Toronto – New York RB 0:1 (kon.) | New York City – Columbus 2:0 (kon.)
Toronto FC
0:1 (0:0)
New York Red Bulls
Neděle 05.11.2017, 21:00Americká MLS • Semifinále V. konference

Je konec. Na hřišti propukly oslavy. Toronto sice dnes prohrálo, ale i tak postupuje do finále konference. Utkání bylo plné emocí, potyček, viděli jsme dvě červené karty. Diváci se tak rozhodně nenudili. Oba celky si vytvořily hned několik šancí, ale proměněna byla snad ta nejméně výrazná, kdy střela z dálky trefila dvojici před brankou a odrazila se do protipohybu brankáře.

New York podal sice velmi sympatický výkon, dokázal favorita porazit, pořádně jej potrápit, ale na víc to nakonec nestačilo. Hostům nezbývá, než tuto hořkou pilulku spolknout a připravit se na další sezónu. To Toronto bude mít jiné starost a ihned započne s přípravou na finále konference.

90+4
    Pouze útočný faul, hra je tak opět přerušena a zdá se, že se již nic nestane.

90+4
    Až nyní po útočném faulu domácích. Stane se ještě něco zajímavého v poslední minutě?

90+3
    Už se ale hraje a Toronto stále kombinuje na polovině svého soupeře, který se ne a ne dostat k míči.

90+2
    Escobar (NYR) vidí za protesty žlutou kartu.

90+2
    Giovinco dnes hraje výborně. Vybojoval nyní další standardní situaci. Tu domácí rychle rozehráli a poslali míč do branky, ale bylo to bez hvizdu rozhodčího a branka tak neplatí. Tak to by bylo opravdu hodně zajímavé rozuzlení utkání.

90+1
    Giovinco vybojoval faul při svém úniku, ale žádná karta nepřišla. Rozhodčí mezitím nastavuje čtyři minuty.

90
    Faul i na druhé straně, poslední minuta druhého poločasu začíná protiútokem Red Bulls.

89
    Dlouhý míč na Wrighta-Phillipse nedopadl nejlépe a k míči se dostalo Toronto, které pospíchá do protiútoku. Giovinco byl však na poslední chvíli odstaven od míče.

88
    Útočný faul Davise ve vápně. Domácí získávají odkop od branky a nikam s ním nepospíchají.

87
    New York obléhá bránu Bona, zatím je to však beze střely, která by jej mohla nějak výrazněji ohrozit. Uvidíme, co ještě přijde.

86
    Domácí kouskují tlak Red Bulls, kteří jsou ale častěji na míči a snaží se ještě vstřelit kýžený gól. Podaří se jim to?

85
    Jejich centr však obrana odvrátila a dokázala poslat míč do bezpečí. U míče ovšem stále zůstávají hosté.

84
    Ten se však moc nepovedl a stejná šance čeká na Red Bulls na druhé straně hřiště.

83
    Hosté to ale nevyřešili úplně ideálně a je z toho pouze rohový kop pro aktivní hráče Toronta.