Opava – Kopřivnice 5:7 (kon.) | Nymburk – David Servis 6:1 (kon.) | Řisuty – Dvůr Králové n. L. 4:1 (kon.)
Hodonín – Poruba 2011 2:6 (kon.) | Val.Meziříčí – Nový Jičín 2:0 (kon.) | Kolín – Pelhřimov 5:6 (kon.)
Žďár n/S – Písek 6:2 (kon.) | Klatovy – Havlíčkův Brod 2:3 (kon.) | Tábor – Mor. Budějovice 6:3 (kon.)
Děčín – Sokolov 3:6 (kon.) | Trutnov – Letňany 3:2 (kon.) | Vrchlabí – Most 7:3 (kon.)
Kobra – Jablonec 1:3 (kon.)
konec
HK Opava
5:7 (3:3, 2:1, 0:3)
HC TATRA Kopřivnice
Sobota 04.11.2017, 15:00 • Zimní stadion města Opavy • 2. liga skupina Východ (ČR) • 17. kolo
Předzápasové kurzy: 1.85 4.6 2.83
Partner:
     
    52:41
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Dominik Suchý – 2 min., hákování).
     
    50:50
    Vyloučení v týmu HK Opava (Jiří Šindelář – 2 min., sekání).
     
    48:30
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Dominik Suchý – 2 min., vysoká hůl).
     
    37:03
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (David Stříž – 2 min., držení hole).
     
    28:07
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Dominik Suchý – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu HK Opava (Petr Chalupa – 2 min., vysoká hůl).
     
    20:45
    Vyloučení v týmu HK Opava (Zsolt Kiss – 2 min., faul loktem).
     
    20:20
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Michal Vyčesaný – 2 min., podražení).
     
    14:28
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (René Bartošák – 2 min., vysoká hůl).
     
    08:25
    Vyloučení v týmu HK Opava (Matěj Pokorný – 2 min., krosček).
     
    05:59
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Michal Krutil – 2 min., podražení).

    Petr Pelc

    Branky a nahrávky: 14. Kiss (Seidler), 17. Rudl (Wolf), 20. Seidler (Rudl, Wolf), 31. Rudl (Černý, Vítek), 40. Seidler (Rudl, Vaněk) – 4. Krutil (Poruba, Bartošák), 12. Kofroň (Sluštík), 19. Vyčesaný (Bail, Sluštík), 37. Tomášek (Pargač, Bail), 41. Poruba (Vyčesaný), 57. Kofroň (Krutil), 59. Sluštík


    HK Opava: Šafránek (Lamla) – Pokorný, Kiss, Šindelář, Rudl, Tichý, Štindl, Chalupa, Slavík, Vilinskij – Kilnar, Herman, Vítek, Vaněk, Maxner, Wolf, Hartmann, Seidler, Černý, Malina, Škoda
    HC TATRA Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Štěpánek, Heinzl, Stříž, Marek, Kropka, Krutil, Bail, Fojtík, Merenda – Poruba, Pargač, Tomášek, Vyčesaný, Sluštík, Mach, Suchý, Bartošák, Pěnčík, Kofroň, Gola