Skalica – Trnava 3:0 (kon.) | Spišská N. Ves – Pov. Bystrica 3:2 (kon.) | Topoľčany – Prešov 6:2 (kon.)
Nové Zámky B – Dubnica 2:3 (po pr.) | Osmos Bratislava – Michalovce 3:4 (po pr.)
HK Spišská Nová Ves
3:2 (1:0, 2:0, 0:2)
HK 95 Považská Bystrica
sk Pátek 10.11.2017, 17:00 • ZŠ Spišská Nová Ves • 1. liga (SR) • 18. kolo

53:39
    Považská Bystrica dala gól!
    V 54. minúte zápasu je stav znížený na 3:2! Gól strelil ZLOCHA. Asistencia: Cíger, Klíma.

49:54
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Nagy – 2 min., vrazenie na mantinel).

42:40
    V 43. minúte zápasu je stav znížený na 3:2! Gól strelil KLÍMA. Asistencia: Cíger.

35:28
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Cíger – 2 min., hákovanie).

30:56
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Bajaník – 2 min., krosček).

30:10
    Spišská Nová Ves dala gól!
    V 31. minúte idú domáci hokejisti do vedenia 3:0! Gól strelil FINDURA. Asistencie: Mikula, Halász.

26:31
    V 27. minúte zápasu idú domáci do vedenia 2:0! Gól strelil DINDA. Asistencia: Vartovník.

04:35
    V 5. minúte sa domáci hokejisti ujímajú vedenia 1:0! Gól strelil KYČÁK. Asistencie: Vartovník, Paločko.

Miroslav Revaj

Branky a nahrávky: 5. Kyčák (Vartovník, Paločko), 27. Dinda (Vartovník), 31. Findura (Mikula, Halász) – 43. Klíma (Cíger), 54. Zlocha (Cíger, Klíma)

HK Spišská Nová Ves: Pajpach – Vantroba, Štrauch, Halász, Bdžoch, Kyčák, Dinda, Krmenčík – Mikula, Nagy, Findura – Giľák, Vartovník, Uhrík – Paločko, Kroták, Shitikov – Zwick, Olejník, Chmeľ
    HK 95 Považská Bystrica: Mikoláš – Leško, Niník, Brveník, Bajaník, Solar, Palovič – Hrušík, Zlocha, Klíma – Dolinajec, Jurášek, Cíger – Koleda, Rodionov, Mokrohajský – Blaško, Bednár, Miro

Rozhodčí: Hatala – Pribula, Wolf