St. Louis – Toronto 6:4 (kon.) | Boston – Washington 2:3 (kon.) | Tampa – Columbus 5:4 (1:0 po s.n.)
Philadelphia – Colorado 4:5 (1:2 po s.n.) | Florida – NY Rangers 4:5 (po pr.) | Winnipeg – Montreal 4:5 (po pr.)
Minnesota – Chicago 0:2 (kon.) | Dallas – Buffalo 5:1 (kon.) | Arizona – Carolina 2:1 (2:1 po s.n.)
Vancouver – Pittsburgh 4:2 (kon.) | Los Angeles – Nashville 3:4 (po pr.) | San Jose – Anaheim 2:1 (2:1 po s.n.)
Edmonton – Detroit 0:4 (kon.)
Florida Panthers
4:5 (0:0, 2:2, 2:2 - 0:1)
New York Rangers
Neděle 05.11.2017, 00:10 • BB&T Center, Sunrise • NHL

S konstatováním, že dnešní utkání v BB&T Center v Sunrise sledovalo 15 036 diváků se s vámi loučím. U dalších on-line přenosů na shledanou. (03:01:05)

New York Rangers – 44 (12; 19; 12; 1)

Dnešní utkání je tedy u konce a bonusový bod berou hostující Rangers. Sledovali jsme velmi vyrovnané střetnutí, ve kterém nejprve dvakrát vedla Florida, ale hosté pokaždé dokázali srovnat. Naopak se pak právě Jezdci dostali rovněž dvakrát do vedení, ale také domácí ukázali sílu a nevýhodný stav vždy dorovnali. Nakonec vše rozuzlil až Kevin Shattenkirk, který tento duel rozhodl v prodloužení. O velké vyrovnanosti nasvědčuje již fakt, že ani jeden z týmů se v zápase nedostal do více než jednogólového vedení.

61:08 Kevin SHATTENKIRK - 4:5

61:08
    Rangers právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto. Domácí propadli v útočném pásmu, čímž Jezdcům dovolili přečíslení dvou na jednoho. Rick Nash akci vyřešil přihrávkou z levého kruhu, kotouč přistál na hokejce rozjetého KEVINA SHATTENKIRKA a ten svižným zakončením propálil přesunujícího se Luonga. Asistence: Rick Nash, J. T. Miller.

60:58
    Trocheck po průniku oslovil Huberdeaua. Jeho střela z mezikruží byla zablokována.

60:21
    Jako první se do útoku v rámci prodloužení vydali hosté. Zuccarello však neměl dostatek prostoru a vrátil kotouč mezi modré čáry.

60:01

Ani třetí třetina nepřinesla rozuzlení. Do vedení se sice ve 46. minutě poprvé dostali hosté, kteří slavili po trefě Michaela Grabnera, avšak Keith Yandle posléze zařídil vyrovnání. Ještě jednou pak vedli Rangers, když skóroval Rick Nash, ale ani to nebylo rozhodující. Florida to v závěru zkusila bez brankáře a Vincentr Trocheck parádní střelou zařídil prodloužení.

Střely na bránu

FLA – 34 (10; 15; 9)
    NYR – 43 (12; 19; 12)

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:52
    Shattenkirk má kotouč za bránou a čeká na konec řádné hrací doby.

59:29
    Ani jeden z celků už se pořádně nemůže usadit v útočném pásmu. Zřejmě se půjde do prodloužení.

58:58
    Hostující celek získává vhazování v útočném pásmu. Po slabém nahození z levého kruhu totiž musel zakročit Luongo.

58:04
    Oddechový čas pro domácí.
    58:04 Vincent TROCHECK - 4:4

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 24. Sceviour (Haley, MacKenzie), 35. Sceviour (MacKenzie, Haley), 49. Yandle (J. McGinn, Barkov), 59. Trocheck (Huberdeau) – 28. Holden (McDonagh, Fast), 39. Shattenkirk (J. T. Miller), 46. Grabner (Fast), 52. Rick Nash (McDonagh, J. T. Miller), 62. Shattenkirk (Rick Nash, J. T. Miller)

Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Yandle (A), Ekblad, McCoshen, Pysyk, Matheson, Petrovic – Huberdeau, Barkov (A), Dadonov – Brickley, Trocheck, Vrbata – J. McGinn, McCann, Bjugstad – Haley, MacKenzie (C), Sceviour.
    New York Rangers: H. Lundqvist (Pavelec) – McDonagh (C), Shattenkirk, Skjei, Kampfer, M. Staal, Holden – Kreider, Zibanejad, Bučněvič – Rick Nash (A), K. Hayes, Zuccarello (A) – Vesey, Carey, J. T. Miller – Grabner, Fast, Desharnais.

Rozhodčí: Pochmara, St. Pierre – Devorski, Nagy

Diváci: 15 036