Karlovy Vary – SOHO Olomouc 4:0 (kon.) | HC Sparta Praha Sledge – Zlín sledge 1:4 (kon.) | Č.Budějovice – Studénka Sledge 1:9 (kon.)

44:30
    Zlín zápas zřejmě dohraje v útočné třetině.

44:10
    Zdeněk Šafránek ujel v oslabení soupeři, ale chyběl mu centimetr k tomu, aby našel skulinku mezi tělem a rukou Vápenky.

43:27
    Vyloučení v týmu SHK LAPP Zlín (David Palát – 2 min, nedovolené bránění).

43:00
    Zdeněk Šafránek si výborně najel, z dobré pozice ale mířil příliš vysoko.

42:02
    Hábl unikl obraně soupeře, ale byl faulovaný. Sudí trestné střílení nenařizuje.

41:10
    Sparta se na delší dobu usadila v útočné třetině, k zakončení se dostal Novotný, ale z příliš dlouho vyčkával, a tak mohl zůstat Matoušek klidný.

39:40
    Zlínští drží puk v útočné třetině, čas pro Spartu plyne neúprosně rychle.

38:10
    Zdeněk Hábl prokličkoval útočným pásmem, hledal volného Šafránka, ten ale z první netrefil prázdnou branku.

36:47
    Parádní kombinace Zlína, Palát našel dlouhou přihrávka Hábla, ten si počkal na dojíždějícího Paláta, vrátil mu kotouč, avšak Krupička dokázal střelu prvního jmenovaného zblokovat.

35:01
    Šafránek si nabruslil před Vápenku, ale přízemní střelou ho nedokázal překonat.

32:58
    Stodůlka byl blízko k další brance, ale Vápenka dokázal dobře zakročit lapačkou, následně pražané vyhazují na icing.

31:50
    Zlín hraje velmi aktivně ve třetí části, Sparta si vybojovala buly v útočné třetině.

30:28
    Zlín právě vstřelil branku!
    Zlín využívá přesilové hry! PETR STODŮLKA rychle vypálil z voleje, Vápenka neměl moc šancí zasáhnout. Asistence: David Palát.

30:01

Hostující hráči ve druhé třetině polevili, čímž dostali Spartu do hry, uvidíme, jak se dokáží hráči LAPPu zkoncentrovat na třetí část, popřípadě jestli Sparta dokáže duel ještě zdramatizovat.

30:00

28:52
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (sledge) (Jiří Raul – 2 min, Téčko).

Jakub Kudláč

Branky a nahrávky: 27. Frolík (Raul) – 5. Z. Hábl (Palát), 11. Palát (Šafránek), 14. Šafránek (Julina), 31. Stodůlka (Palát)

HC Sparta Praha Sledge: Vápenka – Z. Krupička, Raul, J. Krupička, Novotný, Frolík, Ohar, Nachtigalová, Pšenčík
    SHK LAPP Zlín: Matoušek (Molek) – Julina, Šafránek, D. Hábl, Turic, Palát, Stodůlka, Z. Hábl, Slováček, Rauš