Chabarovsk – Arsenal Tula 1:2 (kon.) | Perm – Machačkala 1:2 (kon.) | Lok. Moskva – CSKA Moskva 2:2 (kon.)
Kazaň – Zenit 0:0 (kon.) | Spartak – Ufa 3:1 (kon.)
FC Rubin Kazaň
0:0 (0:0)
FK Zenit Petrohrad
Neděle 05.11.2017, 17:00 • Kazan Arena, Kazaň • Ruská Premier Liga • 16. kolo

V tomto zápase, ve kterém měl více ze hry hostující celek, jsme branku neviděli. Týmy tak míří do kabin za nerozhodného stavu 0:0. Fanoušci příliš fotbalové krásy neviděli. (18:55:32)

90+6

90+6
    Žlutou kartu dostává Sardar Azmoun (FC Rubin Kazaň).

90+5
    Žlutou kartu dostává Igor Smolnikov (FK Zenit Petrohrad).

90+4
    Rohový kop pro hostující celek, domácí Rubin si dokázal poradit s centrem před branku.

90+3
    Registrujeme další nepřesný pokus, Gökdeniz Karadeniz to vzal na sebe, ale branku trefit nedokázal.

90+2
    Hostující celek drží míč pod kontrolou, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře, zatím se ale ani jeden celek nemůže probojovat do šance.

90+1
    Z obranné poloviny budou rozehrávat domácí fotbalisté.

90+1
    Celkem pět minut se bude nastavovat nad rámec druhých pětačtyřiceti.

90
    Rohový kop pro hostující celek. To už probíhá poslední minuta hry. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Střídání v týmu FC Rubin Kazaň: ze hřiště odchází Maxim Kanunnikov, přichází Gökdeniz Karadeniz.

87
    Alexandr Kokorin se dostal k hlavičce, jeho ránu dokázal zastavit brankář. Bezgólový stav stále trvá.

86
    Rohový kop pro hostující celek. Petrohrad má tak šanci v samotném závěru zápasu vstřelit gól. Obrana si ale dokázala poradit s centrem před bránu.

86
    Maxim Kanunnikov se dostal k zakončení, jeho rána minula branku, gólman zasahovat nemusel.

85
    Dostáváme se do finální fáze druhého poločasu, hraje se nyní spíše na polovině hrací plochy.

83
    Na druhé straně se také ke střele dostal hráč. Jmenovitě to byl Maxim Kanunnikov, který zkoušel trefit prostor u první tyče, ale neuspěl.

81
    Do zakončení se dostal hostující tým. Fanoušci Petrohradu jen smutně vydechli, protože Leandro Daniel Paredes minul bránu v dobré pozici.

81
    Střídání v týmu FC Rubin Kazaň: ze hřiště odchází Ruslan Kambolov, přichází Mijo Caktaš.

80
    Deset minut hry zbývá do konce poločasu, ani jeden celek se nikam nežene. Čeká se na chybu, která zatím ale nepřichází.

79
    Ragnar Sigurdsson ukončil další pokus soupeře. Arťom Dzjuba centroval před branku, ale domácí obránce předvedl dobrý obranný zákrok.

79
    Hra pokračuje dál, oba týmy se pokouší vstřelit gól. Bezbrankový stav evidentně nevyhovuje ani jednomu týmu.

78
    Ruslan Kambolov je po osobním souboji poněkud otřesený, hrací plochu opouští za pomoci lékaře.

77
    Stále platí bezbrankový stav, je tomu tak i po výborné střele Magomeda Ozdojeva, kterou velmi dobře chytil brankář Petrohradu.

75
    Střídání v týmu FC Rubin Kazaň: ze hřiště odchází Rifat Žemaletdinov, přichází Sardar Azmoun.

75
    Střídání v týmu FK Zenit Petrohrad: ze hřiště odchází Matías Kranevitter, přichází Sebastián Driussi.

73
    Rifat Žemaletdinov fauloval soupeře, a tak budou rozehrávat fotbalisté v bílém, tedy hráči Zenitu.

72
    Žlutou kartu dostává Leandro Daniel Paredes (FK Zenit Petrohrad).

70
    Dvacet minut hry zbývá do konce poločasu, do šance se propracoval Igor Smolnikov, jenže jeho rána končí výrazně mimo branku, gólman zasahovat nemusel.

68
    Do zajímavé střelecké pozice se mohl dostat Oleg Šatov, jenže jeho předfinální přihrávka postrádala přesnost.

67
    Střídání v týmu FK Zenit Petrohrad: ze hřiště odchází Miha Mevlja, přichází Oleg Šatov.

66
    Sledujeme nepříliš atraktivní pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Hostující gólman se rozhodl pro dlouhý výkop.

64
    Alexandr Kokorin se pokoušel odcentrovat od branky, ale míč poslal směrem na branku. Zakročit tak musel Domenico Criscito. Akce je ukončena.

63
    Rohový kop pro domácí fotbalisty, kteří si zatím připsali jen jednu střelu na branku.

61
    Žlutou kartu dostává Yann M'Vila (FC Rubin Kazaň).

60
    Šedesát minut hry je pryč, sledujeme taktickou bitvu ve středu hrací plochy, Maxim Kanunnikov se pokoušel něco vymyslet.

59
    Jeden z hostujících hráčů fauloval v souboji jeden na jednoho. Rozehrávat tak budou do,mácí.

58
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene. Na úvodní branku stále čekáme.

56
    Střídání v týmu FK Zenit Petrohrad: ze hřiště odchází Dmitrij Poloz, přichází Jurij Žirkov.

55
    Rohový kop pro hostující celek, Rifat Žemaletdinov odrazil míč mimo hrací plochu.

54
    Žlutou kartu dostává Moritz Bauer (FC Rubin Kazaň).

53
    Alexandr Kokorin vedl akci svého týmu, ale jeho kolega Alexandr Jerochin na dlouhý pas nedosáhl. Rozehrávat tak bude domácí gólman.

52
    Rozehrává hostující brankář. Andrej Lunev se rozhodl pro dlouhý výkop, který zastavil ve středu hrací plochy domácí hráč.

51
    Nyní zahrozili také domácí. Moritz Bauer. Tento obránce se propracoval do střelecké pozice, ale jeho zakončení končí mimo branku.

50
    Pět minut hry ve druhém poločase je pryč, mnoho šancí zatím k vidění není.

49
    První střelecký pokus ve druhém poločase si vypracovali hosté. Alexandr Kokorin vypálil dobře, ale jeho pokus končí mimo branku. Nechybělo mnoho.

47
    Alexandr Jerochin centroval před branku, ale jeden z domácích obránců si dokázal poradit.

46

Úvodní poločas nabídl výbornou hru hostujícího celku, ten se několikrát dostal do střelecké pozice, ale domácího brankáře překonat nedokázali. Po poločase tak platí stav 0:0.

45+1

45+1
    Jednu minutu uvidíme nad rámec prvních pětačtyřiceti.

45
    Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

44
    Další zajímavou akci domácích ukončuje pomezní sudí pro postavení mimo hru.

44
    Ruslan Kambolov se propracoval do výborné střelecké pozice, ale jeho ránu zablokoval hostující obránce.

43
    Robin se musí bránit tlaku soupeře, domácí fotbalisté sice mají podporu z hlediště, ale do výraznějších šancí se probojovat zatím nemohou.

41
    Leandro Daniel Paredes je autorem další střely Petrohradu. Hosté jsou aktivnější, ale nemohou překonat domácího brankáře. Ten kryje další ránu.

40
    Stejný hráč se znovu dostal do zakončení a i tentokrát jej vychytal brankář.

39
    Alexandr Kokorin si vypracoval výbornou šanci, z předbrankového prostoru zkoušel trefit vzdálenější tyč, ale vypálil jen do prostoru, kde byl gólman.

38
    Branislav Ivanović se po výborném centru od rohového praporku dostal do zakončení. Nejprve hlavičkou trefil jen gólmana, který míč vyrazil. Následně Branislav Ivanović pálil nad.

38
    Rohový kop bude mít k dispozici hostující celek. Jednen z obránců odrazil míč mimo hrací plochu.

36
    Petrohrad kombinuje na své polovině. Přes aktivně hrající Kazaň se nemůže ale dostat od výraznější šance.

35
    Deset minut nás dělí od konce prvního poločasu, mnoho šancí k vidění není. Jedinou střelu na branku neproměnil Maxim Kanunnikov.

34
    Další akci domácího celku ukončuje pomezní sudí, který viděl postavení mimo hru.

34
    Máme tu první střelu na bránu. Maxim Kanunnikov se propracoval do zakončení, které snadno kryje hostující gólman.

32
    Arťom Dzjuba centroval před branku, jeho pokus výborně zablokoval domácí obránce. Petrohrad se tak ke střele nedostal.

31
    Hosté vhazují na útočné polovině. Leandro Daniel Paredes se nabízel pro přihrávku, ale míč se k němu nedostal.

30
    Moritz Bauer se propracoval po půl hodině hry do zakončení. Jeho rána ale končí mimo branku. Gólman Andrej Lunev ani zasahovat nemusel. Jen pohledem kontroloval míč.

29
    Igor Smolnikov se pokoušel založit útočnou akci, měl nad soupeřem náskok, ale míč nedokázal zpracovat a končí mimo hrací plochu. Rozehrávat tak budou domácí.

29
    Fjodor Kudrjašov hledal spoluhráče před brankou, přihrávka ale postrádala přesnost, a proto hraje Zenit.

28
    Domácí celek má míč pod kontrolou, Ragnar Sigurdsson se pokoušel něco vymyslet na útočné polovině, ale v souboji s obráncem přišel o míč.

26
    Alexandr Jerochin byl v osobním souboji hodně aktivní, hlavní sudí mu píská faul, a tak na polovině budou rozehrávat domácí fotbalisté.

25
    Do střelecké pozice se dostal domácí Yann M'Vila. Jeho střelecký pokus zablokoval obránce Zenitu.

24
    Žlutou kartu dostává Vladimir Granat (FC Rubin Kazaň).

23
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nyní nemůže stabilněji propracovat do zakončení.

21
    Vykopávat od své branky bude hostující brankář. Andrej Lunev rozehrává na spoluhráče před bránou.

20
    Hostující hráč pokračuje ve hře.

19
    Znovu Igor Smolnikov zůstává ležet na hrací ploše, vypadá to, že jeho problém z předchozího souboje je vážnější.

18
    Hostující Alexandr Kokorin se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus končí mimo branku. Gólman Petrohradu zasahovat nemusel.

18
    Vladimir Granat špatně přihrál, a tak se do šance dostávají hosté. Jenže rychle přišli o míč.

17
    Igor Smolnikov zůstává ležet na hrací ploše po tvrdém souboji s protihráčem. Následně se vrací do hry.

15
    Čtvrthodiny hry je pryč, na střelecký pokus stále čekáme.

14
    Branislav Ivanović vracel míč svému brankáři, který se rychle rozhodl pro rozehrávku. Hosté se pokouší rychle projít do útočné fáze.

13
    Domenico Criscito byl připravený zakončovat, ale jeho kolega se dostal do postavení mimo hru. Akce Petrohradu je tak přerušena.

12
    Domenico Criscito rozehrával od své branky, dlouhý centr našel Alexandra Kokorina, jehož pokus byl zablokovaný.

11
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.

10
    Úvodních deset minut hry je pryč, sledujeme rychlý fotbal, na výraznější šanci ještě čekáme.

8
    Domácí rozehrávají po faulu soupeřte na své polovině. Alexandr Jerochin dlouhým výkopem zkoušel oslovit Alexandra Kokorina, což se ale nepodařilo.

6
    Emiliano Rigoni hledal dlouhým míčem spoluhráče, ale ten nedokázal zpracovat.

4
    Hosté se provinili postavením mimo hru, rozehrávat bude domácí Vladimir Granat.

4
    Centr do předbrankového prostoru nebyl špatný, ale následná hlavička postrádala přesnost. Rozehrávat tak bude brankář.

3
    Hostující obránce hlavičkoval míč do prostoru, kde jej získal brankář. Následně domácí vypálil, jejich rána byla zablokovaná. Rohový kop.

1
    V poklidném tempu začíná zápas, domácí hrají v červeném, hosté v bílém.

1

FC Rubin Kazaň: Džanajev – Kudrjašov, Granat, Sorokin, R. Sigurdsson, Bauer – M'Vila, Kambolov, Ozdojev – Žemaletdinov, Kanunnikov.
    Náhradníci: Akmurzin, Ryžikov – Nabiullin, O. Kuzmin, Burlak, Rochina, Caktaš, G. Karadeniz, Lestienne, Azmoun.

FK Zenit Petrohrad: Lunev – Criscito, M. Mevlja, Ivanović, Smolnikov – Paredes, Kranevitter, Jerochin – Kokorin, Dzjuba, Poloz.
    Náhradníci: M. Keržakov, Lodygin – Terentěv, Novoselcev, Mammana, Kaplenko, Žirkov, Rigoni, Šatov, Noboa, Driussi..

Zdravím všechny fanynky a fanoušky Ruské Premier Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí FC Rubin Kazaň a FK Zenit Petrohrad.

FC Rubin Kazaň odehrál 15 zápasů s bilancí 5-3-7. V tabulce je na desátém místě s osmnácti body. Z posledních pěti zápasů Rubin vyhrál jeden. Porazil Rostov 1:0. Nestačil na Achmat 0:1, Amkar 0:1, a Ufu 1:2. Remizoval s Dynamem Moskvou 0:0.

FK Zenit Petrohrad odehrál patnáct zápasů (8-5-2) a získal 29 bodů. V tabulce je na druhém místě. Z posledních pěti zápasů vyhrál jeden, dva prohrál a dva remizoval. Poradil sis s Krasnodarem 2:0. Nestačil na Arsenal Tulu 0:1 a Lokomotiv Moskvu 0:3. Remizoval s Machačkalou a CSKA Moskva bez branek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.