plachým Vysloužil.

57:18
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Zumr – 2 min., podražení).

56:27
    Zakázané uvolnění Kolína.

54:23
    Zakázané uvolnění hostů.

52:51

51:44
    Březinova trvdá střela ze zápěstí za záda Vlka neprošla.

51:23
    Zakázané uvolnění Pelhřimova.

50:51
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Malý – 2 min., hákování).

49:44

49:33
    Voženílek od červené střílí na Vlka, ten kotouč podržel a hru přerušil.

47:44
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Plachý – 2 min., nedovolené bránění).

47:14

45:14
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Pospíchal – 2 min., vysoká hůl).

43:48
    Ofsajd hostů.

42:46

Vladimír Oščádal nahrál na středový kruh na rozjetého MARKA HADRAVU, který udělal kličku přes ležcího Kadlece a jeho střela mezi betony prošla za brankovou čáru do kolínské klece. Hosté se během dvou minut dostali do vedení 4:5!

Asistence: Vladimír Oščádal, Ladislav Pospíchal

42:08
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Morkes – 2 min., podražení).

41:31

Roman Šoustal ubránil tlak hostí a pokusil se vyhodit kotouč z pásma, jenže se kotouč odrazil od domácího Pýchu. To byla skvělá příležitost pro PETRA VOTÁPKU, kterému střela perfektně sedla a vsítil levý růžek Martínkovy branky! Stav utkání 4:4.

Asistence: Roman Šoustal

41:06
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Hadrava Martin – 2 min., podražení).

40:44
    Další šanci hostů spálil skvělým zákrokem Martínek.

40:35
    Plachý od levého kruhu vystřelil na Martínka, ten kotouč podržel a hru přerušil.

40:01

40:00

38:51

Na modré číhal Ondřej Panna s kotoučem a přihrál na rozjetého PETRA PÝCHU, který si položil obránce Pelhřimova a přesně nad levé rameno Vlka vystřelil kotouč, kterým zařídil další gól pro Kolín! Stav utkání 4:3.

Asistence: Ondřej Panna, Jiří Kadlec

37:52
    Jana Prokopa střela pouze rozdunila betony Vlka.

37:00
    Josef Malý prokličkoval všemi hráčemi a zakončil! Vlk si jeho kotouč pohlídal a hru přerušil.

33:13
    Ofsajd Kolína.

30:30

Marek Hadrava za brankou obehrál obránce Kolína a přihrál do pravého rohu na připraveného Filipa Kasalého, který z první nahrál před branku na MARTINA HADRAVU! Třetí jmenovaný ví jak na domácího Martínka a trefil volné místo v jeho brance, vyrovnal tak skóre dnešního zápasu. Stav utkání 3:3.

Asistence: Filip Kasalý, Marek Hadrava

29:51
    Zakázané uvolnění Kozlů.

29:02
    Jiří Kysela svou střelou získal útočné pásmo.

25:37

Dominik Zumr přihral na Petra Morkese, který zadovkou přihrál na napřáhnutého LUBOŠE KOZÁKA, ten svou střelou vstřelil volné místo v brance Vlka a domácí jsou zpět ve vedení. Stav utkání 3:2.

Asistence: Petr Morkes

24:54
    Jakub Semirád vybojoval kotouč v rohu a přihrál na Josefa Malého, který si najel do volného prostoru. Jeho tvrdou střelu pokryl Vlk svými betony.

23:33
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Hadrava Martin – 2 min., hákování).

21:31

Hostům se ve velkém tlaku podařilo vyrovnat! Autoři gólu jsem opět pelhřimovští bratři Hadravové. Autorem branky je MARTIN HADRAVA.

Asistence: Marek Hadrava

21:21
    Oba týmy hrají v plném počtu.

21:02
    V úvodu druhé třetiny jsou Kozlové v ohrožení. Hosté získali energii o třetině a trápí domácí před Martínekem.

20:01

20:00

19:21
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Hlaveš – 2 min., držení hole).
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Kopic – 2 min., hákování).

18:39
    Josef Malý přihrál na Jakuba Semiráda, který hledal místo v brance Vlka. Tomáš Vlk, ale všechny volná místa za kryl a Semirádův puk a následné Malého za svá záda nepustil.

17:39

Tomáš Pipek zpozabranky vykroužil do kruhu, kde zamířil na volného PETR MORKESE! Ten měl před sebou volnou branku a tak jeho úkol splnil přesně – otočil skóre a dostal svůj tým do vedení 2:1.

Asistence: Tomáš Pipek, Marek Voženílek

14:43

Petr Morkes přihrál do mezikruží na Marka Voženílka, který se sice puku dotkl, ale střela mu nevyšla ideálně. Puk po zemi doklouzal před Vlka, kde již číhal TOMÁŠ PIPEK, puk vypíchl a zasunul mezi tyč levý beton! Výsledek je nyní vyrovnaný 1:1.

Asistence: Marek Voženílek, Petr Morkes

14:08
    Voženílka rána na vyrovnávní nestačila.

11:22

MARTIN HADRAVA spolu se svým bráchou Markem Hadravou zaútočili úspěšným útokem na Kozly! První jmenovaný zahájil útok v obranné třetině a do poslední chvíle si svým brácou přihrával a také zakončil tvrdou střelou nad Martínka rameno! Otevřel tak skóre dnešního zápasu. Stav utkání 1:0.

11:06

09:53
    Ladislav Hlaveš ubránil útočné pásmo a přihrál do rohu na Dominika Zumra, který se snažil přes obranu Medvědů překonat Vlka.

08:33
    Domácí se dostali díky Kyselovi do třetiny k Vlkovi. Jiří Kysela vystřelil z mezikruží na Vlka, který s pukem neměl tentokrát sebemenší problém a kotouč podržel, a tím hru přerušil. Vhazuje se po jeho levici.

06:35
    Obří šance na straně hostů právě teď! Miroslav Kopic v rychlém protiútoku obsadili třetinu domácích. Kopic z pozabranky přihrál před Martínka na jeho volného spoluhráče, ale ten byl v posledním momentu ubráněn a téměř odkrytá branka domácích zůstala nepotrestána!

05:43
    Ondřej Panna ve spolupráci s Josefem Malým v útoku 2 proti 1 neuspěli. Rychle rozjetý Panna bohužel neubrzdil a nalítl do branky hostí.

05:25
    Rychlý útok Medvědů byl přerušen odpískaným ofsajdem.

04:55
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Vysloužil – 2 min., krosček).

03:47

03:47
    Marek Voženílek dostal nabito a tvrdou střelou provětral lapačku Vlka.

03:15
    Hosté se ubránili a vyhazují za branku Martínka.

02:28
    Hned v úvodu utkání se provinili hosté, to znamená začátek přesilové hry po domácí. Povede se jim rozsvítit brankové světlo a změnit skóre?

01:47
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Kaminski – 2 min., podražení).

01:30
    Zumr zahájil útok ve své obranné třetině a spolu s Pipkem a Morkesem.

00:51
    Hosté ihned vyhnali Kozly ze své třetiny a hru posunuli k Martínkovi.

00:08
    Domácí se ujali hry hned v úvodu a zahájili útok k Vlkovi.

00:01

SC Kolín: Sejpal (Martínek) – Černý, Březina, Hlaveš, Pýcha, Barták "A", Voženílek, Havelka, Kadlec – Malý "C", Semirád, Panna – Kysela, Morkes, Zumr "A" – Kozák, Prokop, Veselý – Pilný, Netušil, Pipek

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Vlk (Šoustal) – Kasalý Dominik, Kohút, Rudy, Srdínko, Oščádal, Pospíchal, Vysloužil, Plachý "C", Kopic, Hadrava Martin, Hadrava Marek, Kasalá Filip "A", Votápek "A", Kaminski, Čermík

Rozhodčí: Battěk – Tash, Shopf.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:07.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 15. Pipek (Voženílek, Morkes), 18. Morkes (Pipek, Voženílek), 26. Kozák (Morkes, Zumr), 39. Pýcha (Panna, Kadlec), 60. Panna (Pýcha, Březina) – 12. Martin (Marek), 22. Martin (Marek), 31. Hadrava Martin (Kasalý, Hadrava Marek), 42. Votápek (Šoustal), 43. Hadrava Marek (Oščádal, Pospíchal), 59. Kopic (Plachý, Vysloužil)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Martínek) – Černý, Březina, Hlaveš, Pýcha, Barták "A", Voženílek, Havelka, Kadlec – Malý "C", Semirád, Panna – Kysela, Morkes, Zumr "A" – Kozák, Prokop, Veselý – Pilný, Netušil, Pipek

Rozhodčí: Battěk – Tash, Shopf