Japonsko – Brazílie 1:3 (kon.) | Ukrajina – Slovensko 2:1 (kon.) | Belgie – Mexiko 3:3 (kon.)
Polsko – Uruguay 0:0 (kon.) | Francie – Wales 2:0 (kon.) | Anglie – Německo 0:0 (kon.)
Portugalsko – Saúdská Arábie 3:0 (kon.)
Francie
2:0 (1:0)
Wales
Pátek 10.11.2017, 21:00 • Stade de France (Paříž) • Mezinárodní přípravné zápasy

A to už je z mé strany pro tento zápas všechno. Přeji příjemný zbytek večera. (22:55:17)

Fauly: 16:6

Zápas skončil, Francouzi zaslouženě vyhráli nad Walesem 2:0. V prvním poločase byla převaha Francie opravdu hodně znatelná, domácí mužstvo Wales jasně přehrávalo. Vše korunoval gólem z voleje Griezmann. Ve druhém poločase se hra Walesu o něco zlepšila, ale největší šanci nevyužil Gunter. A tak na opačné straně napnul síť branky Wayna Hennesseyho Giroud. Tyč branky Walesu ještě trefil Pavard a břevno Umtiti.

90+2

90+2
    Umtiti si míč zkušeně pokryl a nedovolil Chesterovi, aby se k němu v blízkosti pokutového území Francie dostal.

90+1
    Ramsey se dlouho rozhlížel, komu přihraje, ale vepředu byli všichni pokrytí a tak zvolil přihrávku na brankáře.

90+1
    Nastavovat se budou dvě minuty.

90
    Po centru Brookse zakončoval z voleje Woodburn. Ale v těžké pozici branku Francie přestřelil.

89
    Publikum na pařížském Stade de France už oslavuje vítězství svých miláčků.

88
    Wales je v posledních minutích zase pod velkým tlakem. Francouzi jsou znovu na koni a snaží se přidat ještě jeden gól.

86
    Fekir znovu předvedl, že si s míčem velmi dobře rozumí. Pak ale protiútok do otevřené obrany Walesu zazdil nepovedeno přihrávkou.

85
    Míč skončil u Hennesseyho a ten rozhazoval rukama, že spoluhráči nejsou v pohybu a on nemá kopu přihrát.

83
    Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Vokes, přichází Lawrence.
    Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Mbappé, přichází Thavuin.

82
    Fekir se hezky s míčem otočil a přihrál na Martiala. U toho už ale francouzská akce skončila. O míč ho obral Chester.

81
    Z dálky vypálil Kylian Mbaooé, ale těsně minul levou tyčku Weyna Hannesseyho.

80
    Mbappé našel hezkou zpětnou přihrávkou Pavarda, ten ale trefil jen pravou tyč branky Walesu po své střele po zemi.