Bohemians 1905 – Dukla Praha 0:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 0:2 (kon.)
Bohemians Praha 1905
0:5 (0:3)
FK Dukla Praha
Neděle 05.11.2017, 11:00 • Čechie Uhříněves • Juniorská liga – Čechy • 14. kolo

Utkání je u konce. Dukla z dnešního duelu udělala jednostrannou exibici, nasázela soupeři pět branek a po hladké výhře 5:0 bere všechny tři body! (12:48:39)

90

89
    Opět ale bez náznaku šance, Dukla se znovu ubránila a celý její tým směřuje za ziskem čistého konta, a hlavně tří bodů.

88
    Ještě jeden rohový kop pro domácí celek.

87
    Další střela jednoho z domácích fotbalistů byla nepřesná a vypadá to, že Bohemians vyjde z dnešního duelu nejen bez bodu, ale také bez vstřeleného gólu.

85
    Ten byl zjevně hodně přetažený, nikdo v dresu Dukly se do zakončení nedostal.

84
    Rohový kop pro hostující celek zhruba šest minut před koncem duelu.

83
    Faul ve středu hřiště zastavil akci hostů, ti mohou v poklidu rozehrávat.

81
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Brejcha, přichází Luong.

81
    Domácí rozehráli přímý kop velmi rychle a nakrátko, nakonec se opět dostali ke střele, ale opět branku svého soupeře netrefili.

80
    Žlutou kartu dostává Ivo Barták (FK Dukla Praha).

79
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Kozel, přichází Vyleta.

78
    Na druhé straně se ke střele dostali také fotbalisté Bohemians, ale Hruška narozdíl o svého protějšku nemusel zasahovat, neboť rána mířila vedle.

77
    To však neplatilo o chvíli později, kdy pálil jeden z nich velmi dobře z hranice vápna, ale Kouba jeho pokus dokázal zneškodnit.

76
    V útoku byli nyní zase po delší hosté, ale ke střele se po nepřesné přihrávce nedostali.

75
    Do konce utkání zbývá zhruba čtvrthodina, domácí fotbalisté jsou u míče, ale vyrovnat se jim již zcela zřejmě nepovede.

73
    Ofsajd zastavuje akci Bohemky na druhé straně.

71
    Po rohu se jeden z hostujících hráčů na bližší tyči dostal k hlavičce, ale jeho zakončení bylo nepřesné – mířilo vedle branky.

70
    Rohový kop pro Duklu.

68
    Několik nepřesností z obou stran ve středu hrací plochy, u míče jsou nyní po delší době domácí a pokouší se najít cestu směrem vpřed.

67
    Dukla opět zapnula své ofenzivní obrátky a je na polovině soupeře, ale obrana Bohemky nepřipouští žádnou další chybu a je dobře zformována na obranné polovině.

67
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Koval, přichází Král.

66
    Statistiky:

Držení míče – 51 % : 49 %
    Střely na branku – 2:9

64
    Nyní navíc sama zahrozila a po ráně z vápna musel brankář Kouba zasahovat, ovšem skrytou ránu ukryl ve svém náručí a podržel svůj celek.

63
    Domácí se snaží sympaticky pokračovat v útočení a dosáhnout aspoň jedné trefy, ovšem Dukla zatím skvěle brání a nepouští svého soupeře do útoku.

61
    Hodina hry je za námi, hosté vedou naprosto jasně o pět branek a směřují v malém pražském derby za jasnou výhrou.

59
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Brabenec, přichází Greš.

58
    Také jeho spoluhráči se na útočné polovině nedokázali prosadit, navíc se provinili útočným faulem, a tak rozehrávat bude domácí družina.

57
    Domácí v ojedinělém útoku druhého poločasu opět selhali na nepřesné přihrávce, míč uvede do hry odkopem zatím bezchybný Hruška.

57
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Horizrál, přichází Přibyl.

57
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Dias, přichází Nátr.

55
    Žlutou kartu dostává David Douděra (FK Dukla Praha).

54
    Navíc v dalším útoku byla Dukla, ale její útok, naštěstí pro domácí, zastavil ofsajd.

53
    Domácí sice vstoupili do druhé půle velkou šancí, jenže poté dvakrát během tří minut inkasovali a dohnat pětigólové manko bude pro ně nyní téměř již nemožné.

52
    Dukla právě vstřelila branku!
    Tak to je neuvěřitelné, záhy přichází také pátá branka hostů! Jejím autorem je DAVID DOUDĚRA – 0:5!

51
    A hosté se nespokojí ani se čtyřmi góly a opět jsou aktivně usazeni na polovině svého dnešního soupeře.

49
    Hosté vstupují skvěle i do druhé půle a vedou již o čtyři branky! Jejím autorem je TOMÁŠ LAUKO – 0:4!

47
    Tentokrát zkusili klokani signál na hranici vápna, kde došlo k několika přihrávkám a nakonec prudká rána mířila vedle branky Dukly.

47
    A po něm se jeden z domácích fotbalistů dostal k velmi nebezpečné střele, ovšem gólman Hruška ji dokázal zneškodnit a vyrazit na roh!

46
    Fotbalisté Bohemians uvedli míč do hry a ihned se po levé straně vydali dopředu, přičemž vybojovali rohový kop.

46
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Věchtík, přichází Begič.

46
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Buneš, přichází Melíšek.

46

Oba celky jsou zpět na trávníku, druhá půle za malou chvíli začne.

Druhý poločas začne přibližně v 12:03.

45

44
    Hosté nyní navíc míč získali do své moci, jdou rychle na útočnou polovinu, kde také celý poločas dohrají.

43
    První půle se pomalu, ale jistě chýlí ke svému konci, domácí jsou sice s míčem na kopačkách na útočné polovině, ale nic světoborného zatím nevymysleli.

41
    Domácím se první poločas zatím hodně hrubě nedaří, a tak se klokani pokusí napravit svou reputaci alespoň nyní v závěru půle.

40
    Žlutou kartu dostává David Šimek (FK Dukla Praha).

38
    Jako bych to přivolal, hostující tým přidává třetí gól! Jeho autorem je RÓBERT KOVAL – 0:3!

37
    Oba celky hrají stále zatím velmi bojovně a nepouštějí svého soupeře do větších šancí.

36
    Opět ale bez efektu, přetažený centr směřující na hranici vápna nikdo v pruhovaném na branku nenasměroval a následně domácí o balón přišli.

35
    Tak možná nyní, domácí fotbalisté vybojovali druhý rohový kop v prvním poločase.

34
    Domácí opět na polovině svého soupeře, ale ten se v prvním poločas brání více než dobře, a nepouští svého městského soka do větší šance.

33
    Nakonec se ale podle všeho nejednalo o nic vážného, je zpět na nohou a hra může směle pokračovat dál.

32
    Hra je nyní navíc přerušena, jeden z hostů má zdravotní potíže, a tak si vyžádal ošetření od lékařského týmu.

31
    Více než půlhodina hry je za námi, domácím klokanům nevyšly další dva útoky po křídlech, a tak bude moci Hruška v poklidu vykopávat.

28
    Utkání se po druhé brance hostů mírně srovnalo a uklidnilo, ani jeden z týmů se nežene nijak aktivně dopředu, nicméně domácí musí stále dotahovat.

27
    Ani Dukle nevyšla akce po pravé straně s následným centrem, ten skončil daleko v zámezí a Kouba bude vykopávat.

25
    Jenže z něj nic nebylo, kroucený centr do šestnáctky byl hodně přetažený, a nikdo v pruhovaném na něj nedosáhl.

24
    Domácí mají šanci snížit, vybojovali totiž rohový kop.

23
    Domácí jsou viditelně opařeni úvodem dnešního duelu, naopak Dukla i nadále aktivně napadá a bude se snažit přidat další trefu.

22
    A hosté navazují na skvělý úvod duelu a vedou již o dvě trefy. Autorem druhé branky Dukly je opět VOJTĚCH BRABENEC – 0:2!

21
    Na druhé straně se fotbalisté Dukly okamžitě dostali k zajímavé střele při svém protiútoku, ale rána z hranice vápna směřovala přesně do rukavic Kouby.

20
    Do vápna Dukly směřoval z pravé strany zajímavý centr, ale nakonec na něj nikdo v pruhovaném nedosáhl, a hosté se tak ubránili.

18
    Klokani ale pomalují začínají nacházet okénka v obraně soupeře a tlačí se dopředu hlavně středem útočné poloviny, nicméně ani nyní kvůli nepřesné přihrávce neuspěli.

16
    Domácí nakonec míč vybojovali do svého držení, bleskově prošli dopředu, ale celá akce selhala na hranici vápna na nepřesné přihrávce.

15
    Čtvrthodina hry je za námi, hosté jsou pochopitelně posíleni svou brankou a opět jsou aktivně usazeni na polovině soupeře.

13
    A co víc, Dukla jde dokonce do vedení! Autorem prvního gólu dnešního utkání je VOJTĚCH BRABENEC – 0:1!

12
    Dopředu nyní míří znovu hosté, kteří se snaží uklidnit hru a hlavně podržet míč na svých kopačkách.

11
    A nakonec musel Hruška poprvé v duelu zasahovat, nicméně ránu z hranice vápna dobře pokryl a schoval ji ve svých rukavicích.

10
    Akce obou celků nyní zastavily nepřesnosti v rozehrávce, u míče jsou už ale domácí, kteří se z levé strany ženou opět kupředu.

8
    Nakonec se celek z Ďolíčku přeci jen po pravé straně vydal dopředu, ovšem jeho akce byla velmi rychle kvůli ofsajdu ukončena.

7
    Stále jsou na polovině soupeře v aktivní kombinaci usazen hosté, ti v úvodu nepouštějí svého soupeře téměř na balón a jsou jasně lepší.

6
    Centr u něj směřoval na přední tyč, ale tam byli fotbalisté v zeleno-bílém připraveni a dokázali jej odhlavičkovat do autu.

5
    Aktivita se hostům stále vyplácí, následovat bude další rohový kop – tentokrát z levé strany.

4
    Dukla je zatím ale s míčem i bez něj aktivnější a úvod duelu patří právě celku z Julisky.

3
    Následný rohový kop už fotbalistům Dukly tolik nevyšel, domácí se ubránili a posléze navíc následoval útočný faul.

2
    Nakonec také akce domácích nevyšla, po útočném faulu rozehrávali hosté, kteří se postupnou kombinací propracovali ke střele, ale Kouba byl připraven a míč vyrazil na roh!

1
    Hostující fotbalisté uvedli míč do hry a ihned se aktivně hnali dopředu, ale o balón velmi rychle přišli a nyní už kombinují klokani.

1

Bohemians Praha 1905: Kouba – Brak, Růžička, Václavík, Vrána, Buneš, Do Dias, Horizrál, Kaš (C), Vacík, Věchtík.
    Náhradníci: Šrámek – Melíšek, Nátr, Begič, Přibyl.

FK Dukla Praha: Hruška – Douděra (C), Brejcha, Dancák, Koval, Bezpalec, Lauko, Brabenec, Šimek, Barták, Kozel.
    Náhradníci: Řepa – Kaník, Greš, Vyleta, Král, Luong.

Rozhodčí: Houdek – Mokrusch, Kožar.

Vítám všechny fanynky a fanoušky mládežnického fotbalu! Dnes se v rámci dalšího kola Juniorské ligy utkají v malém pražském derby celky Bohemians Praha1905 a FK Dukla Praha.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.