Nice – Dijon 1:0 (kon.) | Marseille – Caen 5:0 (kon.) | Méty – Lille 0:3 (kon.)
Saint-Étienne – Lyon 0:5 (kon.)
AS Saint-Étienne
0:5 (0:2)
Olympique Lyon
Neděle 05.11.2017, 21:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 12. kolo

86
    Hosté naposledy vystřídali, do hry už možná pro zajištění klidu nezasáhne Nabil Fékir, zápas dohraje Jordan Ferri.

79
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Lucas Tousart, přichází Tanguy NDombèlé.

79
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Fernando Marçal De Oliveira, přichází Ferland Mendy.

67
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Ronaël Pierre-Gabriel, přichází Saidy Janko.

46
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Cheikh M'Bengue, přichází Florentin Pogba.

13
    Romain Hamouma se při rozehrání rohového kopu zranil a místo něj nastupuje Alexander Söderlund.

Aleš Pur

Branky: 11. Depay (Aouar), 26. Fékir (B. Traoré), 58. Díaz (Tete), 65. B. Traoré (Díaz), 84. Fékir (Díaz)

Karty:   60. Selnaes (SET) – 53. Tousart (LYO), 85. Fékir (LYO)   47. Lacroix (SET)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 2:9. Střely mimo: 10:4. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 20:15.
    AS Saint-Étienne: Ruffier (C) – Pierre-Gabriel (67. Janko), Théophile-Catherine, Lacroix, M'Bengue (46. F. Pogba) – Maiga, Pajot, Selnaes – Hamouma (13. Söderlund), Bamba, Monnet-Paquet.
    Náhradníci: Moulin – Janko, F. Pogba, Dabo, Dioussé, Hernani, Söderlund.

Olympique Lyon: A. Lopes – Tete, Marcelo, Morel, Marçal De Oliveira (79. F. Mendy) – Tousart (79. NDombèlé), Aouar – B. Traoré, Fékir (C) (86. Ferri), Depay – Díaz.
    Náhradníci: Gorgelin – Rafael, Diakhaby, F. Mendy, Ferri, NDombèlé, Cornet.

Rozhodčí: Clément Turpin – Cyril Gringore, Nicolas Danos