Chotěboř – Chrudim 3:6 (kon.) | Nový Jičín B – Poruba "B" 2:14 (kon.) | Černošice – Kutná Hora 8:2 (kon.)
SK Telč – Veselí nLuž. 4:6 (kon.) | Radomyšl – Hluboká n.V. 8:2 (kon.) | Příbram – Ml. Boleslav B 6:5 (po pr.)
Králův Dvůr – Poděbrady 7:3 (kon.) | Strakonice – HC Vajgar 9:2 (kon.) | Humpolec – Pelhřimov B 6:2 (kon.)
HC Turnov – HC Varnsdorf 6:3 (kon.) | Frýdlant – Č. Lípa 3:5 (kon.) | Kroměříž – Boskovice 3:5 (kon.)
Uh.Brod – Velká Bíteš 2:3 (kon.) | Uh. Hradiště – Břeclav 5:2 (kon.) | HC Wolves Český Těšín – Rožnov A 12:0 (kon.)
H. Benešov – Krnov 9:3 (kon.) | Orlová – Frýdek-M. "B" 4:3 (kon.) | Mělník – Čáslav 3:1 (kon.)
Tachov – HC Domažlice 2:8 (kon.) | Vel.Meziříčí – Rosice 6:5 (kon.) | Třemošná – TJ Sušice 7:1 (kon.)
Lomnice n/P – Slavoj Liberec 6:4 (kon.) | Hvězda Praha – HC TNP Praha 0:0 (nedohr.) | Neratovice – Vlašim 0:5 (kont.)
Chotíkov – HC Rokycany 2:10 (kon.) | Kobra B – Zbraslav 2:5 (kon.)
konec
HC Uherský Brod
2:3 (0:1, 0:1, 2:1)
HC Spartak Velká Bíteš
Sobota 04.11.2017, 17:00Krajská liga: Jihomoravský a Zlínský kraj
Partner:
     
    Konec zápasu. (21:08:07)
     
    55:00
    Uherský Brod právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MILOSLAV GUREŇ. Asistence: Michal Klusák a Michal Ondra.
     
    53:00
    Uherský Brod právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MICHAL KLUSÁK. Asistence: Richard Vaculín.
     
    48:00
    Velká Bíteš právě vstřelila branku!
    Autorem branky je MATĚJ ŠIDÁK. Asistence: Tomáš Račický.
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    37:00
    Velká Bíteš právě vstřelila branku!
    Autorem branky je MARCEL ŠTĚPÁNEK. Asistence: Jan Grmela.
     
    20:01
    Začala druhá třetina.
     
    20:00
    První třetina skončila.
     
    17:00
    Velká Bíteš právě vstřelila branku!
    Autorem branky je MATĚJ FLOREK. Asistence: Tomáš Račický.
     
    00:01
    Utkání právě začalo.
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.
    Branky a nahrávky: 53. Klusák (Vaculín), 55. Gureň (Klusák, Ondra) – 17. Florek (Račický), 37. Štěpánek (Grmela), 48. Šidák (Račický)


    HC Uherský Brod:
    HC Spartak Velká Bíteš: