Buffalo – Washington 3:1 (kon.) | New Jersey – St. Louis 1:3 (kon.) | NY Islanders – Edmonton 1:2 (po pr.)
Pittsburgh – Arizona 3:1 (kon.) | Carolina – Florida 3:1 (kon.) | Columbus – Nashville 1:3 (kon.)
Montreal – Vegas 3:2 (kon.) | Calgary – Vancouver 3:5 (kon.) | Anaheim – Los Angeles 3:4 (po pr.)
New Jersey Devils
1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
St. Louis Blues
Středa 08.11.2017, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL

Česká stopa v utkání

Pavel Zacha (NJD) 0+0, 0 střel, TOI 14:53
    Vladimír Sobotka (STL) 0+0, 0 střel, TOI 16:51 (03:49:15)

Hvězdy utkání

1. Vladimir Tarasenko (STL) 1+2
    2. Brayden Schenn (STL) 1+2
    3. Blake Coleman (NJD) 1+0

Statistiky: Střely na bránu: 22-40; Zablokované střely: 11-7; Vhazování: 50%-50%; Hity: 33-29; Přesilové hry: 0/4-1/5; Trestné minuty: 10-8.

St. Louis dokázalo dobýt Prudential Center, kde v souboji dvou skvěle hrajících týmů prohrávalo od čtvrté minuty, ve které se prosadil Blake Coleman, v závěru prostřední části ale vyrovnal Vladimir Tarasenko a 32 sekund po zahájení třetí třetiny v přesilové hře otočil skóre Jaden Schwartz. Vítězství Blues ještě podtrhl střelou do prázdné brány Brayden Schenn, který odehrál další fantastické utkání – gól a dvě asistence. Konečné skóre. New Jersey Devils 1 St. Louis Blues 3.

59:03 Brayden SCHENN - 1:3

59:03
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Vladimir Tarasenko na obranné modré čáře v blízkosti střídaček zablokoval nahození Taylora Halla a puk se odrazil k BRAYDENOVI SCHENNOVI, který ho středem zavezl do útočného pásma a poté po ledě zamířil do prázdné brány! Asistence: Vladimir Tarasenko.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:32
    Blues po přečíslení dva na jednoho z pravého kruhu pálili nad bránu a Cory Schneider naskočil na střídačku! Devils to zkouší bez brankáře!

58:09
    Blues vyhodili puk na zakázané uvolnění a Devils mají šanci odvolat brankáře, zatím se tak ale neděje.

57:39
    Vince Dunn na levém křídle vypálil od modré čáry zápěstím a jeho pokus minul přední tyč.

57:19
    Dnešní utkání sleduje 12317 diváků.

56:41
    Joel Edmundson na levém křídle vypálil u hrazení z úhlu a Cory Schneider puk na přední tyči vyrazil.

55:53
    Robert Bortuzzo vypálil od modré čáry a Cory Schneider jeho táhlý pokus našel v lapačce.
    55:14 Cory Schneider ukradl pravým betonem gól Stastnymu!

55:14
    Paul Stastny se po prudké střele z pravého křídla ocitl před bránou v obrovské šanci, jenže z otočky trefil na vzdálenější levé tyči pravý beton Coryho Schneidera, který puk vleže zastavil!

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 4. Coleman (Boyle, J. Moore) – 39. Tarasenko (B. Schenn), 41. Schwartz (B. Schenn, Tarasenko), 60. B. Schenn (Tarasenko)

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – A. Greene (C), Müller, J. Moore, Butcher, Santini, Lovejoy – Hall (A), Hischier, Bratt – Wood, Henrique (A), Stafford – Boyle, Zacha, J. Hayes – Gibbons, Coleman, Noesen. Hlavní trenér: John Hynes.
    St. Louis Blues: Allen (C. Hutton) – Gunnarsson, Pietrangelo (C), Edmundson, Parayko, Dunn, Bortuzzo – Sobotka, Stastny, Steen (A) – Schwartz, B. Schenn, Tarasenko (A) – Jaškin, Sundqvist, Pääjärvi – Upshall, Brodziak, Thorburn. Hlavní trenér: Mike Yeo.

Rozhodčí: Kevin Pollock, Kelly Sutherland. Čároví: Jonny Murray, Shandor Alphonso

Diváci: 12317