Arménie – Rusko 1:2 (kon.) | Malta – Turecko 0:1 (kon.) | Gruzie – Finsko 2:2 (kon.)
Ukrajina – Anglie 0:2 (kon.) | Maďarsko – Švédsko 2:2 (kon.) | Faerské ostrovy – Polsko 2:2 (kon.)
Albánie – Sev. Irsko 1:1 (kon.) | Rumunsko – Portugalsko 1:1 (kon.) | Nizozemsko – Andorra 8:0 (kon.)
Rakousko – Srbsko 1:3 (kon.) | Wales – Bosna 0:4 (kon.) | Skotsko – Lotyšsko 1:1 (kon.)
Faerské ostrovy
2:2 (0:1)
Polsko
Pátek 10.11.2017, 17:45 • Tórsvøllur, Tórshavn • Kvalifikace ME U21 • Skupina 3

Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 2:7. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 11:9. (19:47:51)

Kvalifikační utkání o Euro do 21 let mezi Faerskými ostrovy a Polskem skončilo remízou 2:2. Poláci po poločase vedli, ale po přestávce nejprve srovnal z penalty Meinhard Olsen a v 80. minutě se navíc prosadil Bjarni Petersen. Krátce před tím byl navíc vyloučen hostující Kownacki. Poláci ale nakonec dokázali i v deseti alespoň vyrovnat. Ve čtvrté minutě nastavení se po rohu trefil Jakub Bartosz.

90+6

90+6
    A hosté mohli dokonat obrat! Tomczykovu střelu vyrazil brankář Hansen.

90+4
    Polsko právě vstřelilo branku!
    je vyrovnáno! Po rohu Kapustky zachraňuje Polsko od porážky JAKUB BARTOSZ – 2:2.

90+2
    Patryk Dziczek fauloval Jacobsena. Domácí zase mohou pošetřit cenný čas.

90+1
    Po faulu Jákupa Olsena se všichni Poláci natlačili na útočnou polovinu.

90+1
    Rozhodčí nastaví ještě pět minut.

89
    Domácí gólman Karstin Hansen dostává žlutou kartu za zdržování hry. Příliš dlouho váhal s výkopem.

86
    Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Meinhard Olsen, přichází Jóannes Bjartalíð.

85
    Po něm minul bránu Bartosz Kapustka. Pollsko už musí vrhnout všechny síly do útoku.

84
    Meinhard Olsen fauloval Michalaka. Přímý kop pro Polsko.

82
    Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Ólavur Niclasen, přichází Jákup Olsen.

80
    Faerské ostrovy právě vstřelily branku!
    Domácí se radují! Po rohovém kopu Olsena dostal míč za záda polského gólmana BJARNI PETERSEN. Faerské ostrovy deset minut před koncem vedou 2:1.

79
    Hosté budou dohrávat v deseti! Dawid Kownacki vidí žlutou kartu a automaticky tedy následuje i červená.

77
    Obrovskou šanci spálil hostující Robert Gumny! Toho nejprve vychytal Hansen a dorážku polský hráč nevměstnal mezi tyče!

76
    Tentokrát se Thomsen ocitl v ofsajdu.

75
    Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Szymon Żurkowski, přichází Paweł Tomczyk.

75
    Aktivní domácí útočník Jákup Thomsen již poněkolikáté vyzkoušel pozornost brankáře Losky. Ten byl na místě.