Japonsko – Brazílie 1:3 (kon.) | Ukrajina – Slovensko 2:1 (kon.) | Belgie – Mexiko 3:3 (kon.)
Polsko – Uruguay 0:0 (kon.) | Francie – Wales 2:0 (kon.) | Anglie – Německo 0:0 (kon.)
Portugalsko – Saúdská Arábie 3:0 (kon.)
Ukrajina
2:1 (1:1)
Slovensko
Pátek 10.11.2017, 19:00Mezinárodní přípravné zápasy

Slovenský tým sice od desáté minuty vedl, ale v závěru prvního poločasu vyrovnal domácí Jarmolenko. Aktivně hrající Ukrajina se dostala do vedení v 54. minutě, kdy přesně vypálil Konopljanka. V tomto přípravném zápase Ukrajina porazila Slovensko 2:1. (20:58:20)

90+5

90+4
    Jarmolenko fauloval hostujícího hráče. Slovensko tak má k dispozici volný kop.

90+3
    Škrtel se po centru dostal k hlavičce, ale míč poslal mimo branku. Obrovská šance Slovenska zůstala nevyužitá.

90+2
    Centr se snesl před branku, Šabanov ale odhlavičkoval míč mimo.

90+1
    Probíhá první ze čtyř nastavených minut. Slovensko má k dispozici rohový kop.

90
    Rohový kop pro domácí celek, nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Konopljanka, přichází Mjakuško.

89
    V osobním souboji si Hubočan pomohl nedovoleně, rozehrávat tak bude Ukrajina.

88
    Slovenský národní tým je poslední minuty usazený před brankou domácího celku. Do výraznější střelecké pozice se ale dostat hosté nemohou.

86
    Rotaň zůstává ležet na hrací ploše. Vypadá to, že má problémy s kolenem.

85
    Dostáváme se do finální fáze druhého poločasu, hostující celek má územní převahu, hraje dobře před brankou Ukrajiny, ale do výraznější šance se hráči v bílém nemohou probojovat.

84
    Volný kop pro Slovensko. Hubočan dostal důvěru a rozhodl se pro přímou střelu. Jeho rána končí vysoko nad brankou. Koval ani zasahovat nemusel.

82
    Koval vykopával od své branky. Rozhodl se pro obránce, který ale držel míč příliš dlouho, čímž se dostal do problémů. Slovensko z toho ale výraznější šanci vytěžit nedokázalo.

81
    Ukrajina se prezentuje stylem hry, který je založený na nákopech na hrotového hráče. S tímto mají hosté drobné problémy.

81
    Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Malinovsky, přichází Šachov.

80
    Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Chačeridi, přichází Šabanov.

80
    Sabo a Lobotka se pokoušeli vypracovat pro svůj tým výraznější šanci, ale ke střele se nikdo ze Slovenska nedostal.