St. Louis – Toronto 6:4 (kon.) | Boston – Washington 2:3 (kon.) | Tampa – Columbus 5:4 (1:0 po s.n.)
Philadelphia – Colorado 4:5 (1:2 po s.n.) | Florida – NY Rangers 4:5 (po pr.) | Winnipeg – Montreal 4:5 (po pr.)
Minnesota – Chicago 0:2 (kon.) | Dallas – Buffalo 5:1 (kon.) | Arizona – Carolina 2:1 (2:1 po s.n.)
Vancouver – Pittsburgh 4:2 (kon.) | Los Angeles – Nashville 3:4 (po pr.) | San Jose – Anaheim 2:1 (2:1 po s.n.)
Edmonton – Detroit 0:4 (kon.)
Boston Bruins
2:3 (0:2, 1:1, 1:0)
Washington Capitals
Neděle 05.11.2017, 00:00 • TD Garden, Boston • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.

Přeji krásnou hokejovou noc! V noci ze soboty na neděli nabízí zámořská NHL velký počet zápasů, tudíž si český fanoušek přijde na své. V tomto přenose se zaměříme na souboj mezi Bostonem a Washingtonem.

Oba celky se momentálně vezou na vítězné vlně, když hokejisté Bostonu i Washingtonu dokázali v minulém zápase vyhrát. Bruins si doma poradili s Vegas v poměru 2:1, Capitals v dramatickém zápase porazili 4:3 Islanders.

Bostonu budou v dnešním utkání určitě chybět Backes, Krejčí, Spooner a McQuaid. Za Washington naopak nenastoupí Burakovsky, Niskaken a Graovac.

Boston Bruins: T. Rask (McIntyre) – McAvoy, Chára (C), Carlo, Krug, K. Miller, Postma – Pastrňák, Bergeron (A), Marchand (A) – Bjork, Szwarz, Heinen – Schaller, Kuraly, DeBrusk – Czarnik, Riley Nash, Beleskey.

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Carlson, Djoos, Chorney, Orlov, Bowey, Orpik (A) – Oshie, Bäckström (A), J. Vrána – Smith-Pelly, Kuzněcov, Ovečkin (C) – T. Wilson, Eller, Stephenson – Chiasson, Beagle, Walker.

Rozhodčí: Walsh, Rooney – Amell, Murphy.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

00:01

00:04
    Domácí tým vyhrál úvodní buly a hned zamířil do útoku, tam se bude snažit prosadit Bergeron.

00:29
    Krásná kombinace v útočném pásmu Bruins finální střelu nepřinesla. Hostující brankář je zatím bez zákroku.

01:12
    I hosté se podívali do útočného pásmu, ale na moc dlouho tam nepobyli. Následně je hostům pískáno zakázané uvolnění.

01:19
    McAvoy se dostal do útočného pásma, ale ke střele už ne. Holtby je i nadále bez jediného zákroku.

01:43
    Vyloučení v týmu Boston Bruins (Anders Bjork – 2 min., příliš mnoho hráčů).

01:55
    Domácím se nepovedlo střídání, hosté hrají svou první přesilovku.

02:15
    Carlson si najel z pravého kruhu, ale brankový prostor netrefil. Caps zůstávají u puku a kombinují.

02:37
    T. J. Oshie se prokličkoval do zakončení, ale následně mu skvěle vypíchnul puk domácí brankář.

03:01
    První hostující přesilovka se blíží ke svému konci. Bruins toto oslabení zatím hrají parádně.

03:13
    Jeden z hostů si nepohlídal svůj nájezd do útočného pásma, je pískán ofsajd. Vhazovat se bude v útočném pásmu.

03:39
    Ani tato pohledná akce hostí nekončí úvodní brankou. Tukka Rask je hrdinou okamžiku.

03:43

04:08
    Domácí tým přežil své úvodní oslabení, hra je vzápětí přerušena kvůli vyhození puku mezi diváky.

04:16
    Jeden z domácích se pokusil nahodit puk za Holtbyho branku, tam si také pro něj tento brankář dojel.

04:35
    V úvodu zápasu se nám hra docela kouskuje, vůbec není plynulá.

04:47
    Ovečkin zůstal úplně sám v útočném pásmu, ale následně byl dostižen obráncem a o puk tedy přišel.

04:59
    Carlson je dnes při chuti, tato střela trefila pouze brankovou konstrukci. Stav je i nadále stejný.

05:29
    Výborný zákrok Holtbyho, který se vytáhnul proti nájezdu jednoho z domácích hráčů. Tohle byl povedený zákrok svým pravým betonem.

05:32
    Brandon Carlo napřáhnul ke tvrdé střele, ale ani tento pokus neskončil brankou.

05:46
    Holtby je momentálně ve větší pernamenci než jeho kolega na druhé straně. Bruins se pomalu dostávají do tempa.

06:02
    Hra je momentálně velmi nepřehledná, ani jeden z týmů si puku moc dlouho neužije. Tuto pasáž končí Rask a jeho zákrok.

06:07
    Je tady první komerční přestávka.

06:22
    Hra nám opět pokračuje, tentokrát vhazováním před domácí brankou. Rask hlásí největší pohotovost.

06:32
    Pastrňák v první slibné šanci neuspěl, jeho konečná přihrávka našla čepel pouze svého soupeře.

06:52
    Chandler Stephenson napřáhnul k takové lehké střele, na kterou si zkušený Rask počkal.

07:01
    Washington právě vstřelil branku!
    Hosté z hlavního města otevírají brankový účet dnešního utkání. TOM WILSON se dostal k odraženému puku a z úhlu překonal domácího brankáře. Tento hostující hráč se trefil poprvé od letošního dubna. Asistence: Lars Eller, Chandler Stephenson.
    07:01 Tom WILSON - 0:1

07:35
    Na tahu je Boston. Uvidíme, co nám ukáže v útočné fázi. Zatím to bylo takové nemastné neslané.

07:58
    Orpik vyvezl puk do středního a poté útočného pásma, ale tam nepřešel přes Cháru. Puk je na holích Bostonu.

08:26
    Hra dostává po první brance větší spád, zbývající čas třetiny ubíhá docela dost.

09:16
    Marchand osvobozuje svůj tým pouze za cenu zakázaného uvolnění, hra se opět stěhuje před Raska.

09:31
    Domácí tým se pokouší najít recept na pozornou obranu, která zatím nevyrobila příliš zbytečných chyb.

10:03
    Chará tvrdě poslal svého soupeře k ledu, tohle byl dost nevybíravý zákrok. Je s podivem, že rozhodčí nechal hru hrát.

10:30
    Na programu třetiny je další komerční přestávka.

10:32
    Hráčům Bostonu nemůžeme upřít snahu, ale zatím jim chybí to potřebné štěstíčko v zakončení.

11:01
    Jakub Vrána byl skvěle ubráněn svým krajanem, který se vrátil a splnil si své defenzivní povinnosti.

11:32
    Marchand byl v útočném pásmu sám a o puk tedy zbytečně přišel, mohla z toho být zajímavá příležitost pro domácí.

11:58
    Hra je přerušena, Caps mají na svém účtu další ofsajdové postavení.

12:26
    Ovečkin se dostal do samostatného nájezdu, ale na domácího brankáře nevyzrál. Vynikající zákrok svým betonem.

12:41
    První třetina se nám blíží ke svému konci. Uvidíme ještě branku nebo do šaten půjdeme za nerozhodného stavu?

13:06
    Zřejmě jsem další branku přivolal. ALEXANDER OVEČKIN si najel do své typické pozice na levé straně a s přehledem propálil bezmocného Raska v bráně Bostonu. Caps už v TD Garden vedou o dvě branky. Asistence: Jevgenij Kuzněcov, Dmitrij Orlov.
    13:06 Alexandr OVEČKIN - 0:2

13:41
    Washington zatím hraje s velikým přehledem. Jak v obraně, tak v útoku. To se musí trenérovi Caps líbit.

14:43
    Pastrňák si na pravé straně dojel pro střelu, ale Holtbyho nepřekvapil. Stav zůstává i nadále stejný, tedy 2:0 pro hosty.

14:51
    Do třetice všeho dobrého, komerční přestávka.

14:57
    Chára se dostal ve středním pásmu k puku, ale místo nahození přímo na branku, volil spíše nahození podél mantinelu za hostující branku.

15:29
    Rask byl docela zaskočený odrazem puku od mantinelu, málem z toho byl třetí gól v síti Medvědů.

15:55
    Nash byl velmi lehce překonán, Bruins zatím v tomto zápase hrají druhé housle.

16:21
    Jordan Szwarz se ze středního pásma dostal do útočného, ale následně branku Holtbyho netrefil. Veliká škoda pro domácí celek.

17:06
    Na druhé straně to zkusil Eller, ale ani ten neuspěl. Akce střídá akci, to se musí nezaujatému fanouškovi velmi líbit.

17:37
    Bergeron se mohl dostat do úniku, ale špatně si převzal puk o který následně přišel.

18:02
    Boston stále drží útočného pásmo, ale zatím bez střeleckého úspěchu. Toho se snaží využít hosté, kteří vyrážejí do brejku.

18:32
    Marchand se skvěle vytočil před hostující brankou, ale jeho mířidla jsou zatím nastavena velmi špatně.

19:01
    Hlasatel dnešního utkání ohlásil poslední minutu první třetiny.

19:09
    Ani jeden tým nechce riskovat zbytečnou branku, hra v poslední minutě periody je velmi opatrná.

19:31
    To všechno se snažil změnit kapitán Ovečkin, ale jeho střela orazítkovala pouze mantinel za domácí brankou.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

Je za námi úvodní třetina dnešního utkání mezi Bruins a Capitals. Úspěšnější jsou zatím hráči z DC, kteří vedou po brankách Wilsona a Ovečkina 2:0. Domácí hráči jsou zatím v ofenzivní fázi dost jaloví. Fanoušci, kteří dnes vážili cestu do TD Garden doufají ve zbylých periodách v nějaký progres.

Střely na branku v první třetině: 6 – 7

Další třetina začne přibližně v 1:02.

Chris Rooney dnes píská svůj 1000. zápas v kariéře NHL. Gratulujeme!

20:01

20:01
    Úvodní buly tentokrát ve druhé třetiny vyznělo lépe pro hosty, kteří se zatím drží vzadu.

20:26
    Eller se pokusil o takovu skrytou střelu za obráncem, ale ta byla zablokována. Při dalším střeleckém pokusu hostí se Rask připsal jednoduchý zákrok.

20:46
    Ovečkin napřáhnul ke střele ihned po vhazování, Rask byl sice zaskočen ale svou povinnost si splnil.

21:11
    Washington je i ve druhé třetině zatím lepší mužstvo, Boston navázal tam, kde v první skončil.

21:23
    Devante Smith-Pelly vyzkoušel své střelecké štěstí, ale jeho střela mířila pouze do míst, kde byl připraven domácí brankář.

21:54
    Hosté neudrželi výhodu útočného pásma, proto jejich další útočná akce musí začít až ve svém vlastním vápně.

22:04
    Vhazování ve středním pásmu bylo velmi zajímavé, ale lépe z něj vyšli domácí hráči, kteří stále honí dvoubrankové manko z první třetiny.

22:42
    Chára rychle rozehrál ze svého pásma po mantinelu, jenže puk se dostal na čepel jednoho ze soupeřů.

23:37
    Bruins právě vstřelili branku!
    Domácí tým se dostává na dostřel svému soupeři. DAVID PASTRŇÁK dostal kvalitní přihrávku do jízdy od Bergerona, kterou si krásně zpracoval a ještě lepší kličkou překonal Holtbyho. Asistence: Patrice Bergeron, Torey Krug.
    23:37 David PASTRŇÁK - 1:2

24:32
    Boston cítí možnost k vyrovnání, proto se také tlačí ještě více do útoku. Obrana Caps má co dělat, aby tyto návaly zastavovala.

25:04
    Druhá třetina zatím plyne o něco rychleji než první. Hra má spád, což fanouškovi rychlého hokeje problém rozhodně nedělá.

25:33
    Další skvělá přihrávka do jízdy, kterou se prezentoval Riley Nash na rozjetého Beleskeyho. Holtby byl tentokrát připraven.

25:56
    Taylor Chorney napřáhnul k velmi tvrdé střele, kterou zřejmě orazítkoval břevno. Rask měl velké štěstí.

26:07
    Máme tady první komerční přestávku ve druhé třetině.

26:25
    Boston zvyšuje v ofenzivní části otáčky, hostující obrana je zaskočena aktivní hrou domácího celku.

26:46
    Bergeron rozdává jeden kvalitní pas za druhým, pravý režisér hry jak má být.

27:01
    Dnešní zápas se hraje taktéž bez nějakých dvouminutových trestů. Zatím jsme byli svědky pouze jednoho, to hned na začátku.

27:24
    Hosté se osvobozují pouze za cenu zakázaného uvolnění, hra se opět přestěhuje před Holtbyho.

27:41
    Boston je blízko vyrovnávací branky. Cítí to hráči, i fanoušci. Medvědi drží pásmo a stále ohrožují Holtbyho v bráně Caps.

28:06
    Tentokrát si Holtby poradil s pukem, když skákavou střelu vyrazil vyrážečkou mimo své brankoviště.

28:44
    Postupem času se obranu Capitals zase lepší, ale stroprocentní to zatím rozhodně není. Ve druhé třetině zatím hrají lépe domácí.

29:16
    Boj ve středním pásmu vyzněl lépe pro Kruga, který puk vyvezl do útočného pásma. Poté šel vystřídat.

30:01
    Zápas se nám přesunul do své druhé poloviny. Brankový účet je zatím na třech brankách.

30:24
    Pastrňák musel držet puk u sebe, protože byl sám v útočném pásmu a musel čekat na podporu svých spoluhráčů.

30:51
    Brandon Carlo napřáhnul ke střele golfem, ale branku vůbec netrefil.

31:01
    Torey Krug si z pozice obránce najel mezi kruhy a vystřeli, jenže do míst, kde stál hostující brankář.

31:04
    Komerční přestávka.

31:12
    Orlov o svůj puk v obranném pásmu přišel, ale svou chybu vzápětí napravil. Holtby se mohl na chvíli oddechnout.

31:41
    Na druhé straně vybojoval puk Chára a poté i konstruktivně rozehrál. Domácí forvardi si ovšem proti zformované obraně neporadili.

32:16
    Chara si taky připsal nějakou tu střelu na hostující branku, jenže taky bez mířidel.

32:43
    Kevan Miller nahodil puk do útočného pásma a poté se za ním vydal. To bude lítý boj v útočném pásmu Bruins.

33:36
    Druhá třetina se nám blíží do finiše. Boston sice nevyrovnal, ale dotáhnul se na dostřel svého kolegy.

33:51
    Holtby zažívá ve druhé třetině velmi těžké chvilky. Nejenže je zasypáván salvou domácích střel, ale také si musí poradit s následnými dorážkami.

34:33
    Pastrňák byl pod tlakem, ale ještě dokázal posunout puk před branku.

34:41

35:06
    Rask si musel vyjet z branky pro tento kotouč, který rychle poté vrátil zpět do středního pásma.

35:35
    Rask si připsal veledůležitý zákrok proti střele jednoho z hostů. Rozhodčí poté avizuje domácí faul.

35:39
    Vyloučení v týmu Boston Bruins (Tim Schaller – 2 min., hákování).

35:47
    Hosté mají druhou příležitost k zúročení přesilovky. Uvidíme, jak se s tímto úkolem poperou.

36:12
    Caps kombinují po celém útočném pásmu, ale domácí obrana je tak pozorná, že svého soupeře nepouští do nebezpečných střel.

36:37
    Nash se snažil vyhodit, ale puk skončil těsně před modrou čárou. Až na druhý pokus se Bruins osvobodili.

37:09
    Druhá přesilovka pomalu končí, ale ani tato to nevypadá na nějaké využití.

37:39

37:49
    Bruins se po urputném bránění vydali do útoku, ale tam byli v početní nevýhodě. Takže se domácí musí vrátit zpět.

38:22
    Akci tři na tři zakončil takovým jednoduchým nahozením na hostující branku domácí Czarnik.

38:50
    Hosté jdou těsně před koncem druhé periody opět do dvoubrankového vedení. TOM WILSON se skvěle postavil před domácí branku a střelu svého spoluhráče krásně tečoval za záda Raska. Asistence: Bruce Orpik.
    38:50 Tom WILSON - 1:3

39:01
    Byla ohlášena poslední minuta druhé třetiny.

39:27
    Boston odehrál velmi dobrou třetinu, jenže před koncem inkasuje a je opět tam, kde byl na začátku. Prohrává o dvě branky.

39:49
    Ve druhé třetině se zřejmě nic nestane. Na další průběh si musíme počkat do třetí periody.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

Další třetina začne přibližně v 1:59.

I ve druhé periodě jsme se dočkali dvou branek. Jako první se za domácí prosadil český útočník David Pastrňák, jenže 70 sekund před koncem druhé části tohoto zápasu udeřil opět Tom Wilson, který má dnes na svém kontě už dvě branky. Udrží Capitals své vedení nebo se Boston opět vzchopí a ve třetí třetině ukáže mohutný obrat? Na to si musíme počkat!

Počet střel na branku ve druhé třetině: 12 (19) – 13 (21)

40:01

40:14
    Boston má před sebou poslední část dnešního zápasu, která rozhodne o jeho úspěchu či neúspěchu.

40:46
    Vyloučení v týmu Washington Capitals (Brooks Orpik – 2 min., vysoká hůl).

41:24
    Boston má velkou šanci zúročit tuto početní výhodu, ale musí si také dávat pozor na možné brejky.

41:41
    Tom Wilson ujel obráncům a řítil se pro hattrick, ale vytouženou třetí branku zatím nedal.

42:02
    Pastrňák je opět na ledě a zakládá akci, která končí hned v zárodku. To je veliká škoda pro Boston.

42:26
    Hosté toto oslabení hrají zatím velmi dobře, nepouští svého soupeře do nebezpečného zakončení.

42:47
    Jedno vyhození střídá za chvíli druhé. Tak se má hrát příkladná početní nevýhoda.

43:07
    Jenže na druhé straně se Boston v zakončení trápí. Co teď?

43:24
    Marchand si vyměnil puk s Bergeronem a poté vypálil. Holtby převedl krkolomný zákrok, ale puk schoval do výstroje.

43:29
    Tentokrát to zkusil Bergeron, ale přestřelil. Vzápětí se k odraženému puku dostal Pastrňák, ale ani ten neuspěl.

44:01
    Dlouhá početní výhoda Bostonu pomalu končí. Tohle je dost nepovedená přesilovka, kouč domácích rozhodně nebude spokojen.

44:31
    Krug měl otevřený prostor ke střele, ale ještě volil přihrávku. Jaká škoda pro domácí tým a jeho fanoušky.

44:46

44:47
    Rask opět podržel svůj celek, když vytáhnul bravurní zákrok proti šanci Kuzněcova.

45:11
    Po delší době opět hrajeme pět na pět a čas se domácím čím dál více krátí. V útoku musí rozhodně zabrat.

45:51
    Miller se probil do útočného pásma, ale nic nebezpečného pro branku Holtbyho z toho nevzniklo.

46:16
    Na druhé straně si musel dát pozor Rask proti střele z první od Ovečkina. Střela orazítkovala pouze plexisklo za jeho brankou.

46:46
    Caps drží puk u sebe a soupeře nepouštějí do nějakých výraznějších útočných akcích.

47:09
    Hosté se lehkými přihrávkami dostávjaí do útočného pásma. Caps procházejí středním pásmem jako nůž máslem.

47:39
    Marchand je dnes velice aktivní, ale stále na svém kontě nemá vstřelený gól.

48:01
    Tentokrát je v náporu Boston, ale ani jedna jeho střele nekončí v prostoru Holtbyho branky.

48:25
    U puku jsou hosté, kteří závratně nikde nespěchají. Což je logické, něco přes jedenáct minut do konce zápasu a vedou o dvě branky.

49:03
    Charlie McAvoy napřáhnul od modré ke střele, ale ani toto není gól. Sám hráč se tomu diví.

49:21

49:21
    Vyloučení v týmu Washington Capitals (Dmitrij Orlov – 2 min., držení protihráče).

49:29
    Je tady další přesilovka pro Boston. Fanoušci doufají, že tato početní výhoda je donese opět na dostřel.

49:59
    První zajímavou akci domácích kazí Holtby, který vložil do kombinace svou hokejku a puk tedy vyrazil mimo své brankoviště.

50:17
    Tentokrát si Holtby nedělal problém a puk radši schoval do výstroje. Poté před ním vznikla taková menší šarvátka,v hlavní roli domácí Bergeron.

50:20
    Dnešní utkání sleduje 17 565 diváků.

50:33
    Početní výhoda domácích se opět blíží ke svému konci a ani v tomto případě to nevypadá na její využití.

50:53
    V TD Garden je hrobové ticho, ani jeden fanoušek se neozývá a jenom doufám v nějaký obrat svého celku.

51:21

51:22

51:41
    Boston zvyšuje tlak na obranu hostí, ale v zakončení se jim dnes prostě nedaří.

52:05
    V rohu kluziště se setkal Ovečkin s Chárou. Tohle byl velice zajímavý souboj, který diváky musel potěšit.

52:39
    Nash se ocitnul na ledě po kontaktu s hokejkou soupeře, ale to není faul. Rozhodčí nechává hru pokračovat.

53:03
    Tentokrát se obětí stal hostující Vrána, který byl naražen na mantinel. Ani toto nebyl faul, rozhodčí nechává hru ke konci zápasu dost plynout.

53:28
    Pastrňák se snažil udělat kličku, ale puk nechal za sebou. Marchand toho využil a sám se dostal do zakončení, Holtby byl pozorný.

53:52
    Bostonu se čím dál více krátí čas. Domácí tým by měl rychle vstřelit kontaktní branku, protože čím víc budou otálet, tím víc to bude těžší.

54:02

54:12
    Puk skončil po kombinaci hostí mezi diváky, hra je přerušena a po krátké přestávce se bude vhazovat před brankou Raska.

54:29
    Boston vysouvá své napadání, ale hráči Caps jsou dost šikovní a ze zapeklité situace se dokáží dostat.

54:55
    Rýsoval se další rychlý brejk hostí, ale Wilson neměl dostatek síly, proto svůj souboj s obránci vypustil už ve středním pásmu.

55:20
    Nash byl před brankou úplně sám, ale vůbec se nedokázal zorientovat, proto je z domácí šance pouze teorie.

55:50
    Rask si taky musí dávat pozor, střelu jednoho ze svých soupeřů si skvěle pohlídal.

56:21
    Vyloučení v týmu Washington Capitals (Tom Wilson – 2 min., podražení).

56:27
    Boston má velkou, opravdu velkou příležitost k dotažení svého manka na rozdíl jediné branky. Bude hrát další přesilovku.

56:47
    Hosty drží nad vodou jejich brankář Holtby, který chytá jeden střelecký pokus za druhým.

56:53
    Caps se dokázali osvobodit a míří střídat, na led přichází druhé oslabení. Boston nestřídal, nechává tam svou první elitní formaci.

57:28
    Boston přece jenom využívá početní výhodu a to doslova za pět minut dvanáct. Krásnou spolupráci Kruga s Marchandem využil DAVID PASTRŇÁK, který se dnes už podruhé zapisuje do listiny střelců. Asistence: Brad Marchand, Torey Krug.
    57:28 David PASTRŇÁK - 2:3

57:28

58:01
    Byly ohlášeny poslední dvě minuty základní hrací doby dnešního zápasu.

58:25
    Boston musí vsadit všechno na útok. Je pouze otázkou času, kdy Rask vyjede na střídačku.

58:45
    Tukka Rask míří na střídačku!

59:01
    Boston nahodil puk za hostující branku, bude se snažit udržet útočné pásmo.

59:20
    Holtby je hrdinou svého týmu, nadvakrát dokázal vyrazit puk, který už směřoval do jeho branky.

59:44
    Poslední šance Bostonu skončila u Holtbyho, který puk vyrazil k Orpikovi a ten vyhodil přes všechny čáry. Washington dnes získá dva body.

Je za námi vzrušující utkání, které nakonec dopadlo lépe pro výběr z hlavního města USA. Washington si z TD Garden odváží dva body za výhru 3:2 v základní hrací době.

Počet střel na branku ve třetí třetině: 14 (33) – 6 (27)
    Washington Capitals zásluhou dvougólového Toma Wilsona si z Bostonu odváží dva body za výhru 3:2.

Jakub Vrána (WSH) 0+0, 1 střela, čas na ledě 10:40

To by bylo z mé strany všechno. Doufám, že se vám tento duel líbil. U dalšího textového přenosu zase někdy na počtenou. (02:54:57)

Jan Mládek

Branky a nahrávky: 24. Pastrňák (Bergeron, Krug), 58. Pastrňák (Marchand, Krug) – 8. T. Wilson (Eller, Stephenson), 14. Ovečkin (Kuzněcov, Orlov), 39. T. Wilson (Orpik)

Rozhodčí: Walsh, Rooney – Amell, Murphy

Diváci: 17 565