Most – Trutnov 4:5 (0:1 po s.n.) | Kopřivnice – Val. Meziříčí 4:3 (kon.) | Poruba 2011 – Opava 9:0 (kon.)
Šumperk – SHK Hodonín 4:2 (kon.) | Sokolov – Řisuty 8:1 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Bílina 10:3 (kon.)
Tábor – Klatovy 7:3 (kon.) | Jablonec n/N – Vrchlabí 4:3 (kon.) | Letňany – Děčín 3:8 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
9:0 (1:0, 2:0, 6:0)
HK Opava
Středa 08.11.2017, 18:00 • RT TORAX Arena • 2. liga skupina Východ • 18. kolo

Po zápase:

Domácí tým HC RT TORAX Poruba 2011 si připisuje další tři body do tabulky 2. ligy skupiny Východ. Tentokrát po vítězství 9:0 nad regionálním soupeřem z Opavy. Velký rozdíl ve skóre se urodil až ve třetí třetině, když domácí vsítili dohromady 6 branek a svého soupeře tak naprosto rozebrali. Celý týmový výkon je navíc podpořen čistým kontem brankáře Kůdely.

Ode mne je to dnes vše a těším se s vámi u dalších on-line přenosů. (20:12:49)

59:58
    Poslední vhazování před Kůdelou.

59:48

59:31
    Kůdela nastavil svou lapačku a opavský Slavík mu do ní přesně poslal kotouč.

58:40
    Jaroš mohl v samostatném úniku zvýšit už na 10:0! V rozhodujícím okamžiku ale nastřelil tyčku! Branka následně vlivem zákroku Šafránka vypadla ze svého postavení!

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny a vlastně i celého zápasu. Hra se momentálně odehrává v obranném pásmu Poruby.

57:48
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Luka – 2 min., hákování).

57:48
    Uvidíme další přesilovku – tentokrát jí ale dostane k dispozici Opava.

57:10
    Domácí hezky zakombinovali a Dresler od modré nastřelil ostrou dělovkou lapačku hostujícího gólmana.

56:47
    Fojtík nebezpečně pálí z kruhu do pravého betonu brankáře Šafránka!

55:40
    A i v této části je k vidění riskantní výjezd brankáře Kůdely, který si teď opravdu hrál se svým čistým kontem a málem přihrál před prázdnou branku na Rudla!

55:35
    Hosté vyhazují přes všechny čáry.

55:24
    Vyloučení v týmu HK Opava (Maxner – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

53:52
    Oddechový čas pro hosty.

53:52
    Poruba právě vstřelila branku!
    VLADIMÍR LUKA se po přihrávce od Jiřího Zdeňka protlačil mezi obě obránci hostí a parádním bekhendovým blafákem zvyšuje na 9:0!. Asistence: Jiří Zdeněk.

53:31
    MAREK HAAS dostal přihrávku na modrou a čistě prostřelil vše co mu stálo v cestě! Střela byla bezchybně mířena do horního rohu opavské branky. Asistence: Josek Fojtík.

53:01
    Opava vyhazuje přes všechny čáry.

52:38
    Tato domácí přesilovka působí mnohem lepším dojmem a Šafránek už hasil dvě nebezpečné situace.

Jan Meichsner

Branky a nahrávky: 7. Zdeněk (Káňa, Slavík), 21. Adam (Haas), 30. Zdeněk, 41. Zachar (Adam, Haas), 42. Zachar (Ollender, Jaroš), 43. Haas (Zachar), 46. Schwarz (Ballner), 54. Haas (Fojtík), 54. Luka (Zdeněk)

HC RT TORAX Poruba 2011: Kůdela (Kubáň) – Dresler, Slavík, Janota, Kaluža, Hryciow, Luboš, Popela, Puškár, – Haas, Zachar, Fojtík, Káňa, Zdeněk, Luka, Finsterle, Jaroš, Ollender, Ballner, Schwarz, Gelnar
    HK Opava: Šimeček (Šafránek) – Pokorný, Šindelář, Rudl, Štindl, Chalupa, Slavík, – Kilnar, Herman, Rousek, Vítek, Horváth, Vaněk, Maxner, Wolf, Hartmann, Seidler, Černý, Malina, Škoda

Rozhodčí: Šudoma – Barteček, Kučera