Arménie – Rusko 1:2 (kon.) | Malta – Turecko 0:1 (kon.) | Gruzie – Finsko 2:2 (kon.)
Ukrajina – Anglie 0:2 (kon.) | Maďarsko – Švédsko 2:2 (kon.) | Faerské ostrovy – Polsko 2:2 (kon.)
Albánie – Sev. Irsko 1:1 (kon.) | Rumunsko – Portugalsko 1:1 (kon.) | Nizozemsko – Andorra 8:0 (kon.)
Rakousko – Srbsko 1:3 (kon.) | Wales – Bosna 0:4 (kon.) | Skotsko – Lotyšsko 1:1 (kon.)
Wales
0:4 (0:1)
Bosna a Hercegovina
Pátek 10.11.2017, 19:00 • Nantporth stadium, Bangor • Kvalifikace ME U21 • Skupina 8

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:54:12)

Nakonec Bosna a Hercegovina vyhrála vysoko 4:0.
    V prvním poločase byl k vidění pouze jeden gól. Začátek zápasu jasně patřil hostům, kteří nakonec dali gól, když se po autovém vhazování dostal k míči Amer Gojak a krásnou střelou k levé tyči poslal Bosnu a Hercegovinu do vedení. Ke konci první půle byl ovšem lepší domácí Wales, ale žádnou vážnější situaci si nevytvořil.
    Ve druhé poločase už v 51. minutě dal druhý gól Amer Gojak. V 71. minutě přidal třetí gól Marijan Cavar a v 77. minutě krásnou šajtlí přidal čtvrtý gólLuka Menalo.

90+3

90+2
    Domácí to zkusili po levé straně a vybojovali autové vhazování.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Hosté se ještě pokusili ohrozit bránu, ale střela skončila vedle brány.

89
    Zápas se už jenom dohrává, jelikož o vítězství je po tomto debaklu jasno.

87
    Nyní se na zemi svíjí hostující hráč Radeljič a potřebujě ošetření od doktorů.

85
    Střídání v týmu Bosna a Hercegovina: ze hřiště odchází Cavar, přichází Mustedanagič.

83
    Matondo neprošel přes obranu hostů a dopředu se řítí Bosna a Hercegovina.

82
    Hosté z Bosny a Hercegoviny dnes přiletěli do Walesu opravdu velmi dobře připraveni a z šesti střel na bránu dali hned čtyři góly.

81
    Loncar nyní potřebuje ošetření na hrací ploše.

80
    Demirovič z velkého úhlu vypálil těsně vedle pravé tyče.

79
    Matt Smith tvrdě srazil hostujícího hráče a dostává žlutou kartu.

78
    Střídání v týmu Bosna a Hercegovina: ze hřiště odchází Menalo, přichází Memija.
    77. MENALO - 0:4

77
    Bosna právě vstřelila branku!
    Tak to je debakl! LUKA MENALO dostal přihrávku a zpoza vápna šajtlí zakončil přesně k levé tyči! Krásný gól!

75
    Broadhead dostal míč do vápna, který obrana hostů odkopla přímo ke Smithovi, který ale následně přestřelil bránu Trkuljy.