Litoměřice – Kadaň 2:4 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
SK Trhači Kadaň
Pátek 10.11.2017, 19:15 • Kalich Arena, Litoměřice • Liga staršího dorostu • 12. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:15.

Tabulka Regionální ligy staršího dorostu, skupina A

1. HC Slovan Ústí nad Labem – 11 Z, 10-1-0-0, 88:30, 32 b.
    2. HC Energie Karlovy Vary "B" – 12 Z, 8-2-1-1, 63:27, 29 b.
    3. SK Trhači Kadaň – 12 Z, 8-0-1-3, 64:36, 25 b.
    4. PZ Kladno – 11 Z, 6-0-2-3, 84:26, 20 b.
    5. Piráti Chomutov "B" – 12 Z, 5-2-0-5, 48:68, 19 b.
    6. HC Stadion Litoměřice – 11 Z, 4-1-1-5, 47:34, 15 b.
    7. Mostečtí Lvi – 12 Z, 3-0-0-9, 53:72, 9 b.
    8. HC Děčín – 12 Z, 1-0-1-10, 50:91, 4 b.
    9. HC Slovan Louny – 11 Z, 1-0-0-10, 26:139, 3 b.

Předchozí vzájemné utkání obou celků:

28.9.2017, 4. kolo: SK Trhači Kadaň – HC Stadion Litoměřice 2:1

Branky a nahrávky: 17. Bláha (Sommer, Konášek), 35. Kanický (Hájek) – 6. Neudeker (Švalich).

Sestava Kadaně: Šebek – Nouzák, Cestr, Novák, Bartůněk, Malický. Kolář – Bárta, Nerad, Chlouba, Georgiev, Bláha, Kanický, Sommer, Hájek, Konášek.

Sestava Litoměřic: Kuneš – France, Domin, Bacílek, Čapek, Student, Kamp – Neudeker, Švalich, Hruška, Vaněk, Poulíček, Fábry.

HC Stadion Litoměřice: Kuneš (Kohout) – France, Vidlička, Domin, Bacílek, Čapek, Racek, Student, Kamp – Smola, Horešovský, Neudeker, Kundrát, Švalich, Herák, Hruška, Vaněk, Poulíček, Fábry.

SK Trhači Kadaň: Šebek (Gerstner) – Nouzák, Cestr, Nerad, Novák, Kozelnický, Bartůněk – Bárta, Chlouba, Bláha, Pöschl, Sommer, Hájek, Konášek

Rozhodčí: Místecký – Janíček, Michajličenko.

00:01

02:18
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Bárta – 2 min., hrubost).

04:18

09:13
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Konášek – 2 min., vysoká hůl).

11:13

11:59
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Fábry – 2 min., krosček).

13:18
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Švalich – 2 min., podražení).

13:31
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Trhači velmi rychle využívají dvojnásobnou přesilovku. Od modré čáry přímo vypálil a přesně Kuneše překonal RADEK NERAD. Asistence: Radek Novák, Marek Konášek.

13:31
    Domácí pokračují ve čtyřech hráčích.

15:18

20:00

První třetina byla spíše o dobývání obou branek. V čemž byli úspěšnější hráči Kadaně, kteří díky trefě ve dvojnásobné přesilovce ujali vedení.

20:01

22:04
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Hruška – trest ve hře, nesportovní chování).

25:29
    Máme tu další trefu v přesilovce ze strany Kadaně. Dlouhou kombinaci v útočném pásmu nakonec v gólovou trefu přetavil LUKÁŠ KOZELNICKÝ. Asistence: Radek Novák.

27:04

33:28
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Bartůněk – 2 min., hákování).

35:28

39:07
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    V poslední minutě druhé třetiny se povedlo Stadionu snížit. Jakub Neudeker jel sám na bránu, Dominika Šebka však neprostřelil. To se povedlo až z dorážky ZDEŇKOVI FÁBRYMU. Asistence: Jakub Neudeker.

40:00

Druhá třetina by se dala rozdělit na dvě naprosto odlišné části. Obě zakončené gólem. V první půlce měli herní převahu Trhači, po obdržení druhého gólu se probudili i hráči Litoměřic, kteří těsně před koncem snížili.

40:01

41:25
    Stadion dramatizuje stav utkání! Odražený puk od obránců Kadaně poslal z první za záda Šebka HYNEK ČAPEK. Bez asistence.

44:03
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Herák – 2 min., krosček).

44:14
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Novák – 2 min., nedovolené bránění).

46:03

46:14

50:25
    Trhači se opět ujímají vedení. Od modré čáry prostřelil Kuneše RADEK NERAD, který svou druhou trefou získává opět výhodný stav pro svůj tým. Asistence: Matěj Chlouba, Adam Hájek.

54:58
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Nerad – 2 min., vysoká hůl).

59:19
    A hra bez gólmana se Litoměřickým vymstila. Puk od odkryté branky uklidil po jeho přesunu přes celé hřiště zleva VOJTĚCH BLÁHA, Asistence: Radek Nerad, Marek Konášek.

Ačkoliv to zprvu vypadalo, že by se Litoměřice mohly pokusit o vyrovnání, závěr si Kadaň pohlídala a naopak své vítězství ještě pojistila. Proti Litoměřicím si tedy Trhači připisují i druhou výhru.

To je ode mne vše. U dalších online přenosů na počtenou! (21:30:22)

Vít Trubička

Branky a nahrávky: 40. Fábry (Neudeker), 42. Čapek – 14. Nerad (Novák, Konášek), 26. Kozelnický (Novák), 51. Nerad (Chlouba, Hájek), 60. Bláha (Nerad, Konášek)

Rozhodčí: Místecký – Janíček, Michajličenko