Pardubice – Plzeň 0:4 (kon.) | Zlín – Olomouc 1:3 (kon.) | Chomutov – Liberec 3:4 (po pr.)
Litvínov – Třinec 2:3 (kon.) | Jihlava – Kometa Brno 0:2 (kon.) | Sparta – Mountfield HK 1:2 (po pr.)
Mladá Boleslav – Vítkovice 1:4 (kon.)
Piráti Chomutov
3:4 (2:0, 0:1, 1:2 - 0:1)
Bílí Tygři Liberec
Neděle 05.11.2017, 15:30 • SD ARÉNA • Tipsport extraliga • 20. kolo

56:24
    Liberečtí dostávají dvě minuty hned po vhazování. Petr Jelínek inkasuje trest za zdržování hry.

55:31
    A další trest pro domácí. Jaroslav Mrázek zastavoval pronikajícího hráče Liberce háčkem, vidí tedy dvouminutový trest.

54:29
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Michal Poletín – 2 min., sekání).

44:06
    Do útoku procházel Petr Koblasa, jenž byl povalen a po jeho zákroku vypadla branka. Následovala rozmíška mezi Skokanem a Havlínem, po které inkasuje dvě minuty chomutovský útočník.

37:56
    Ladislav Šmíd usedá na trestnou lavici. Nejdříve zahrál vysokou holí a následně se mu moc nechtělo na trestnou lavici. Dostává tak čtyři minuty.

36:28
    A další vyloučení, Liberec si zahraje početní výhodu. Na trestnou lavici míří chomutovský Ondřej Dlapa, jenž držel protihráče u pravého mantinelu.

29:38
    Petr Koblasa se parádně dostal přes bránící hráče do pásma a již chtěl zakončovat. Místo toho ale přišel faul a domácí budou hrát přesilovku. Martin Ševc inkasuje dvě minuty za hákování.

23:31
    Nyní se Liberci hra na hraně faulů nevyplatila. Ondřej Dlapa byl za brankou Lukeše zasažen vysokou holí, Petr Kolmann inkasuje dvouminutový trest.

20:18
    Juraj Valach nyní dostal hodně podivný trest. Slovenskému obránci byla držena hokejka, přesto vidí dvě minuty. Prohřeškem je vysoká hůl.

20:00
    V posledních sekundách se za brankou Willa pustila do mladého Jakuba Lauka čtveřice libereckých hráčů. Brett Flemming celou situaci chtěl pomstít a inkasuje tak dvě minuty.

18:18
    Následně v útočném pásmu zahrál Dominik Lakatoš vysokou holí a Piráti budou mít půl minuty přesilovku 5 na 3!

16:44
    Tomáš Havlín za brankou Romana Willa podrazil pronikajícího chomutovského hráče a inkasuje dvouminutový trest.

10:26
    Liberec může odpovědět, Michal Vondrka uniká na trestnou lavici. Provinil se v obranné třetině, kde sekal jednoho z hostů.

04:36
    Jakub Lauko byl v útočném výpadu následně faulován a uvidíme první přesilovou hru. Na lavici hanby usedá Jan Stránský za podražení.

David Panuška

Branky a nahrávky: 10. Flemming (Chlouba), 13. Vondrka (TS), 58. Skokan (Valach, Vondrka) – 22. Bakoš (Ševc, Jašek), 49. Lakatoš, 53. Lakatoš (Ordoš, J. Stránský), 64. Bulíř

Piráti Chomutov: Š. Lukeš (J. Laco) – Valach, Mrázek, Flemming, Dlapa, Slovák, L. Chalupa, Grman – Tomica, Skokan, Vondrka – Poletín, Huml, J. Havel – Koblasa, Šťovíček, Lauko – Chrpa, Chlouba, V. Tomeček.
    Bílí Tygři Liberec: Will (Janus) – Ševc, Havlín, Šmíd, Jánošík, Derner, Kolmann – L. Krenželok, P. Jelínek, Jašek – Lakatoš, Redenbach, Bakoš – Ordoš, Bulíř, J. Stránský – J. Vlach, Vantuch, Bartovič.

Rozhodčí: Hodek, Souček – Pešek, Zíka.

Diváci: 4 089