Znojmo – Innsbruck 4:3 (po pr.)
HC LERAM Orli Znojmo
4:3 (0:2, 2:1, 1:0 - 1:0)
HC TWK Innsbruck
Neděle 05.11.2017, 17:30 • Nevoga aréna • bet-at-home ICE Hockey League • 18. kolo

Hezký zbytek neděle! (20:02:05)

Orli tak konečně prolomili sedmizápasovou sérii porážek! Dlouho to nevypadalo moc dobře, Znojmo prohrávalo od třetí minuty utkání a soupeř navíc dál navyšoval svoje vedení. V poslední minutě ale Colton Yellow Horn vystřelil domácím prodloužení, ve kterém rozhodl David Bartoš! Dva body tak zůstávají na jihu Moravy!

62:05
    Orli právě vstřelili branku!
    Znojmo vítězí! Po přečíslení dva na jednoho se DAVID BARTOŠ rozhodl celou akci vyřešit střelou, která byla velmi přesná a zaletěla těsně pod břevno branky Patrika Nechvátala.

61:36
    Neskutečný Schwarz! Úplně volný Clark dostal přihrávku před bránu a měl spoustu času na zakončení. Zvolil kličku do forhendu, položil si dokonce i gólmana, jenomže Marek Schwarz zasáhl neuvěřitelně svojí lapačkou!

60:01

60:00

59:53
    Oddechový čas pro hosty.

59:53
    Sedm vteřin před koncem základní hrací doby se bude vhazovat před Nechvátalem.

59:19
    Je tam!!! COLTON YELLOW HORN číhal u vzdálenější tyčky trpělivě na odražený kotouč, který po chvilce přišel a náš střelec nezaváhal! Vyrovnáno!

58:26
    Nechvátal podržel puk v lapačce, vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

58:02
    Znojmo zkouší štěstí v šesti bez brankáře!

57:43
    Oddechový čas pro domácí.

57:31
    Pastorovi se při nahrávce zlomila hůl, hosté se tak dostali do dobré střelecké pozice, ale skvělý Marek Schwarz si poradil.

55:46
    Icing hostů.

55:09
    Orli se snaží dobít bránu soupeře, jeho obrana se ale zatím zdá být neprostupná.

52:10

50:43
    Tejnor několikrát od modré příklepem prověřil Nechvátala, se všemi střelami si ale věděl rady.

50:10
    Vyloučení v týmu HC TWK Innsbruck (Bishop – 2 min., hákování).

Tomáš Teplý

Branky a nahrávky: 23. Bořuta (Matuš), 32. Němec (Matuš, Pastor), 60. Yellow Horn, 63. Bartoš – 3. Spurgeon (Clark, Lammers), 11. Guimond (Yogan, Clark), 35. Guimond (Yogan, Clark)

HC LERAM Orli Znojmo: Schwarz (Halász) – Tejnor, Stehlík, Bořuta, Pastor, Biro, Zajíc, Šnajnar – Raška, Bartoš, Yellow Horn – Němec, Matuš, Mrázek – Novák, Guman, Číp – Csamangó, Beroun, Špaček.
    HC TWK Innsbruck: Nechvátal (Swette) – Lindner, Ouellet-Blain, Pedevilla, Štach, Guimond, Wehrs – Bishop, Spurgeon, Lammers – Yogan, Clark, Wahl – Poulsen, Teschauer, Šedivý – Nussbaumer, Schennach, Paulweber.

Rozhodčí: Christiansen, K. Nikolić – Nagy, Seewald