Chabarovsk – Arsenal Tula 1:2 (kon.) | Perm – Machačkala 1:2 (kon.) | Lok. Moskva – CSKA Moskva 2:2 (kon.)
Kazaň – Zenit 0:0 (kon.) | Spartak – Ufa 3:1 (kon.)
SKA Chabarovsk
1:2 (1:1)
PFK Arsenal Tula
Neděle 05.11.2017, 09:00 • Stadion imeni V. I. Lenina, Chabarovsk • Ruská Premier Liga • 16. kolo

V dnešním utkání padly celkem tři branky. V páté minutě zápasu se do vedení dostal hostující celek. Prosadil se Kangwa po samostatném úniku. Vyrovnání přišlo patnáct minut před koncem prvního poločasu. Po důkladné kombinaci se do prázdné brakny prosadil Fedotov. Hosté ve druhém poločasu měli více ze hry a odměna přišla na konci utkání. Brankář Alexandr Dovbňa se provinil hrubkou, kterou potrestal Djordjevič. (10:59:32)

90+4

90+2
    Žlutou kartu dostává Igor Gorbatěnko (FC Arsenal Tula).

90
    Hlavní sudí bude nastavovat čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Domácí Chabarovsk už nejspíš nemá sílu na nějaké ohrožení branky, protože míč mají na kopačkách hostující hráči a kombinují uprostřed hřiště.

86
    Arsenal Tula právě vstřelil branku!
    Hosté se pár minut před koncem zápasu ujímají vedení. Opravdovou hrubku předvedl domácí brankář Alexandr Dovbňa. První střela mu vypadla z rukavic a u dorážky byl včas LUKA DJORDJEVIČ, který už neměl problém míč dorazit do prázdné branky.

82
    Střídání v týmu SKA Chabarovsk: ze hřiště odchází Vitalij Fedotov, přichází Georgij Gabulov.

80
    Sergej Tkačjov už po několikáté zkusil ohrozit branku z větší vzdálenosti. Míč opět neskončil v bráně, tentokrát míč skončil v náruči brankáře Dovbňa.

77
    Centr Michajl Alexandrov skončil na hlavičce Igora Gorbatěnka. Jeho hlavička skončila v náruči brankáře domácího týmu.

75
    Střídání v týmu SKA Chabarovsk: ze hřiště odchází Pavel Karasev, přichází Nikolaj Kalinskij.

74
    Střídání v týmu FC Arsenal Tula: ze hřiště odchází Gija Grigalava, přichází Alexandr Denisov.

72
    Sergej Tkačjov ztratil míč v malém vápně a bude se odkopávat od branky Alexandra Dovbňa.

70
    Střídání v týmu FC Arsenal Tula: ze hřiště odchází Igor Ševčenko, přichází Luka Djordjević.

68
    Střídání v týmu FC Arsenal Tula: ze hřiště odchází Goran Čaušić, přichází Kantemir Berchamov.

67
    Konstantin Savičev vyslal centr do vápna, ale jeho centr skončil u branícího hráče.

64
    Gija Grigalava byl pod tlakem a míč radši odkopl na autové vhazování.

61
    Domácí Chabarovsk bude mít výhodu přímého kopu. Míč si připravil Maxim Kazankov a jeho rána letěla daleko nad branku.

59
    Kapitán domácího týmu obdržel žlutou kartu. Po ostrém faulu uprostřed hřiště neměl sudí jinou možnost.