Chabarovsk – Arsenal Tula 1:2 (kon.) | Perm – Machačkala 1:2 (kon.) | Lok. Moskva – CSKA Moskva 2:2 (kon.)
Kazaň – Zenit 0:0 (kon.) | Spartak – Ufa 3:1 (kon.)
FK Lokomotiv Moskva
2:2 (1:2)
CSKA Moskva
Neděle 05.11.2017, 14:30 • Stadion Lokomotiv, Moskva • Ruská Premier Liga • 16. kolo

Domácí celek se v zápase dostal do vedení. Prosadil se Anton Mirančuk. Ještě v prvním poločase hosté otočili zápas. Vitinho srovnal, a pak Bibras Natcho poslal CSKA do vedení. Z kraje druhého poločasu se nechal vyloučit hostující hráč, a tak domácí hráli proti deseti. Vyrovnání se Lokomotiv dočkal, plichtu trefil Manuel Fernandes, který dříve neproměnil pokutový kop. (16:24:00)

90+3

90+2
    Obrovskou šanci nyní měli domácí, jenže se hráči před brankou soupeře špatně domluvili, dlouhou dobu si dávali přednost v zakončení, až střelu Alexeje Mirančuka zablokoval obránce.

90+1
    Další rohový kop pro CSKA Moskvu. Centr před branku vyboxoval brankář, a pak odehrál míč Maciej Rybus.

90+1
    Tři minuty se budou nastavovat nad rámec druhého poločasu.

90
    Georgi Milanov dostal výbornou přihrávku a hostující fanoušky málem poslal do extáze. Jenže jeho ránu tak tak vytěsnil brankář. Rohový kop úspěšný nebyl.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik se bude nastavovat.

89
    Domácí celek výrazně posílený vstřeleným gólem se pokouší o získání vedení, hostující obrana se ale vrací k dobré hře.
    87. Manuel FERNANDES - 2:2

87
    Lokomotiv právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno na 2:2. Odpuštění domácích fanoušků za neproměněný pokutový kop si vysloužil MANUEL FERNANDES. Po akci Alexandra Kolomejceva a Antona Mirančuka se dostal do střelecké pozice, kterou proměnil se štěstím. Igor Akinfejev si sáhl na míč, ale nedokázal jej zastavit. Asistence: Anton Mirančuk.

85
    Solomon Kvěrkvelija rozehrává od poloviny hrací plochy, míč dostal na útočnou polovinu, jenže Alexej Berezuckij využil špatné přihrávky a rychle otáčí směr hry.

84
    Obrázek hry je stále stejný, domácí celek marně zkouší překonat obětavě hrající obranu CSKA. Hosté hrají v deseti zatím výborně.

83
    Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Vitinho, přichází Timur Žamaletdinov.

82
    Domácí celek pokračuje v aktivní hře, pokouší se něco vymyslet v předbrankovém prostoru, ale nemůže se probojovat do zakončení.

81
    Další rohový kop pro domácí, střelu Manuel Fernandes vyrazil mimo bránu gólman. Míč byl i bez zákroku mířil mimo.

80
    Rohový kop rozehrával domácí celek, centr Lokomotivu ale výborně odvrátila obrana.

80
    Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Alan Dzagojev, přichází Georgi Milanov.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, hosté se stále úspěšně brání, nyní neuspěl z dobré pozice Jefferson Farfán.

Jan Prošek

Branky: 14. Anton Mirančuk (Farfán), 87. Manuel Fernandes (Anton Mirančuk) – 29. Vitinho (Ščennikov), 43. B. Natcho

Karty:   62. Rybus (LMO) – 40. Chosonov (CSK), 48. A. Berezuckij (CSK), 56. Wernbloom (CSK), 75. Vasin (CSK)   50. Chosonov (CSK)

Neproměněná penalta: 76. Manuel Fernandes (LMO), brankář Akinfejev zneškodnil

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 7:3. Rohy: 6:11. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 10:11.
    FK Lokomotiv Moskva: Kočenkov – Pejčinović, S. Kvěrkvelija, Michalik (70. Kolomejcev) – Rybus, Anton Mirančuk, Igor Denisov, Manuel Fernandes, Ignatěv – Alexej Mirančuk, Farfán.
    Náhradníci: Medveděv – Vitalij Denisov, Rotenberg, Kolomejcev, Tarasov, Korjan, Barinov, Lysov.

CSKA Moskva: Akinfejev – A. Berezuckij, Vasin, Nababkin, Ščennikov – Chosonov, B. Natcho, Wernbloom – Mário Fernandes, Vitinho (83. Žamaletdinov), Dzagojev (80. G. Milanov).
    Náhradníci: Pomazun – V. Berezuckij, Ignaševič, Makarov, Gorďušenko, G. Milanov, Čalov, Žamaletdinov, Olanare.