Tappara – JYP 3:2 (kon.) | Třinec – Malmö Redhawks 2:1 (kon.) | Brynäs – Mannheim 2:1 (kon.)
Frölunda – Liberec 4:6 (po pr.) | Växjö – Salzburg 5:3 (kon.) | Mnichov – Bern 2:5 (kon.)
Zug – Kometa Brno 2:5 (kon.) | Nottingham – Zürich 0:3 (kon.)
Frölunda HC
4:6 (1:1, 1:0, 2:4 - 0:1)
Bílí Tygři Liberec
Úterý 07.11.2017, 19:00 • Frölundaborgs Isstadion, Göteborg • Hokejová Liga mistrů • Osmifinále

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek úterního večera a u dalších online přenosů se budu těšit zase na shledanou. (21:47:29)
    Bílí Tygři z Liberce postupují do čtvrtfinále Ligy mistrů.

Tento zápas sledovalo 1 570 diváků.

Je dobojováno. Třetí třetina nabídla parádní hokej z obou stran. Tygři dokázali několikrát utéci hrobníkovi z lopaty a v samotném závěru třetí periody dokázal svou střelou Martin Bakoš strhnout vedení na stranu Liberce a to znamenalo jediné, vynutil tak svému týmu prodloužení osmifinále Ligy mistrů. No a ve dvaašedesáté minutě dokázal využít přesilovou hru Michal Bulíř a na ledě propukla obrovská radost. Tygři postupují do čtvrtfinále Ligy mistrů, když si připsali skalp dvojnásobného šampiona této evropské soutěže. To je pro klub další historický milník.

61:01 Michal BULÍŘ - 4:6

61:01
    Liberec právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelné se stává skutečností. MICHAL BULÍŘ tři vteřiny před návratem Lundqvista na ledovou plochu, dostal na pravý kruh přihrávku od Bakoše a poté svou střelou švihem umístil puk do levého horního růžku domácí branky – 4:6. Tygři tak vyřazují v osmifinále Ligy mistrů dvojnásobného šampiona této soutěže a postupují do čtvrtfinále. Asistence: Martin Bakoš a Martin Ševc.

60:20
    Hosté zachytili kotouč ve vlastním obranném pásmu a už míří před domácí branku.

60:01

Tygři nakonec vybojovali výhru nad Frölundou a čeká nás tak desetiminutové prodloužení.

Konec třetí třetiny.

59:51
    Oddechový čas pro hostující lavičku.
    59:10 Martin BAKOŠ - 4:5

59:10
    Tygři jsou na dosah prodloužení. Díky odvolání Januse z branky měli Liberečtí o jednoho hráče navíc a kotouč nad levým kruhem napálil MARTIN BAKOŠ a jeho rána prošla až za Mattssona – 4:5. Asistence: Martin Ševc a Petr Jelínek.

59:04
    Hosté hrají bez brankáře a zkouší to se šesti bruslaři v poli.

59:04
    Vyloučení v týmu Frölunda Indians (Joel Lundqvist – 2 min., držení protihráče).

58:20
    No a přichází špatné tygří střídání a trest pro hráčskou lavici za příliš mnoho hráčů na ledě. Ten odpyká Jaroslav Vlach.

58:20
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Jaroslav Vlach.

58:10
    Tygři opět neudrželi útočné pásmo a domácí směřují před jejich branku. A nepouštějí tak hosty do powerplay.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 7. Widerström (Hjalmarsson, Stålberg), 32. Oloffson (Lasch, Almquist), 51. Grundström (Lundqvist, Lasch), 55. Lasch (Lundqvist, Grundström) – 19. Ševc (Bakoš, Krenželok), 44. Šmíd (Krenželok, Jašek), 49. Plutnar (Ordoš), 51. Vantuch (Ševc, Havlín), 60. Bakoš (Ševc, Jelínek), 62. Bulíř (Bakoš, Ševc)

Frölunda HC: Mattsson (Gustafsson) – Dahlin, Almquist, Nyberg (A), Donovan, Gunnarsson, Sigalet, Lerebäck – Lasch (TS), Lundqvist (C), Rosseli-Olsen – Stålberg, Hjalmarsson (A), Emanuelsson – Grundström, Andersson, Oloffson – Friberg, Ehn, Westerholm – Widerström
    Bílí Tygři Liberec: Janus (Will) – Havlín, Ševc (C), Plutnar, Šmíd (A), Pyrochta, Jánošík – Jašek, Jelínek (A), Krenželok – Bakoš (TS), Bulíř, Lakatoš – Stránský, Vlach, Ordoš – Bartovič, Vantuch, Špaček – Dlouhý

Rozhodčí: Nikolić, Vinnerborg – Pihlblad, Waldejer

Diváci: 1 570