Litvínov – SOHO Olomouc 1:8 (kon.) | Č.Budějovice – Zlín sledge 1:7 (kon.) | Karlovy Vary – SHK Mustangové 4:6 (kon.)
HC Sparta Praha Sledge – Studénka Sledge 4:1 (kon.)
SKV Sharks Karlovy Vary
4:6 (3:3, 1:1, 0:2)
SHK Mustangové AUTO IN
Neděle 05.11.2017, 13:00 • Zimní stadion Ostrov. • Česká para hokejová liga • 6. kolo

Třetí část dramatického zápasu rozhodla o důležitém vítězství Pardubic, které si upevňují průběžnou druhou příčku, zatímco Karlovy Vary budou dál usilovat o vylepšení pozice. Dnes jsme v Ostrově viděli neskutečně zajímavé utkání s divokou první třetinou, deset branek a ve výsledku výhru tvořivějšího celku. Já vám děkuji za sledování on-line reportáže a přeji pěkný zbytek víkendu! (14:55:09)

44:55
    Valná hromada před Machem.

44:33
    Ofsajd domácích je karlovarskou labutí písní v tomto zápase.

43:50
    Po buly pálil Kubeš, Mach si ještě připsal další z úspěšných zákroků.

43:35
    Nejedlého vyhození stínoval Kvoch, ale nakonec je z toho zakázané uvolnění.

43:00
    Dvě minuty do konce třetí třetiny. Hosté útočí, domácí už na zvrat nebo vyrovnání nevypadají.

42:05
    Pardubice právě vstřelily branku!
    PAVEL KUBEŠ mezi kruhy nezaváhal a využil poskytnutého prostoru k přesné střele a hlavně pojistce pardubického vedení! Asistence: Bernhard Hering.

41:20
    Další přečíslení, Kubeš nahrával před prázdnou branku Heringovi a Haas položenou hokejkou v posledním momentu změnil dráhu přihrávky.

40:42
    Domácí špatně vystřídali bylo z toho přečíslení tří na jednoho! Motyčka s Heringem akci totálně překombinovali a ani zakončili!

40:22
    Berger s Haasem byli dva proti jednomu obránci, Berger zkusil střelu z úhlu, Boček betonem vyrazil.

39:53
    Kubešova dělovka po buly nad.

39:46
    Nejedlého přetlačil za karlovarskou brankou Hering, vyjel si před brankoviště, ale Mach přerušil hru.

39:05
    Wágnerovo nahození v pohodě sebral Kubeš, ale následná rozehrávka se změnila v zakázané uvolnění. Buly před Bočkem.

37:52
    Přesilovka Karlových Varů skončila bez ohrožení pardubické branky.

37:30
    Domácí se nemůžou usadit před Bočkem, zkušená čtveřice hostů dobře bruslí.

36:43
    Rozhodčí se spletl a zapískal zakázané uvolnění Pardubicím. Fanoušci hostů mu to zrovna neusnadňují, ale omluvné gesto a buly ve středovém kruhu je snad uklidní.

36:20
    Hosté vyhodili a dokonce přinutili Macha k přerušení hry.

35:52
    Richard Buhr poslušně odjel na trestnou lavici, i když probíhá dlouhá diskuse mezi kapitánem Kubešem a rozhodčím. Na trestu za teeing se ale nic nemění, začíná karlovarská přesilovka.

Jan Chlubna

Branky a nahrávky: 10. Geier (Jeřábek), 10. Geier (Nejedlý), 10. Geier (Wágner), 22. Geier (Karafiát) – 8. Hering, 9. Michalec (Motyčka), 10. Doležal (Kubeš), 19. Kubeš (Michalec, Hering), 32. Hering (Michalec), 43. Kubeš (Hering)

SKV Sharks Karlovy Vary: Mach – Wágner, Nejedlý, Volf, Berger, Jeřábek, Haas, Kovářík, Geier, Karafiát.
    SHK Mustangové AUTO IN: Boček – Motyčka, Kolek, Štěpják, Kvoch, Michalec, Horníček, Kubeš, V. Buhr, Hering, Doležal, Kořínek, R. Buhr, Chudomský.

Rozhodčí: Helecz, Bubeliny.