Buffalo – Washington 3:1 (kon.) | New Jersey – St. Louis 1:3 (kon.) | NY Islanders – Edmonton 1:2 (po pr.)
Pittsburgh – Arizona 3:1 (kon.) | Carolina – Florida 3:1 (kon.) | Columbus – Nashville 1:3 (kon.)
Montreal – Vegas 3:2 (kon.) | Calgary – Vancouver 3:5 (kon.) | Anaheim – Los Angeles 3:4 (po pr.)
New Jersey Devils
1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
St. Louis Blues
Středa 08.11.2017, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL

Česká stopa v utkání

Pavel Zacha (NJD) 0+0, 0 střel, TOI 14:53
    Vladimír Sobotka (STL) 0+0, 0 střel, TOI 16:51 (03:49:15)

Hvězdy utkání

1. Vladimir Tarasenko (STL) 1+2
    2. Brayden Schenn (STL) 1+2
    3. Blake Coleman (NJD) 1+0

Statistiky: Střely na bránu: 22-40; Zablokované střely: 11-7; Vhazování: 50%-50%; Hity: 33-29; Přesilové hry: 0/4-1/5; Trestné minuty: 10-8.

St. Louis dokázalo dobýt Prudential Center, kde v souboji dvou skvěle hrajících týmů prohrávalo od čtvrté minuty, ve které se prosadil Blake Coleman, v závěru prostřední části ale vyrovnal Vladimir Tarasenko a 32 sekund po zahájení třetí třetiny v přesilové hře otočil skóre Jaden Schwartz. Vítězství Blues ještě podtrhl střelou do prázdné brány Brayden Schenn, který odehrál další fantastické utkání – gól a dvě asistence. Konečné skóre. New Jersey Devils 1 St. Louis Blues 3.

59:03 Brayden SCHENN - 1:3

59:03
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Vladimir Tarasenko na obranné modré čáře v blízkosti střídaček zablokoval nahození Taylora Halla a puk se odrazil k BRAYDENOVI SCHENNOVI, který ho středem zavezl do útočného pásma a poté po ledě zamířil do prázdné brány! Asistence: Vladimir Tarasenko.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:32
    Blues po přečíslení dva na jednoho z pravého kruhu pálili nad bránu a Cory Schneider naskočil na střídačku! Devils to zkouší bez brankáře!

58:09
    Blues vyhodili puk na zakázané uvolnění a Devils mají šanci odvolat brankáře, zatím se tak ale neděje.

57:39
    Vince Dunn na levém křídle vypálil od modré čáry zápěstím a jeho pokus minul přední tyč.

57:19
    Dnešní utkání sleduje 12317 diváků.

56:41
    Joel Edmundson na levém křídle vypálil u hrazení z úhlu a Cory Schneider puk na přední tyči vyrazil.

55:53
    Robert Bortuzzo vypálil od modré čáry a Cory Schneider jeho táhlý pokus našel v lapačce.
    55:14 Cory Schneider ukradl pravým betonem gól Stastnymu!

55:14
    Paul Stastny se po prudké střele z pravého křídla ocitl před bránou v obrovské šanci, jenže z otočky trefil na vzdálenější levé tyči pravý beton Coryho Schneidera, který puk vleže zastavil!

54:55
    Hra byla ve středním pásmu přerušena a poté se do sebe pustili dva hráči s číslem 23. Na domácí straně Stefan Noesen a na straně hostů Dmitrij Jaškin, rozhodčí je ale před krátkou reklamní přestávkou oddělili od sebe.

54:15
    Vyloučený Vladimír Sobotka se vrátil z trestné lavice zpět na led a Blues stále vedou těsně 2:1.

54:02
    Další šanci měl Jaden Schwartz, který v oslabení pálil z vrcholu mezikruží do levého horního rohu brány, Cory Schneider ale puk vyrážečkou vyrazil mimo bránu.

53:22
    Alexander Steen mohl udeřit v oslabení, Cory Schneider ale jeho střelu z pravého kruhu vyrazil.

52:24
    Taylor Hall napřáhl v levém kruhu k prudké střele, kterou Jake Allen dokázal podržet ve výstroji.

52:15
    Blues měli velký tlak, jenže Vladimír Sobotka fauloval v útočném pásmu a byl vyloučen na dvě minuty za podražení.

52:02
    Joel Edmundson napřáhl na vrcholu levého kruhu ke tvrdé ráně s příklepem, kterou na přední tyči Cory Schneider neudržel, pomohli mu ale spoluhráči.

51:18
    Kyle Brodziak na pravém křídle vypálil od modré čáry a Cory Schneider puk ukryl v lapačce. Komerční přestávka.

49:10
    Dmitrij Jaškin odseděl trest za příliš mnoho hráčů na ledě a St. Louis Blues hraje v plném počtu.

48:56
    Drew Stafford střelou z pravého kruhu a ostrého úhlu těsně minul vzdálenější levou tyč brány! Pavel Zacha na puk těsně nedosáhl.

48:32
    Pavel Zacha napřáhl v levém kruhu ke střele, která zamířila nad bránu hostujícího St. Louis.

48:17
    Jesper Bratt pálil v pravém kruhu pro vhazování po krásné diagonální přihrávce z levého křídla bez přípravy s příklepem, Jake Allen puk ukryl v náručí.

47:42
    Taylor Hall napřáhl na vrcholu levého kruhu ke krásné střele zápěstím, která mířila do bližšího horního rohu brány, Jake Allen ale puk vyrazil vyrážečkou fantasticky do ochranné sítě!

47:10
    Dmitrij Jaškin usedl na trestnou lavici, aby odpykal týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

47:10
    Hra byla přerušena a po reklamní přestávce si Devils zahrají přesilovou hru. Blues špatně střídali.

46:02
    Vyloučený Steven Santini se vrátil z trestné lavice zpět na led a Blues využili jednu z pěti přesilových her.

45:53
    Brayden Schenn na pravém křídle nedokázal udržet brusli na útočné modré čáře a pískalo se postavení mimo hru.
    44:49 Jaden Schwartz krásnou střelou orazítkoval horní tyč!

44:49
    Jaden Schwartz napřáhl po bleskově a krásně sehraném protiútoku Blues na vrcholu pravého kruhu k táhlé střele, která se od horní tyče odrazila do ochranné sítě! Další tyč Blues!

44:02
    Vladimir Tarasenko byl zezadu faulován a Steven Santini dostal dvě minuty za podražení.
    44:00 Tarasenko v závěru úniku bekhendem orazítkoval tyč!

44:00
    Vladimir Tarasenko se po zablokovaném nahození Devils z pravého křídla řítil do modré čáry sám na bránu a nádhernou bekhendovou střelu z blízkosti orazítkoval spojnici pravé a horní tyče, přestože byl zezadu faulován!

43:17
    Steven Santini ihned po vhazování z pravého kruhu mířil po ledě mezi betony Jake Allena, brankář Blues je ale včas sklepl skvěle k sobě!

43:10
    Steven Santini na pravém křídle od modré čáry nahazoval puk před bránu a Jake Allen ho našel v lapačce.

41:26
    Puk skončil na střídačce Blues a vhazovat se bude po pravici brankáře Jakea Allena.
    40:32 Jaden SCHWARTZ - 1:2

40:32
    Brayden Schenn se ocitl s pukem v blízkosti levé tyče a krásnou bekhendovou přihrávkou napříč brankovištěm našel na vzdálenější pravé tyči JADENA SCHWARTZE, který z blízkosti střelou zápěstím nad levým ramenem Coryho Schneidera zvedl puk pod víko a využil přesilovou hru! Blues otočili skóre! Asistence: Brayden Schenn a Vladimir Tarasenko.

40:05
    Devils po pouhých pěti sekundách vyhodili puk na zakázané uvolnění. Hra byla přerušena.

40:01

Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 18-21; Zablokované střely: 8-5; Vhazování: 40%-60%; Hity: 23-19; Přesilové hry: 0/2-0/4; Trestné min.: 8-4.

Třetí třetina začne přibližně v 2:58.

Dlouho to vypadalo, že ve druhé části i přes obrovské šance obou týmů gól nepadne, minutu a tři sekundy před druhou přestávkou ale udeřil hvězdný Vladimir Tarasenko, jehož zásluhou budou oba skvělé týmy vstupovat do závěrečné třetí třetiny za nerozhodného stavu. Blues budou dohrávat přesilovou hru. Skóre po druhé třetině. New Jersey Devils 1 St. Louis Blues 1.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:50
    Blake Coleman v levém rohu útočného pásma během forčekingu fauloval zezadu Joela Edmundsona a dostal dvě minuty za vysokou hůl.

39:00
    Do konce prostřední části zbývá odehrát 1 minuta.
    38:57 Vladimir TARASENKO - 1:1

38:57
    VLADIMIR TARASENKO před vrcholem levého kruhu pro vhazování po přihrávce Braydena Schenna napřáhl k prudké střele zápěstím, která mířila pod horní tyč, jenže od hole Mirca Müllera se odrazila k levé tyči, kde zamířila nad pravým betonem Coryho Schneidera do brány! St. Louis vyrovnalo na 1:1! Asistence: Brayden Schenn.

38:20
    Brayden Schenn napřáhl v levém kruhu k prudké střele zápěstím, kterou Cory Schneider zastavil mezi tělem a pravou rukou, ve které má vyrážečku.

38:05
    Taylor Hall na pravém křídle nabral rychlost a napřáhl k prudké střele, kterou Jake Allen vyrazil na přední tyči levým betonem! Velká šance.

36:50
    Devils napřáhli od modré čáry k prudké střele letící těsně nad ledem a Jake Allen, který podklouzl a skončil na zadku, měl štěstí, že minula levou tyč jeho brány! Nebezpečná akce.

35:00
    Jesper Bratt mohl v mezikruží v rychlosti pálit, ještě se ale snažil vylepšit pozici pro Nica Hischiera, který s tím zřejmě nepočítal a jeho bekhendová střela z blízkosti minula levou tyč!

34:47
    Paul Stastny si na pravém křídle a modré čáře zpracoval puk a zavezl ho do pásma, kde zpětnou přihrávkou našel rozjetého Coltona Parayka, který mu ji oplatil a pasem z ostrého úhlu ho našel na bližší tyči, první jmenovaný hráč ale nedokázal po krásné stahovačce z blízkosti zasunout puk po ledě mezi betony Coryho Schneidera, který hru přerušil!

34:03
    Alex Pietrangelo a jeho další střela, která od modré čáry po zpětné přihrávce z pravého křídla bez přípravy mířila do pravého horního rohu brány, Cory Schneider ale předvedl krásný semafor a puk ukryl v lapačce! Komerční brejk.

33:42
    Alex Pietrangelo napřáhl od modré čáry k prudké střele, kterou Cory Schneider lapačkou vyrazil mimo.

33:01
    Miles Wood se ocitl v blízkosti pravé tyče ve velké šanci, jeho střela ale byla před bránou zablokována.

32:33
    Jake Allen si hravě poradil s nahozením Devils od modré čáry a po sevření puku hru přerušil.

32:03
    Vladimir Tarasenko na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu bekhendem a Cory Schneider puk vyrazil.

31:43
    Brayden Schenn rychle zavezl puk do útočného pásma St. Louis, jenže v mezikruží se ocitl v obležení čtyř protihráčů. Hostující útočník se ocitl doslova v pekle a o puk přišel.

30:45
    Kyle Brodziak si najel do pravého kruhu na krásnou diagonální přihrávku od modré čáry a napřáhl k prudké střele zápěstím, kterou Cory Schneider s problémy podržel.

30:10
    John Moore na pravém křídle zkusil štěstí od modré čáry a Jake Allen jeho táhlou střelu ukryl v lapačce. Po zákroku brankáře St. Louis následuje krátká reklamní přestávka.

29:12
    Jaden Schwartz vypálil z levého kruhu pro vhazování a Cory Schneider jeho střelu zápěstím na přední tyči pravým betonem vykopl do rohu ledové plochy.

28:06
    Jimmy Hayes na pravém křídle vypálil modré čáry a Jake Allen puk levým betonem vyrazil do rohu ledové plochy.

27:43
    Robert Bortuzzo ve středním pásmu sestřelil Pavla Zachu a po přerušení následuje komerční přestávka.
    26:20 Andy Green nataženou holí sebral jistý gól Schennovi!

26:20
    Brayden Schenn v blízkosti levé tyče mohl uklízet puk do prázdné brány! Cory Schneider byl dole a těžko by zasahoval, střelu Braydena Schenna ale dokázal holí zablokoval Andy Greene, jenž zabránil jistému gólu St. Louis!

26:19
    Adam Henrique mohl udeřit na opačné straně, když v dresu Devils na levém křídle prudce vypálil z ostrého úhlu a Jake Allen jeho pokus mířící ke vzdálenější pravé tyči krásně vyrazil levým betonem! Dorážka skončila vedle brány.

25:47
    Robert Bortuzzo krásně vypálil z levého kruhu a jeho pokus těsně nad ledem mířil ke vzdálenější pravé tyči, Cory Schneider ale puk levým betonem vykopl do rohu ledové plochy!

25:10
    Brian Boyle vyhrál v levém kruhu útočného pásma vhazování a po krásné kombinaci Devils prudce sám vypálil od modré čáry, jeho střela ale zamířila do náruče Jakea Allena.

24:58
    Blake Coleman po zakázaném uvolnění Blues pálil od modré čáry a jeho pokus minul pravou tyč.
    23:59 Nádherná střela Tarasenka a skvělý semafor Schneidera!

23:59
    Vladimir Tarasenko napřáhl v levém kruhu po nádherné stahovačce ke krásné střele zápěstím, která mířila do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, Cory Schneider ale předvedl parádní semafor, po kterém puk ukryl ve své lapačce!

23:32
    Devils se nepodařilo rozehrát podél střídaček a puk skončil na zakázaném uvolnění. Hra přerušena.

23:02
    Colton Parayko po zablokované střele Vladimíra Sobotky v mezikruží napřáhl od modré čáry k táhlé střele zápěstím, která minula pravý horní roh brány Devils.

22:20
    Miles Wood vypálil od modré čáry a puk se od jednoho z hráčů Blues odrazil do ochranné sítě.

21:45
    Alex Pietrangelo se v dresu Blues snažil vyrovnat na pravém křídle táhlou střelou od modré čáry, která byla v kruhu pro vhazování zablokována.

21:22
    Will Butcher na pravé straně podél střídaček zavezl puk do útočného pásma Devils a krátce za modrou čárou napřáhl k prudké střele zápěstím, která skončila mimo.

20:36
    Brian Boyle vystřelil ihned po vhazování z pravého kruhu, Jake Allen ale bez problému puk podržel.

20:29
    Taylor Hall napřáhl na vrcholu pravého kruhu k prudké střele, která byla těsně před bránou zablokována, a Jake Allen rychle volný puk zmrazil pod lapačkou.

20:01
    St. Louis vyhrálo úvodní vhazování druhé třetiny, do které vstupuje s jednobrankovým mankem.

20:01

Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 9-10; Zablokované střely: 6-2; Vhazování: 32%-68%; Hity: 15-7; Přesilové hry: 0/2-0/3; Trestné minuty: 6-4.

Druhá třetina začne přibližně v 2:02.

Blues v úvodu utkání nevyužili přesilovou hru a hned vzápětí přišel trest, když se v dresu domácích Devils prosadil z dorážky Blake Coleman. Hokejisté ze St. Louis si během první třetiny zahráli tři přesilové hry, zatímco New Jersey dvě a během jedné z nich zahodil obrovskou šanci Taylor Hall, který z dorážky a blízkosti rozvlnil boční síť. Skóre po první třetině v Prudential Center. New Jersey Devils 1 St. Louis Blues 0.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

19:04
    Vyloučený Oskar Sundqvist je zpět na ledě a v první části už se zřejmě žádného gólu nedočkáme.

19:00
    Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.

17:34
    Will Butcher napřáhl od modré čáry k další jedovaté střele, kterou Jake Allen s problémy vyrazil, když dobře zasáhl pravým betonem!

17:04
    Cory Schneider vyrazil střelu Blues z levého kruhu a po rychlém protiútoku Devils fauloval za vlastní bránou Oskar Sundqvist, který zezadu podrazil Briana Gibbonse.

16:49
    Vyloučený Brian Gibbons se vrátil z trestné lavice na led a Devils přečkali všechna tři oslabení.

15:17
    Alex Pietrangelo se po neúspěšném přečíslení Devils dva na jednoho ocitl v blízkosti pravé tyče ve velké šanci, Cory Schneider ale dokázal puk hrudí vyrazit.

14:49
    Brian Gibbons vyfasoval během komerční přestávky dvě minuty za sekání a Blues si zahrají třetí přesilovou hru.

14:49
    Hra byla přerušena a na řadu přichází krátká reklamní přestávka. Devils vedou nad Blues 1:0.

14:44
    Vyloučený Robert Bortuzzo se vrátil z trestné lavice zpět na led poté, co Taylor Hall spálil obrovskou šanci.

13:36
    Drew Stafford rychle zavezl puk na pravé straně do útočného pásma a v kruhu pro vhazování napřáhl k prudké střele s příklepem, kterou Jake Allen bez větších potíží podržel.
    12:05 Taylor Hall v obrovské šanci minul a rozvlnil boční síť!

12:05
    Will Butcher nepříjemně vypálil od modré čáry a po zákroku Jakea Allena mohl v blízkosti levé tyče dorážet puk z blízkosti do prázdné brány Taylor Hall, jenže rozvlnil pouze boční síť!

11:44
    Robert Bortuzzo sestřelil za vlastní bránou krosčekem Jespera Bratta a po poskytnuté výhodě Devils, která trvala 10 sekund, dostal dvě minuty za krosček.

10:29
    Joel Edmundson za vlastní bránou poslal k ledu nepříjemně dotírajícího Stefana Noesena, hra ovšem pokračovala dále a Oskar Sundqvist na pravém křídle napřáhl od modré čáry k prudké střele, která těsně nad ledem minula vzdálenější levou tyč.

10:03
    Vyloučený Taylor Hall se vrátil z trestné lavice zpět na led a přesně na sekundu v levém kruhu pro vhazování napřáhl k prudké střele Jesper Bratt. Jake Allen byl ale pozorný a po ukrytí puku ve výstroji přerušil hru. Komerční přestávka.

09:25
    Oskar Sundqvist se v blízkosti pravé tyče ocitl v šanci, jenže byl příliš blízko Coryho Schneidera, který po dobrém zákroku hrudí volný puk zmrazil rychle pod lapačkou.

09:11
    Jaden Schwartz se ocitl před bránou ve velké šanci, jenže minul z blízkosti levou tyč! A vzápětí to zkoušel od modré čáry Vladimir Tarasenko, jeho pokus ale skončil v náručí brankáře Coryho Schneidera, který hru přerušil. Dobrý zákrok.

08:19
    Blues na pravé straně vypálili od modré čáry a Cory Schneider střelu mířící ke vzdálenější levé tyči vyrazil dobře pravým betonem.

08:03
    Taylor Hall tak usilovně bojoval za bránou o puk, až přidržel hůl Alexe Pietrangela. Druhá přesilová hra pro Brues.

07:47
    Devils podél střídaček vyhodili puk na zakázané uvolnění a střela Blues na pravém křídle od modré čáry po vyhraném vhazování zamířila do ochranné sítě.

07:05
    Jimmy Hayes se po dobrém forčekingu ocitl u pravé tyče ve velké šanci, Jake Allen ale jeho pokus skvěle vyrazil levým betonem! Na opačné straně mohli v blízkosti pravé tyče udeřit Blues, jenže Cory Schneider zmrazil puk pod lapačkou.

06:39
    Miles Wood to udělal velice dobře, když si zpoza brány vybruslil do pravého kruhu a z ostrého úhlu napřáhl ke střele zápěstím, která se od hole Alexe Pietrangela odrazila do ochranné sítě.

06:28
    Jake Allen si hravě poradil s nahozením Devils od modré čáry a po jeho zákroku dostává prostor reklamní přestávka.

05:47
    John Moore na levém křídle vypálil od modré čáry a po jeho zablokované střele mohl mezi kruhy pro vhazování skórovat z blízkosti znovu Blake Coleman, k dorážce se ale nedostal.
    03:35 Blake COLEMAN - 1:0

03:35
    Devils právě vstřelili branku!
    Brian Boyle od modré čáry nahodil puk směrem na bránu a Jake Allen dobře zasáhl levým betonem, k volnému kotouči se ale před bránou dostal BLAKE COLEMAN a z blízkosti ho dorazil do brány! Asistence: Brian Boyle a John Moore.

03:25
    Blues vyhodili puk podél boxu časoměřičů na zakázané uvolnění a dlužím Vám omluvu. Na straně Devils nebyl v úvodu vyloučen Ben Lovejoy, ale Nico Hischier.

02:36
    Devils úspěšně přečkali oslabení a vyloučený Nico Hischier už je zpět na ledě. Domácí v plném počtu.

02:14
    Adam Henrique rozbil na pravé straně obranného pásma kombinaci Blues a dostal puk do středního pásma.

01:25
    Alexander Steen na levém křídle v blízkosti útočné modré čáry napřáhl ke tvrdé střele s příklepem, která po teči Vladimira Tarasenka před bránou zamířila vedle vzdálenější pravé tyče.

01:12
    Vladimir Tarasenko se na levém křídle postaral o první střelu zápasu, jeho pokus z úhlu byl ale přizvednut do ochranné sítě a hra byla přerušena.

00:36
    Carl Gunnarsson vyvážel puk po první akci Devils a forčekující Nico Hischier ho zezadu podrazil. Následovaly dvě minuty za podražení a úvodní přesilová hra pro Blues.

00:01
    Puk dopadl na led a úvodní vhazování vyhráli Blues. Utkání mezi New Jersey a St. Louis, tedy dvěma týmy, které vedou své divize, bylo zahájeno.

00:01

Peter Šťastný dříve válel za New Jersey, zatímco jeho syn Paul Stastny působí čtvrtý rok v St. Louis a dnes nebude chybět na ledě. Úvodní vhazování před námi!

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – A. Greene (C), Müller, J. Moore, Butcher, Santini, Lovejoy – Hall (A), Hischier, Bratt – Wood, Henrique (A), Stafford – Boyle, Zacha, J. Hayes – Gibbons, Coleman, Noesen. Hlavní trenér: John Hynes.

St. Louis Blues: Allen (C. Hutton) – Gunnarsson, Pietrangelo (C), Edmundson, Parayko, Dunn, Bortuzzo – Sobotka, Stastny, Steen (A) – Schwartz, B. Schenn, Tarasenko (A) – Jaškin, Sundqvist, Pääjärvi – Upshall, Brodziak, Thorburn. Hlavní trenér: Mike Yeo.

Rozhodčí: Kevin Pollock, Kelly Sutherland. Čároví: Jonny Murray, Shandor Alphonso.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

Pavel Zacha (NJD) 2+2, +/- +1
    Vladimír Sobotka (STL) 3+7, +/- +3

Předpokládané sestavy:

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – A. Greene, Müller, J. Moore, Severson, Butcher, Santini – Hall, Hischier, Bratt – Wood, Henrique, Stafford – Boyle, Zacha, J. Hayes – Gibbons, Coleman, Noesen.

St. Louis Blues: Allen (C. Hutton) – Gunnarsson, Pietrangelo, Edmundson, Parayko, Dunn, Bortuzzo – Sobotka, Stastny, Steen – Schwartz, B. Schenn, Tarasenko – Jaškin, Sundqvist, Pääjärvi – Upshall, Brodziak, Thorburn.

Vzájemné zápasy v loňské sezóně NHL

16.12.16 St. Louis Blues – New Jersey Devils 5:2
    10.12.16 New Jersey Devils – St. Louis Blues 1:4

New Jersey čeká ve středu v noci první ze dvou vzájemných duelů základní části letošní sezóny NHL proti St. Louis. Loni se Devils proti Blues nedařilo, když prohráli oba duely a vstřelili pouze tři góly, zatímco hned devět inkasovali. Domácí hokejisté se nachází s 19 body na čele Metropolitní divize, zatímco St. Louis je s 23 body na prvním místě Centrální divize i Západní konference. Devils společně s Washingtonem v letošní sezóně NHL nasbírali na ledě soupeřů nejvíce bodů.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 4. Coleman (Boyle, J. Moore) – 39. Tarasenko (B. Schenn), 41. Schwartz (B. Schenn, Tarasenko), 60. B. Schenn (Tarasenko)

Diváci: 12317