Lovosice – Kopřivnice 34:32 (kon.) | Dukla – Královo Pole 26:21 (kon.) | Jičín – Plzeň 26:25 (kon.)
Zubří – Nové Veselí 27:25 (kon.) | Strakonice – Hranice 23:29 (kon.)
HBC JVP Strakonice 1921
23:29 (10:13)
TJ Cement Hranice
Sobota 04.11.2017, 18:00Chance Extraliga mužů • 7. kolo

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký večer a u dalších on-line přenosů na shledanou. (19:27:18)

HBC Strakonice 1921 – TJ Cement Hranice 23:29 (10:13)

Nejvíce branek: Nejdl 6, Krejčí 5, Mošovský 5/1 – Šmíd 6, Pernička 5/2, Hub 5.
    Rozhodčí: Hájek, Vacho.
    Sedmimetrové hody: 3/2 – 2/2.
    Vyloučení:2:9.
    ČK:Brož (HRA).

Je dobojováno. Po relativně vyrovnaném prvním poločase, kdy si hosté odnesli do kabin tříbrankový náskok následovala půle druhá. Do ní ovšem domácí vstoupili tragicky a Hranice svůj náskok navýšili až na rozdíl šesti, místy až sedmi gólů. Toto vedení jim pohodlně stačilo ke klidnému druhému poločasu, během kterého se mohl navíc opřít o dobré zákroky brankáře Kučerky a střeleckou fazónu Jana Šmída. Hosté si tedy zaslouženě odvážejí ze Strakonic dva body za vítězství 29:23.

Konec zápasu. (23:29)
    60
    Gól vstřelil tým HBC Strakonice 1921 (Martin Mošovský). (23:29)
    60
    V rozhozené obraně domácích se ještě lobem z pravého křídla prosazuje Tomáš Pernička. (22:29)

60
    Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jaroslav Zemánek). (22:28)

60
    Probíhá poslední minuta utkání. (22:28)

59
    Oddechový čas pro hosty. (22:28)
    59
    Jan Šmíd i s trochou štěstí dává branku ze střední spojky. Brankář Strakonic se po míči natahoval marně. (22:28)

59
    Navíc z pravého křídla nastřelili domácí jen zadní tyč. Hranice jdou tedy znovu do útoku. (22:27)

58
    Hranice nikterak nespěchají se zakončením a snaží se co nejvíce času strávit v útoku. (22:27)
    57
    Michal Zbíral byl z hranice sedmimetrového hodu neomylný. Kučerka proti jeho rána jen promáchl. (22:27)

57
    Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Tomáš Mičkal). (21:27)
    57
    Pernička navíc krásně vymetl horní roh domácí brány – 21:27. (21:27)
    56
    Tomáš Nejdl ovšem ihned snižuje na 26:21, ale na zvrat to nejspíš již stačit nebude. (21:26)
    56
    Tím spíš, když Marek Tůma svou další brankou zvyšuje na 26:20. (20:26)

55
    Nepřesnost v přechodu do útoku stojí Strakonice míč. O osudu zápasu je tedy nejspíše rozhodnuto. (20:25)

55
    Průraz Zemánka stojí hostující celek míč. Rychlý brejk se nepovedl ani domácím, a tak je to stále 25:20 pro Hranice. (20:25)