Helas Brno – Třinec 5:4 (kon.) | Gamaspol Jeseník – Slavia 5:7 (kon.) | Vysoké Mýto – Litoměřice 5:4 (kon.)
Olympik Mělník – Sparta 6:9 (kon.) | Česká Lípa – Chrudim 1:6 (kon.) | Svarog Teplice – Interobal Plzeň 4:9 (kon.)
FC Démoni Česká Lípa
1:6 (1:2)
FK Chrudim
Pátek 10.11.2017, 20:30 • Sportovní hala Česká Lípa • 1. Futsal liga • 9. kolo

Skončilo utkání devátého kola první futsal ligy ve kterém jasně zvítězili hosté z Chrudimi. Hosté ovládali celí zápas, i když to po prvním poločase nevypadalo. (21:54:01)

40
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Po přihrávce Koudely se dostal k úniku MATĚJ SLOVÁČEK který dokázal zakončit přesně ke vzdálenější tyči.

39
    Bejda vykopl Drozdovu střelu z brankové čáry.

38
    Domácí si musí teď připadat jako na kolotoči, to co nám hosté předvádějí je ukázka precizní kombinační hry.

36
    Hosté to opět zkouší v power-play.

34
    Po přihrávce Slováčka se krásně pod břevno prosazuje PAVEL DROZD.

33
    Rozehraný roh hostí vystřelil na branku Doša, který ale trefil pouze clonícího Drozda.

31
    Čtvrtý gól hostí střílí po přihrávce Sorokina MATĚJ SLOVÁČEK.

29
    Koudelkou rozehraný roh vyrazil Kirov zpět na Koudelku, ten z první poslal zpět před branku kde našel osamoceného DAVIDA DROZDA a ten uklízí míč za záda Kirova.

28
    Tváří v tvář se ocitl Kirovovi se ocitl Max, ten ale brankáře domácích nepřekonal.

27
    V posledních minutách se toho na palubovce moc neděje, hosté kombinují na půlce hřiště, domácí se brání zuby nehty.

25
    Prvního faulu ve druhé půli se dopustili domácí.

24
    Hra se vrací k obrazu první půle, Chrudimští přejímají iniciativu. Ke střele se dostal Max následně i Koudelka, obě střely dokázal Kirov zlikvidovat.

22
    Do začátku druhé půle vstoupili lépe Démoni, jsou aktivnější a drží míč více na svých sálovkách.

21
    Druhý poločas začal svou tvrdou střelou Sorokin, kterou dokázal Kirov vyrazit na roh.

21

Do druhého poločasu provedli hosté změnu v brankovišti Žďárského nahradil Lytvynenko.

Matyáš Bláha

Branky: 15. Fichtner – 4. Felipe (Mareš), 12. Koudelka (Sorokin), 29. Drozd (Koudelka), 31. Slováček (Sorokin), 34. Drozd (Slováček), 40. Slováček (Koudelka)

Karty:   17. Bialek (CLI)

FC Démoni Česká Lípa: Kirov, Sochůrek – Bejda(C), Šafář, Žampa, Švec, Havrda, Bialek, Fichtner, Kořínek, Rott, Havlásek, Kotek
    FK Chrudim: Žďárský, Lytvynenko – Felipe, Mareš R., Mareš M., Max, Koudelka, Drozd P., Drozd D., Doša, Sorokin, Rešetár, Slováček

Rozhodčí: Melničuk, Henych