Opava – Kopřivnice 5:7 (kon.) | Nymburk – David Servis 6:1 (kon.) | Řisuty – Dvůr Králové n. L. 4:1 (kon.)
SHK Hodonín – Poruba 2011 2:6 (kon.) | Val. Meziříčí – Nový Jičín 2:0 (kon.) | Kolín – Pelhřimov 5:6 (kon.)
Žďár n/S – Písek 6:2 (kon.) | Klatovy – Havlíčkův Brod 2:3 (kon.) | Tábor – Mor. Budějovice 6:3 (kon.)
Děčín – Sokolov 3:6 (kon.) | Trutnov – Letňany 3:2 (kon.) | Vrchlabí – Most 7:3 (kon.)
Kobra – Jablonec n/N 1:3 (kon.)
HC Klatovy
2:3 (0:1, 2:2, 0:0)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 04.11.2017, 17:30 • Zimní stadion Klatovy • 2. liga skupina Střed (ČR) • 13. kolo

Konec zápasu. (19:38:17)

58:58
    Domácím je odpískán sporný ofsajd. Hosté se dokonce dožadují odpískání úmyslného ofsajdu.

58:42
    Domácí hrají bez gólmana,

57:56
    Hosté vyhazují

Oddechový čas pro domácí.

57:47
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Ludvík – 2 min.).

57:39
    Vlčkův bekhned končí na hrudi Nováka.

57:20
    Milfait trefuje vyrážečkku Sochůrka.

V poslední pěti minutovce se probudili i fanoušci hostů.

Sledujeme pasáž bez šancí

51:34
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kozlík – 2 min. hákování).

50:33
    Sochůrek teď se štěstím zlikvidoval nebezpečný pokus Semráda.

49:37
    Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Polívka – 2 min., hákování).

47:12
    Dobrý zákrok Sochůrka proti pokusu Michálka.

44:59
    Domácí jsou více na puku, ale výraznější šanci si nevytvořili.

42:42
    Vlčkův bekhend ukryl Novák do své lapačky.

40:01

Na začátku přestávky ještě někteří členové kotle stihli zasypat svými ''inteligentními'' poznámkami hostujícho Třetinu, který diskutoval s rozhodčími.

Martin Karlík

Branky a nahrávky: 22. Rubner (Kokoška, Tulačka), 40. Walter (Topinka, Tulačka) – 8. Voříšek (T. Semrád), 35. Vala (Přidal), 38. později

HC Klatovy: Sochůrek (Plánička) – Houfek, Walter, Polívka, Marcel, Sysel, Leština – Uhlík, Topinka, Pacanda, Rubner, Tulačka, Kokoška, Vlček, Roubal, Pour, Kosnar, Piovarči.
    BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – T. Smerád, Vašíček, Vala, Kulhánek, Kříž, Balgalvis, Hrabaň – Přidal, Třetina, Kozlík, Voříšek, Milfait, Michálek, Cejpek, Ludvík, M. Ssemrád, Křehlík, Cachnín, Tecl.

Rozhodčí: Čáp – Oudes, Šimánek.