Boston – Minnesota 5:3 (kon.) | Toronto – Vegas 4:3 (1:0 po s.n.) | Washington – Arizona 3:2 (po pr.)
NY Rangers – Columbus 5:3 (kon.) | Dallas – Winnipeg 1:4 (kon.) | Vancouver – Detroit 2:3 (kon.)

Tomáš Nosek (VEG) 0+0,1 střela, čas na ledě 10:03

Domácí celek tento dramatický zápas vyhrává v samostatných nájezdech. Rozhodl Mitchell Marner. Toronto po první třetině vedlo 3:1, Vegas ale góly ve druhé a třetí třetině dokázalo vyrovnat. Zejmana branka na 3:3 byla opravdu povedená. V nájezdové loterii se pak prosadil jen jeden hráč, byl to Mitchell Marner.

Mitchell MARNER - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Toronto Maple Leafs.
    Autorem vítězné branky je MITCHELL MARNER.

3. série
    1:0
    David PERRON neproměňuje.

3. série
    1:0
    Patrick MARLEAU neproměňuje. Hostující brankář kryje.

2. série
    1:0
    James NEAL neproměňuje. Trefil jen vyrážečku brankáře Toronta.

2. série
    1:0
    Auston MATTHEWS neproměňuje. Zkoušel to na lapačku, ale neuspěl.

1. série
    1:0
    Reilly SMITH neproměňuje. Bekhendovou střelou neuspěl.

1. série
    1:0
    Mitchell MARNER proměňuje. Blafákem překonal brankáře.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení nerozhodlo, a tak druhý bod jednomu z týmů přisoudí až nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:48
    James Neal neprostřelil brankáře soupeře.

64:19
    Morgan Rielly výborně zastavil akci soupeře. Položil se do střely, hráč Vegas tak nezakončil.

64:00
    Probíhá poslední minuta hry v prodloužení.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 5. Kadri (Rielly, Marner), 10. J. van Riemsdyk (Matthews, W. Nylander), 16. Kadri (Marleau), rozh. náj. Marner – 5. Neal (Haula, Perron), 39. R. Smith (C. Miller, W. Karlsson), 47. Engelland (Theodore)