Buffalo – Washington 3:1 (kon.) | New Jersey – St. Louis 1:3 (kon.) | NY Islanders – Edmonton 1:2 (po pr.)
Pittsburgh – Arizona 3:1 (kon.) | Carolina – Florida 3:1 (kon.) | Columbus – Nashville 1:3 (kon.)
Montreal – Vegas 3:2 (kon.) | Calgary – Vancouver 3:5 (kon.) | Anaheim – Los Angeles 3:4 (po pr.)

Jakub Vrána (WSH) 0+0, 2 střely, čas na ledě 12:07

Jako první se prosadil domácí tým. Ve 23. minutě pálil přesně Evander Kane. Před koncem druhé třetiny vyrovnal zkušený Alexandr Ovečkin. Ve třetí třetině se pak dvakrát prosadili domácí. Nejprve Benoit Pouliot, a pak do prázdné branky Evander Kane. Buffalo vyhrává tento dramatický zápas 3:1, střelecky bylo aktivnější – 32:25.

59:40 Evander KANE - 3:1

59:40
    Sabres právě vstřelili branku!
    A je to jasné, domácí celek tento zápas vyhraje. Ze středního pásma trefuje prázdnou branku bez výraznějších problémů útočník EVANDER KANE. Asistence: Jason Pominville.

59:35
    Jack Eichel se nedostal ke střele.

59:31
    Jevgenij Kuzněcov vypálil z pravého kruhu, jeho ránu výborně zablokoval Jason Pominville.

59:00
    Alexandr Ovečkin kotouč netrefil podle představ. Hosté hrají v šesti.

58:40
    Ryan O'Reilly mohl vstřelit třetí branku Buffala, ale z předbrankového prostoru minul bránu.

58:23
    Jake McCabe vystřelil, jeho ránu zablokoval Christian Djoos.

58:00
    Poslední dvě minuty hry ve třetí třetině, hosté se pokouší za každou cenu vyrovnat, domácí se musí bránit.

57:28
    Obránce Dmitrij Orlov minul branku, následně Ovečkina vychytal výborný Robin Lehner.

57:17
    Domácí celek vyhodil přes všechny čáry, vhazovat se bude před brankou Buffala.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:48
    Kyle Okposo mohl přihrávat, ale rozhodl se pro zakončení, jeho pokus kryje brankář soupeře.

56:25
    Washington Capitals se pokouší co nejrychleji o vyrovnání, ale zatím se nemůže dostat do útočného pásma.

56:07
    Zápas po krátké pauze pokračuje dál.

Dnešní utkání sleduje 17 146 diváků.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 23. E. Kane (Eichel), 44. B. Pouliot, 60. E. Kane (Pominville) – 38. Ovečkin (Smith-Pelly, Orpik)

Buffalo Sabres: Lehner (Ch. Johnson) – Scandella, Falk, McCabe, Fedun, Antipin, Redmond – E. Kane, Eichel, Pominville – B. Pouliot, R. O'Reilly, Okposo – Griffith, S. Reinhart, Baptiste – Nolan, Jo. Larsson, Girgensons.
    Washington Capitals: Grubauer (Holtby) – Orlov, Chorney, Djoos, Carlson, Orpik, Bowey – J. Vrána, Bäckström, Oshie – Ovečkin, Kuzněcov, Smith-Pelly – Stephenson, Eller, T. Wilson – O'Brien, Beagle, Chiasson.

Rozhodčí: Lambert, Kowal – Amell, Berg

Diváci: 17 146