Kolín nad Rýnem – Hoffenheim 0:3 (kon.) | Wolfsburg – Hertha 3:3 (kon.)
0:3 (0:1)
TSG 1899 Hoffenheim
Neděle 05.11.2017, 15:30 • RheinEnergieSTADION • Německá Bundesliga • 11. kolo

Pro dnešek je to z mé strany všechno. Přeji hezký večer a u dalších on-line přenosů na počtenou. (17:30:42)

Je konec! V první polovině se i přes dostatek šancí na obou stranách dokázali prosadit hosté. A sice se o to postaral v 10. minutě Dennis Geiger. Tímto výsledkem také první dějství skončilo. Druhá půle byla ještě ofenzivnější než ta první. Vše začalo penaltovým zákrokem v 55. minutě na Sandra Wagnera, jenž faul na svou osobu potrestal z následného pokutového kopu. Domácí se pak mocně snažili o vstřelení branky, ale v dnešní duelu jim prostě nebylo přáno. Buď jejich pokusy zastavila branková konstrukce nebo výbornými zákroky brankář TSG Oliver Baumann. V 80. minutě navíc pečetil výhru Hoffenheimu Sandro Wagner, jenž uzavřel skóre na konečných 3:0 pro hosty.

90

90
    Sörensen ve vzdušném souboji zboural Baumanna, jenž ukryl míč ve svých rukavicích. Píská se tedy proti Kolínu.

89
    Míč mají nyní na svých kopačkách hosté, kteří kombinují na své polovině, což jim bohatě vyhovuje.

87
    Schulz potáhl balon po levé straně, avšak jeho následný centr proletěl pokutovým územím a domácí tak budou moci vhazovat.

86
    Z něj však Kolín vůbec neohrozil bránu Baumanna. Následný centr navíc propadl až hostujícímu brankáři, jenž tak má míč bezpečně ve své moci.

85
    Faul na Konstantina Rausche na levé straně sudí nepřehlédl. Následuje nebezpečný volný kop pro Kolín.

84
    Už už to vypadalo na rychlý brejk Kolína, avšak Guirassy neměl podporu svých kolegů, a tak musí domácí rozvinout postupnou kombinaci.

82
    Přestože se to domácímu publiku nelíbí tak po další akci jeho týmu bude následovat jen odkop od brány Olivera Baumanna.

82
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Sandro Wagner, přichází Håvard Nordtveit.
    80. Sandro WAGNER - 0:3

80
    Hoffenheim právě vstřelil branku!
    Navíc po šancích domácích udeřilo na druhé straně a je rozhodnuto! Andrej Kramarić vymyslel skvělý centr z pravé strany, kterým našel na zadní tyči SANDRO WAGNERA, jenž z první střelou o zem uklidil míč na zadní tyč.

79
    Další akci po rohovém kopu zastavuje opět pomezní sudí, který postřehl ofsajd Kolín. Tomu se čas na korekci skóre rychle krátí.

79
    Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Matthias Lehmann, přichází Frederik Sörensen.

78
    Tlak domácích se stupňuje. Nyní budou rozehrávat další rohový kop.

77
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Dennis Geiger, přichází Eugen Polanski.

77
    A ani teď to není gól! Centr ze standardní situace se snesl až na zadní tyč ke Guirassymu, jenž křižnou střelou míjí bránu Olivera Baumanna.

Radomír Fukala

Branky: 10. Geiger (Amiri), 56. Wagner (pen.), 80. Wagner (Kramarić)

Karty:   28. Bittencourt (KLN), 37. Osako (KLN), 55. Olkowski (KLN), 64. Jojić (KLN) – 22. Vogt (HOF), 53. Demirbay (HOF), 76. Wagner (HOF)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 4:8. Střely mimo: 9:14. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 21:17.
    1. FC Kolín nad Rýnem: Horn – Olkowski, Maroh, Heintz, Rausch – Lehmann (C) (79. F. Sörensen), S. Özcan (58. Jojić) – Osako, Bittencourt – Guirassy, Zoller (67. Handwerker).
    Náhradníci: Kessler – Handwerker, F. Sörensen, Klünter, Horn, Jojić, Clemens.

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Akpoguma, Vogt (C), S. Posch – Grillitsch, Demirbay, Geiger (77. Polanski), Amiri (67. Kramarić), N. Schulz – Uth, Wagner (82. Nordtveit).
    Náhradníci: Kobel – Zuber, Rupp, Polanski, Nordtveit, Hack, Kramarić.

Rozhodčí: Aytekin – Ch. Beitinger, E. Beitinger