Jakubčovice nad Odrou – Ž. Vlci Brno 5:2 (kon.) | Uherské Hradiště – VŠB-TU Ostrava 3:6 (kon.) | Hodonín – Atraps-Hombres Brno 2:2 (kon.)
Tatran Baracuda Jakubčovice nad Odrou
5:2 (1:2)
Žabinští Vlci Brno
Pátek 10.11.2017, 19:30 • MSH Odry, Komenského • 2. Futsal liga východ • 5. kolo

V prvním poločase měli domácí více ze hry. Kopali penaltu, ale Michálek trefil golmana. Zachvili měli Žábi stejnou možnost a přehledem proměnii. Pavelka dnes měl výborně postavenou branku. Hosté 3 tyče a 1 břevno. 2 poločas začal tlakem domácích, trenér David Molnár si ukázal, jak se má hrát futsal, narazil si s Michálkem 2:2. Nováček Dušan nastřelil na zadní a šamponék Ďurica dáva na 3:2. Divácí se radují, ale bez bubnů a trubek je to dnes slabé. Hosté hrají více s míčem jejich střely Pavelka bez problémů chytá,.Zbytek zápasů domací brání a davají do prázdne brány. Děkujeme a Tešíme se na další přenos.. Baracuda ze slivovicou není nuda (21:56:23)

40
    Do prázdné branky snižuje na konečných 5:2 Ďurica

38
    Brankář Pavelka svým zákrokem odmítá snížení hostů.

36
    Hosté z Brna začínaji rozehrávku s pátým hráčem v poli.

36
    Po opět propracované akci domácích dovršuje svůj hatrick v dnešním zápase Vavroš.

36
    Baracuda se dopouští 6-tého faulu. Od teď by si měli domácí dávat pozor.

35
    Po faulu hostujícího hráče si na značku 10-ti metrového kopu postavil míč opět Vavroš, ale tentokrát nedal. Mohl dát třetí branku zápasu.

20
    Po faulu na domácího hráče si míč staví Faulovaný Vavroš a snižuje minutu před koncem prvního poločasu na 1:2

15
    Hosté z Brna se dopouštějí 5. akumulovaného faulu

9
    Žabinští Vlci Brno právě vstřelili branku!
    Autorem branky je POKORNÝ.

8
    Autorem branky z pokutového kopu je ČERNÝ.

5
    Penaltu neproměnil Michálek Aleš

1

Kamil Molnár

Hledáme zpravodaje pro tým Tatran Baracuda Jakubčovice nad Odrou. Více informací zde.

Branky: 20. Vavroš, 22. David, 30. Vavroš, 36. Vavroš, 40. Ďurica – 8. Černý (pen.), 9. Pokorný

Tatran Baracuda Jakubčovice nad Odrou: Pavelka – Molnár D, Molnár K., Malina, Vavroš, Petr – Michálek, Ďurica, Ondruš, Zagol P., Šaran
    Žabinští Vlci Brno: Tomaszewsky – Stoklasek, Chroust, Hansl, Mezník, černý, Svoboda, Lange, Kratochvíl, Pokorný

Rozhodčí: Pivoňka, Molík