Pardubice – Plzeň 0:4 (kon.) | Zlín – Olomouc 1:3 (kon.) | Chomutov – Liberec 3:4 (po pr.)
Litvínov – Třinec 2:3 (kon.) | Jihlava – Kometa Brno 0:2 (kon.) | Sparta – Mountfield HK 1:2 (po pr.)

Plzeň právě vstřelila branku!
    PETR KODÝTEK svůj nájezd s přehledem proměnil střelou k pravé tyči a je to 4:0 pro Plzeň!

58:38
    Po faulu na Petra Kodýtka bylo proti Milanu Kloučkovi nařízeno trestné střílení!

56:43
    Sacha Treille úplně volný před Svobodou pálil pouze do plzeňského brankáře!

56:26
    Domácí trenér Miloš Holaň si vyžádal oddechový čas.

56:26
    Další vyloučení a přesilovka čtyři na tři pro Dynamo. Jaroslav Kracík si vysloužil dvě minuty za sekání.

55:58
    Padesát čtyři vteřin se bude hrát čtyři na čtyři. Domácí Ján Sýkora totiž dostává dvě minuty za hákování.

54:52
    Výsledkem je další přesilovka pro Dynamo, když Jakub Kindl dostává dvě minuty za vysokou hůl.

50:18
    Rozhodčí plánovali menší trest pro Tomáše Rolinka, ale velmi frustrovaný domácí kapitán si vysloužil bonus. Ve zlosti totiž zahodil hokejku a míří do kabin. Oficiálně dostává dvě minuty za nedovolené bránění + deset minut osobního trestu + osobní trest do konce utkání.

49:20
    Teď bude ale muset čelit dalšímu oslabení. Jan Schleiss dostává dvě minuty za hrubost.

47:18
    Petr Straka dostal nabídku přímo před Kloučka, ale úplně volný nedokázal zasáhnout kotouč.

44:35
    Dynamo si zahraje přesilovku. Za podražení putuje na trestnou lavici Tomáš Mertl.

43:02
    Krásná akce Plzně na jeden dotek a před Jaroslavem Kracíkem stála odkrytá branka! Hostující útočník ale kotouč nezasáhl.

41:09
    Tomáš Mojžíš dostává dvě minuty za vyhození kotouče a Plzeň si zahraje další přesilovku.

40:42
    Sacha Treille přilétl před Svobodu, zpracoval si kotouč rukavicí a už mířil nad Svobodovu lapačku, ale gól nedal!

37:21
    David Stach pálil z levé strany, ale Klouček se opět stihl včas přesunout!

35:45
    Milan Gulaš nebezpečně pálil z první na kruhu pro vhazování! Klouček ale stihl zareagovat, přesunout se a kotouč zastavit.

35:21
    Přesilovka také pro Plzeň. Martin Kaut dostává dvě minuty za vysokou hůl.

32:52
    Petr Sýkora už dorážel kotouč do naprosto odkryté branky, ale skvělý Svoboda se stihl parádně přesunout a zlikvidovat Sýkorův pokus svým betonem!

32:41
    Na Dynamo po komerční přestávce čeká další přesilová hra. David Stach totiž odjíždí odpykat dvě minuty pro plzeňskou střídačku za příliš mnoho hráčů na ledě.

27:33
    Petr Straka z úhlu trefuje tyč Kloučkovy branky!
    24:34 Michal MORAVČÍK - 0:3

24:34
    Plzeň navíc ve vlastním oslabení odskakuje do tříbrankového vedení! Ryan Hollweg vybojoval kotouč a posunul jej na Tomáše Mertla, který z kruhu pro vhazování přihrál do druhé vlny najíždějícímu MICHALU MORAVČÍKOVI, který bekhendem překonal Kloučka. Asistence: Tomáš Mertl a Ryan Hollweg.

23:29
    Možná se to podaří teď, když bude hrát Dynamo další přesilovou hru. Matěj Chalupa odjíždí podruhé na trestnou lavici, tentokráte na dvě minuty za vysokou hůl.

20:11
    Hned v úvodu prostřední části se před Kloučkem zjevil úplně volný Nicholas Jones a napálil puk přímo do pardubického brankáře!
    15:07 Tomáš MERTL - 0:2

15:07
    Dynamo už je zase ve čtyřech, protože hosté nabídnutou šanci bleskurychle využívají! TOMÁŠ MERTL střílí svůj druhý gól! Po parádní přihrávce zpoza branky od Stacha se trefil ještě lepší střelou zápěstím. Asistence: David Stach a Milan Gulaš.

14:56
    A Západočeši taktéž budou hrát v pěti proti třem, a to rovnou minutu a padesát vteřin! Jacob Cardwell inkasuje dvě minuty za držení hole.

14:46
    Svou první přesilovku si zahraje také Škoda Plzeň. Na trestnou lavici odjíždí matador Petr Sýkora – dvě minuty za sekání.

10:38
    Další přesilovka pro Dynamo. Matěj Chalupa odjíždí na trestnou lavici na dvě minuty za podražení.

09:47
    Martin Kaut se dostal přímo před Svobodou k odraženému kotouči a rázem se ocitl v obrovské šanci! Byl úplně volný a navíc měl vedle sebe ještě lépe postaveného Bojka, který by pálil do prázdné, ale pardubický mladík pálil přímo do Svobody.

07:42
    Rhett Holland nebezpečně pálil od modré, Svobodovi vypadl kotouč a dorážející Sacha Treille jen těsně minul!
    04:05 Tomáš MERTL - 0:1

04:05
    Hosté přečkali dvojnásobné oslabení a dostávají se do vedení! Dominik Kubalík zkusil Kloučka překvapit svižnou střelou pod víko, pardubický brankář kotouč sice vyrazil, ale to přímo před sebe, odkud kotouč za brankovou čáru dorazil TOMÁŠ MERTL. Asistence: Dominik Kubalík.

01:29
    Východočeši si zahrají přesilovku dvojnásobnou! Miroslav Preisinger dostává dvě minuty za vysokou hůl a posílá Plzeň na minutu a dvanáct vteřin do tří.

00:41
    Během své akce byl navíc faulován a Dynamo si zahraje první přesilovku. Peter Čerešňák dostává dvě minuty za hákování.

Marek Votke

Branky a nahrávky: 5. Mertl (D. Kubalík), 16. Mertl (Stach, Gulaš), 25. Moravčík (Mertl, Hollweg), 59. Kodýtek (TS)

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Kacetl) – Cardwell, Wishart, Ščotka, Mojžíš, Holland, Trončinský – J. Sýkora, Marosz, Rolinek – P. Sýkora, Tomášek, Treille – Beran, Poulíček, Starý – Perret, Bojko, M. Kaut – Vondráček.
    HC Škoda Plzeň: M. Svoboda (Sochůrek) – Jones, J. Kindl, Čerešňák, Kvasnička, L. Kaňák, Moravčík – Gulaš, Mertl, Schleiss – Indrák, Stach, D. Kubalík – M. Chalupa, Kracík, Straka – Hollweg, Preisinger, Kodýtek.

Rozhodčí: Hradil, Horák – Kajínek, Zavřel

Diváci: 6 856