Buffalo – Washington 3:1 (kon.) | New Jersey – St. Louis 1:3 (kon.) | NY Islanders – Edmonton 1:2 (po pr.)
Pittsburgh – Arizona 3:1 (kon.) | Carolina – Florida 3:1 (kon.) | Columbus – Nashville 1:3 (kon.)
Montreal – Vegas 3:2 (kon.) | Calgary – Vancouver 3:5 (kon.) | Anaheim – Los Angeles 3:4 (po pr.)
New York Islanders
1:2 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:1)
Edmonton Oilers
Středa 08.11.2017, 01:00 • Barclays Center, New York • NHL

To je ode mě pro dnešek vše. Na shledanou u dalších přenosů! (03:47:57)

3. Jordan Eberle (NYI) – 1 + 0

Prodloužení bleskově rozhodl hostující kapitán a druhý bod ze zápasu tak berou Oilers, pro které by tento zápas mohl být odrazovým můstkem k lepším výkonům.
    Střely po prodloužení: Domácí – 37, Hosté – 25.

60:38 Connor MCDAVID - 1:2

60:38
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Bonusový bod berou hosté! Po nepřesné nahrávce Tavarese před brankou Talbota, nabral puk McDavid, předal ho Draisaitlovi, který ho zatáhl na střed před Greisse a zadovkou ho před zpět CONNORU McDAVIDOVI, který ranou z jedničky trefil šibenici! McDavid tak jako správný kapitán přisuzuje bonusový bod Oilers. Asistence: Leon Draisaitl.

60:01
    Puk pro hostující tým. Draisaitl se snažil najít MacDavida,ale tomu puk přeskočil hokejku.

60:01

Ve třetí třetině jsme se gólu nedočkali. Po třech třetinách tak svítí na tabuli spíše fotbalové skóre 1:1. Ve třetí třetině byli domácí o něco aktivnějším týmem,ale nepodařilo se jim překonat Greisse. O vítězi tohoto zápasu tak rozhodně buď prodloužení nebo nájezdy.
    Střely po 3. třetině: Domácí – 37, Hosté – 24.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:40
    Ostrované odevzdali kotouč hostům a ty tak budou mít pravděpodobně poslední útok.

59:20
    Greiss lapačkou zastavil puk, který vyslal Draisaitl od mantinelu.

58:59
    Pětice hostů už sotva bruslila, tak se Boychuk rozhodl po křižné přihrávce vypálit, ale trefil pouze lapačku Talbota.

58:34
    Puk drží domácí a pomalu zvyšují svůj tlak!

57:50
    Mathew Barzal našlápl ve střední třetině, proháčkoval se až před Talbota, ale ten si na jeho střelu počkat a vyrazil ji betonem.

57:20
    Pakarinen vypálil od levého mantinelu, jeho střela prolétla těsně kolem pravé tyče!

56:20
    Boychukova střela od modré byla zblokována, štěstí pro hosty, Talbot měl zakrytý výhled.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 25. Eberle (Barzal) – 22. Draisaitl (Lucic), 61. McDavid (Draisaitl)

New York Islanders: Greiss (Halák) – Leddy, Boychuk, de Haan, Mayfield, Hickey, Pulock – Lee, Tavares (C), Jo. Bailey – Ladd (A), Barzal, Eberle – Beauvillier, B. Nelson, Chimera – N. Kuljomin, Cizikas, Clutterbuck (A).
    Edmonton Oilers: Talbot (Brossoit) – Nurse, A. Larsson, Klefbom, Benning, Russell, Gryba – Maroon, McDavid (C), Draisaitl – Lucic (A), Nugent-Hopkins (A), J. Jokinen – R. Strome, Caggiula, Pakarinen – Letestu, Kassian, Malone.

Rozhodčí: Dwyer, Furlatt – Gibbs, Smith